Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotul va cunoaste parola de la computer?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 59
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si noi ne stim parolele unul altuia!Mi se pare absurd sa ne ascundem,atata timp cat nu avem secrete unul fata de celalalt. Flori ------------------------ Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/floristoica2004/my_photos"]Noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba mie nu mi se pare deloc absurd sa am zone "tabu", numai pentru mine; nu stie nici parola, nici nick-ul, si nici nu-i curios. nu pentru ca as scrie aici cine stie ce secrete sau fantezii, ci pur si simplu pe el nu-l pasioneaza forumurile, pe mine - jocurile, dar deloc!
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nuuuuu!!Si nu suport barbatii care-si cauta-n poseta nevestele/iubitele si asa mai departe!E intimitatea mea;nu mi se pare corect sa vorbeasca-n numele meu sau sa urmareasca pe ce site-uri intru.De altfel,mi-am setat pc-ul sa nu pastrez istoria daca-am dat restart.(e pericol sa nu-l tii asa mai ales dac-ai si copil!!)[:)] Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de la computer o stie...cand o am, dar de la adrese de mail..nici vorba, de la forumuri...nu este curios, daca este si o vrea ii spun paroloa. din pacate eu o tiu pe a lui caci a trebuit sa trimit un mail in numele lui( era urgent si el era la munca)..nici ca sunt curiosa daca si-a schimbat-o. nu-mi bag capul in ce nu este al meu si la noi chestia asta :Nu avem secrete: a distrus foarte mult relatia noastra. ------------------------ Someone's pleasure is another's pain!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...