Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clipe din trairile sufletelor noastre...(9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ai si venin in acul ala, sau intepi doar de placere ?

 

Editez ca nu inteleg cum faci concret ? Dai o cautare pe postarile mele sa vezi unde fac cafeaua prima data, sau cum? Ca sa nu-mi zici ca ti-a sarit in ochi, asa... fara sa vrei, ca nu te cred.

Si macar daca ai fi tras concluzia corecta din treaba asta. Dar daca nu o poti trage singura ti-o spun eu pe sleau ca sa nu existe dubii: "fac cafeaua" acolo unde ma simt bine, libera, neintepata, neurmarita si ne-trasa de urechi.

 

Si cu asta, neelegant, recunosc, am spus TOT.

Iulia

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Explicatia e simpla draga mea: dimineatza,cind imi beau cafeaua,bantui pe DC,si iau la rind toaaaaate forumurile.Intru pe la diverse subiecte.Ca-mi place sa citesc,sper sa nu fie ceva nefiresc in asta.....Evident ca,intrind pe un subiect la care domnia a ta a postat,iti vad si postarea,ca pna una,alta,nu s-a inventat ceva cu care sa-ti faci invizibile postarile pt.anumite persoane(ohhh.....ce pacat!).

 

 

"Ca sa nu-mi zici ca ti-a sarit in ochi, asa... fara sa vrei, ca nu te cred." E in firea ta sa nu crezi nimic,de ce ai crede tocmai ce-ti spun eu?

 

"Si macar daca ai fi tras concluzia corecta din treaba asta. Dar daca nu o poti trage singura ti-o spun eu pe sleau ca sa nu existe dubii".....pai postarea ta de mai devreme suna altfel:"spre rusinea mea....bla...bla".....Nu te cam contrazici singura?

 

"...acolo unde ma simt bine, libera, neintepata, neurmarita si ne-trasa de urechi."....Sincer? Mi-e greu sa cred ca te vei simti in vreun loc asa.....Poate dupa ce scapi de anumite chestii care nu-ti dau pace si nu-ti dau voie sa fii asa cum vrea sa arate masca pe care o porti.

 

Si cu asta,ELEGANT,ca altfel cine stie ce ar fi iesit,am spus APROAPE TOT.

 

"

 

 

BRENDA

 

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"

http://community.webshots.com/user/brendamitran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alma,nu te vaz pe mess.....am vb cu She,ramane pt.maine seara.

Daca ai tu messul lui Miha,anunt-o si pe ea.

Ne auzim la telefon maine.

 

Diana e cu febra in continuare,sper sa scape pina maine seara,ca trebuie sa se duca la ziua unei prietene si a zis ca ea se duce moarta-coapta,chiar si cu febra.Deocamdata fac eu nopti albe si sper s-o pun pe picioare.Am trecut,evident,la antibiotic.

 

Ahhhhhhhh....She era la mare,se auzeau valurile.Cati e la mare.....abia astept sa vina sfarsitul lui august,s-o mai vad si eu citeva zile pe anul asta.....cred ca as fi in stare sa ma mut acolo....poate ma reorientez catre un constantean[:D]

 

BRENDA

 

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"

http://community.webshots.com/user/brendamitran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Time-out, berbecutelor! [:D]

 

Am numarul Mihaelei, o vom anunta cand si unde, eu voi fi in jurul pranzului in Bucuresti, poate ne mai auzim in seara asta.

Sincera sa fiu, eu m-am cam plictisit la mare, nu stiu daca as mai merge, poate doar in grup.

Sanatate multa Dianei! Pacatos mare antibioticul asta, dar daca-i musai... n-ai incotro!

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de cearta, azi ne-am certat cu omu' din nou, i-am spus ca vreau sa divortez, si in afara de faptul ca nu ma crede si nu ma ia in serios, mi-a reprosat ca el are acum probleme si vreau sa-i creez si eu in plus. Numai la el se gandeste... n-am ce face:(((

 

Gabi+Robert 20.05.1997[duel]Lili 17.05.2002

pozici poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi,pai lasa-l sa se convinga cind i-o veni citatia.....

Sa-l vezi atunci ce furii o sa-l apuce.......

 

Alma,maine pe la 2-3 sint acasa,vorbim atunci.Oricum,ne vedem mai pe seara.

 

Noapte buna,plec la nani,ca maine suna ceasul!

 

BRENDA

 

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"

http://community.webshots.com/user/brendamitran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Am intrat sa va salut. Nu prea mai am timp de nimic, alerg in toate partile... Sper ca sunteti bine toate. Sau toti.:))

Daca va mai intalniti prin Bucuresti, lasati-mi si mie mesaj pe ym sau dati-mi un beep.:D:D Nu am mai intrat pe forum demult. Acum o sa citesc ultimul capitol.

Si concediu placut. Sau vara frumoasa.:))

 

Ioana & Maria Catalina

 

http://photos.yahoo.com/ioana_sora

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana,pai uite chiar aseara s-a produs o intilnire de gradul 3....dar daca tu n-ai mai dat nici un semn,sincer,nu m-am gindit si la varianta asta.Dar,pe viitor,fii sigura ca te cautam.

 

Nu stiu cu cine sa incep,ca.....mi-ati placut toate in egala masura....

 

She,esti nemaipomenita! Mi-ar place sa am dezinvoltura si spontaneitatea ta.Imi place ca esti genul care nu se impiedica de nimicuri,si,mai ales,imi place ca razi tot timpul.(Ai grija de Costel,mi-a placut tipul![;)])

 

Miha,esti o dulce! Da-mi si mie un pic din optimismul tau,ca tare mi-ar prinde bine.Felicitarile mele pt.felul cum stii sa tratezi incercarile vietii.O sa vin sa-mi dai lectii.Mi-ai placut mult de tot.

 

De Alma m-am "indragostit" a doua oara.Vesnic calma,senina si gata tot timpul sa spuna o vorba buna.Bravo Alma!

 

Uite ca mai exista si oameni cu care sa te poti simti bine de la prima intilnire,e mare lucru!Eu,una,m-am simtit minunat si mai vreau.

 

Va pup pe toate si data viitoare,sper sa fie gasca mai mare.Danim,ce zici? She a reusit,tu? Te bagi?

 

BRENDA

 

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"

http://community.webshots.com/user/brendamitran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...