Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! -63


Recommended Posts

Florina eu v-am mai zis de un mag. de incaltaminte in Manastur pe Calea floresti mai spre Billa mai sus de Napolact adik vis-a vis aprox de OMV....sunt incaltari de copii de la multe firme eu i-am luat de Avus Impex (oradea) si a fost 570.000 lei si sunt modele super va pup si am uitat sa-ti zic de ce mai mergem in Ungaria pt. ca sist.nostru medical "minunat" nu a adus din ianuarie izotopii necesari pt. aceasta analiza (sunt peste 200 persoane pe lista de asteptare...si chiar daca prin pile am ajuns primii pe lista tot nu au garantii ca ar aduce anul acesta) + ca am putea face la celebrii dr. urologi (Luncan sau Coman) analiza pe bani (care de altfel ar costa ca si in Ungaria) dar am citit despre explozia de cazuri de hepatita C cu care au fost infestati pacientii tratati chirurgical la ei si nu mai doresc sa adaug nimik pe lista de boli a lui Norbert [bang][bang][bang] mama de ingeras Norbert (07 dec 2003) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/jozsae/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Erika, ma rog a iasa bine analizele lui Norbi...Doamne Ajuta![pup].....cu ce mergeti in Ungaria? Stiu ca deja sunt niste companii lowcost care "survoleaza" piata romaneasca....wizzair are o oferta de bilet tg. mures-budapesta cu doar 19,99 euro, toate taxele de aeroport incluse...dar din pacate doar din ianuarie, 15.... Adriana, melania ai luat tu de la Alesd?...inainte trag o fuga sa vad magazinul de care zicea si Erika, si daca nu il rugam pe tati sa ne ia din Oradea, data viitoare cand trece pe acolo...sau poate chiar de la fabrica din Alesd, daca e open pt. toata lumea, si nu e cu pile[:D]... Cristiana, noi am putea de la ambele ore...io sper sa fi ramas orele astea, ca io le stiu de la Capra cu 3 iezi....doar ca de multe ori se trezeste pe la 10, 10 si ceva, si totusi ar fi mai simplu 12.30, ca am timp s-o spal, s-o hranesc, s-o imbrac fara prea mare graba...oricum nu fac pronosticuri, sa vedem, poate se trezeste la 8[:D]....Mariana nu poate decat de la 12.30, deoarece merge la biserica de dimineata..... Mai zic o data: abia astept duminik...ca mi-e dor de voi si mi-e pofta de mcd... ...Elise doarme si eu mai caut cate ceva util pe net...pupici, revin eu! Florina, mamica Elisei(9 iulie 2004) " Louie, I think this is the beginning of a beautiful friendship [:D]..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flo, nu e cu pile, noi nu am intrat acolo de lene. In Oradea am luat de la Lotus Market cu 90 RON in cap! Fetelor, sa leshin nu alta! Sor'mea e membra pe DC si nu zice kinderkapren nimic. O vazui azi pe topicul cu Gainusha. Asa ca profit de ocaziune si v-o prezint si anume pe rolo sper sa-si faca aparittzia si in zona!!! [sm] pe curand! Roxa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] ...nene, voi nu sunteti normale, jur!!!!! U made my day....zau!!!![:D]... ...no, cum e Serbanelu'? Nu veniti amandoi la teatru? P.S. TOT NU MI-ATI ZIS CINE-I FACE PE BOCANCII ASTIA...CINE-I MAMA LOR?[:D] Florina, mamica Elisei(9 iulie 2004) " Louie, I think this is the beginning of a beautiful friendship [:D]..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...