Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Livrare speciala - Pescarush marimea S


Recommended Posts

Vai, ce frumos ai povestit...........

Papadicule sa iti traiasca razele de soare si sa va bucure toata viata cu zambetul lor. Si eu ma gandesc tot timpul cum as putea sa-l iubesc pe bb2 la fel de mult ca pe primul, si sunt in foarte mari dubii daca o sa il concep vreodata sau nu, dar sa stii ca ai reusit sa ma pui pe ganduri!

Sanatate ca-i mai buna decat toate..........

Cine zice de astia micii si prematurii ca nu se fac oameni, nu ma cunosc pe mine (28 saptamani, 1.850 gr, 45 cm, fericita posesoare a Bacilul Coli, ajuns la 1.300 gr, mancat pana la 4 luni supa de morcov, eliminat flora intestinala, perfuzii in toate cele-si acum se vad cicatrici-........si acum, in anul de gratie 2006, mandra de cele 70 kg pe care le posed un urma sarcinii...[:D])!

 

Ioanaid="purple">[mamica]lui[bebic] Razvan Gabrielid="blue"> (03.12.2005) id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

Pozicile mele id="green">id="Comic Sans MS">

Botezul (25.02.2006) id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati" id="navy">
id="Comic Sans MS">id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Doamne, Papadie, ce poveste !!!! am ris si am plans si m-am emotionat si..si..ce sa-ti mai spun ?! sa-ti traiasca Pescarushu si Mielutzu si va dea Domnul tot ce e mai bun pentru voi !! [bis]

 

Pupici pentru toate trei eroinele !! [pup][pup][pup]

 

_________________________

 

"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie." (La Bruyere)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Papadicule, nota 10 pentru poveste [pup] si pentru printese!

Nici nu stii ce om fericit ai facut din mine [:D].

De cand sunt gravida o tin una si buna ca mor la nastere si ramane Ruty fara mama ( si plang de mila ei ), noroc cu tine ca mi-ai deschis ochii: ca-s hormoni , nu premonitii [:-)))].

Alexxia

 

"Poti fi increzator in ziua de maine daca umbli astazi cu Dumnezeu!"

Alexxia [gravi] 29+ si Ruty [iepu] 4,11 ani

POZE : http://photos.yahoo.com/alexxia_oana_bunea

JURNAL http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=1865

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Papadie - faina poveste, faina familie!

 

Pe langa darul de povestitor, mai ai si un optimism contagios. Dupa ce ti-am citit istoria ambelor nasteri nu ma mai inspaimanta prea rau ideea de a naste un bebe prematur (mercic).

 

Sa fiti sanatosi, la fel de veseli si fericiti toata viata!

 

 

Larisa [gravi] 28+ [baietel]Horia Matei

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/larisa_bucur/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Dragilor,

 

Numa ce m-am intors de la prietena mea. Gravida in 8 luni. EA! [:D] De suparare m-am infipt intr-o bere. Neagra. Vreau, domnule, vreau de-adevaratelea sa merg ca rata si sa fiu balena! Vreau musai sa fiu gravida non-stop!!! Ceea ce e peste poate.

NU m-a deranjat niciodata -prea tare- ca pentru mersul la buda ma rostogolea Ionu spre marginea patului... si nici ca in mijlokul vreunei vizite ma asezam pe vine incercand sa-mi pastrez okii in orbite cand copchiii ma plezneau in moalele colului[:D] Acum realizez ca nu am stiut sa ma bucur de starea de graviditate...mai ales la a doua sarcina. Acum imi dau seama ca-mi lipseste fericirea aceea si starea de intampla-se orice io'st gravida fabric o ureche!

[pup]

 

__________________________

 

Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarushid="size1">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Päpä, parca mai acu fo citeva zile stukeai in sin numa la auzu cuvintului gravida, ce-tzi veni? [:D]

 

Io shi plozii turbulentziid="Comic Sans MS">id="blue">

 

 

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...