Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! -63


Recommended Posts

gabi_j si eu sunt de parere ca de la gara e departe. Plus ca nu prea ai mijloc de transport direct. La apartamentele Gutin pretul la garsoniera era 135 ron (pt 2 persoane banuiesc) se incadra in ce ai spus tu. Oricum sa ai grija ca la un pret de 50-60 de ron, cine stie ce conditii de cazare sunt. Mai aproape in zona e si vila hotel Continental (fosta Siesta), dar nu stiu exact ce tarife au. Mai e si vila Meridian pe Calea Turzii, insa nici aici nu ai mijloace de transport la indemana si nu stiu care sunt tarifele. Daca te intereseaza, caut date de contact.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Alynutza
gabi_j si eu sunt de parere ca de la gara e departe. Plus ca nu prea ai mijloc de transport direct. La apartamentele Gutin pretul la garsoniera era 135 ron (pt 2 persoane banuiesc) se incadra in ce ai spus tu. Oricum sa ai grija ca la un pret de 50-60 de ron, cine stie ce conditii de cazare sunt. Mai aproape in zona e si vila hotel Continental (fosta Siesta), dar nu stiu exact ce tarife au. Mai e si vila Meridian pe Calea Turzii, insa nici aici nu ai mijloace de transport la indemana si nu stiu care sunt tarifele. Daca te intereseaza, caut date de contact.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect

Alynutza, merci, cred ca nu m-am uitat la sit cum trebuie, adica la toate optiunile pe care mi le-ai dat... scuze. Am sa ma uit acuma la toate hotelurile. Am o prietena care sta in camin, si as putea sta la ea, dar chestia e ca si sora-mea vine, si daca suntem 2 e mai greu, asa ca mai bine la hotel. Va pup Gabici 'Be yourself. Everybody else is taken.' [url="http://www.sosdogs.ro"]ADOPTA UN CATEL[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabi_j asa e site-ul ala, sunt 3 hoteluri ale aceluiasi proprietar, de aceea de la link-ul pe care ti l-am dat poti vedea toate 3 hotelurile. Daca dai click pe butonul de "cazare" in josul paginii sunt tarifele (asta la Capitolina). La restul, cred ca le gasesti si daca dai o cautare pe Google. Succes si sanatate multa mamei tale.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in caminul 12 in hasdeu, la parter sunt garsoniere, care sunt pentru anumite evenimente ale facultatii, pentru doctoranzi si masteranzi, pentru invitatii facultatii. Nu stiu daca pe data respectiva sunt, ar trebui sa suni si sa intrebi.Eu cand am fost acasa am stat acolo pe perioada de sesiune si am platit 3.500.000 pe 5 saptamani, dar stiu cine a stat 2 nopti si a platit 1.000.000. Garsonierele sunt foarte amenajate, sunt de 2-3 paturi, iar cele de 2 paturi au si baie in camera.Mobilierul e nou.Deci nu sunt camere pentru studenti. A, si au si cantina in agronomia unde manaci ieftin si bun[;)] daca vrei caut nr de telefon si ti-l trimit in pm.Administratoru se numeste Doru Popa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabi, ti-am trimit 2 e-mailuri, sper sa le primesti[bis] am vorbit la camin si a zis administratorul ca poate sa te ajute.Pretul e de 500.000 pe noapte un loc, si poti sa stai cat ai nevoie. Si caminul e foarte aproape de spital, cam 500 de m,si poti sa te duci pe jos, faci 10 minute. ti-am trimis numarul lui mobil,astept sa imi spui ce ai rezolvat. multa bafta[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetili! Am facut mancarea si m-am enervat ca n-am sarat suficient si ma gandesc cum sa fac...Iaca ce papa am facut pt. azi, ca-i miercuri si-i zi de post - pt. cine vrea o idee: ciuperci umplute cu zacusca si sos alb fara lapte, dar cu vegeta si marar. Deasupra am razalit niste cascaval vegetal, singurul produs vegetal pe care-l folosesc. Eu nici soia, nici pateuri, cica sunt si salamuri si carnati de post[:D]. Dispera Mihai cand aude. Sa va intreb: pot sa-i dau lui Dani ciuperci champinion de la supermarket? Mie mi-e tare frica si cred ca si daca ziceti voi ca da, nu-i dau [bang]. In rest, totul ok, ieri mi-a facut putina febra de la ROR, dar nu i-am dat nimic si n-a avut nimc. Eu putin "traumatizata" ca nu-i dau tzitzi, ca dupa mine i-as fi dat pana...haaa... mamica fericita de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/svety_c/album"]Dany-boy (apetitus continuus)[patut][/url] [url="http://www.dropshots.com/svety"][tv][/url] Steaua nostra nu va apune niciodata si lumina ei va dainui mereu [pasiune]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dara adresa e str.Viilor nr.52b ap.14 , telefon 0742/020268 dr.Nadia Gherman. Sunt happy ca mi-am luat cizme de iarna foarte faine si groase.Sunt forte comode si sunt inalte.Mai am de luat haina si nu gasesc sa imi placa[bang]. Svety asa de gust poti sa ii dai doar sa nu ii faci mancare de ciuperci ca e un pic cam grea pentru ei. Azi disperatu' de fiu-mio mi-a tras una de nervi ca am venit dupa el la gradi.A zis ca el sta la gradi si sa nu ma mai duc dupa el[bang][bang][bang][bang] [url="http://community.webshots.com/user/ubi19"]Razvan(07 martie 2004)[/url][testoasa] si mami[vampa] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...