Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotul va cunoaste parola de la computer?


Recommended Posts

Imi stie parola de la anumite forumuri doar.. Cu unul din forumuri,mai deochiat asa ..m-a batut la cap pana i-am zis id-ul si parola ca mai apoi dornic sa ma prinda cu ceva a cautat ...dar s-a plictisit repede cand a vazut ca nu gaseste nimic interzis[:D] Eu in schimb nu-i stiu parolele de pe forumuri...cei drept..nu prea intra.Si nici nu-s curioasa de parolele alea. In schimb la mess eu ii stiu parola,el nu o stie pe a mea[:D] Motivul ? Sta la taifas cu gagicile din lista mea cand nu-s eu acasa..in numele meu [:D]si imi mai da ignore la cate un baiat.. Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nici noi nu le stim! Eu am nevoie de intimitatea proprie. Firea mea nu-mi permite sa pun pe tava chiar totul. La inceput a fost mai greu, dar acum sotul s-a obisnuit, mai ales dupa ce a vazut ca tot pentru familie sunt si eu, chiar daca mai am lucruri pe care nu le spun de la inceput. Niciodata nu ne cautam in buzunare sau genti, niciodata nu-l sun cand intarzie, doar daca se face mult mai tarziu si devin prea ingrijorata, dar de obicei ma suna el. Eu asta o numesc tot incredere! Daca avem ceva de spus celuilalt o spunem si gata nu trebuie s-o citeasca din forumuri!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Annnca
Imi stie parola de la anumite forumuri doar.. Cu unul din forumuri,mai deochiat asa ..m-a batut la cap pana i-am zis id-ul si parola ca mai apoi dornic sa ma prinda cu ceva a cautat ...dar s-a plictisit repede cand a vazut ca nu gaseste nimic interzis[:D] Eu in schimb nu-i stiu parolele de pe forumuri...cei drept..nu prea intra.Si nici nu-s curioasa de parolele alea. In schimb la mess eu ii stiu parola,el nu o stie pe a mea[:D] Motivul ? Sta la taifas cu gagicile din lista mea cand nu-s eu acasa..in numele meu [:D]si imi mai da ignore la cate un baiat.. Never say never !
uite cine a venit [:D] acum 1 luna erai singura...e ceva ce noi nu stim?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne stim parolele de la toate mailurile si de la toate mijloacele de comunicare, de la banca dar nu a vrut niciodata sa stie ceea ce scriu eu pe DC. Asta este ceva care nu-l pasioneza.Oricum nu ar fi prea greu sa afle ceea ce scriu eu pe aici si nici nu scriu cine stie ce 'lucruri' interzise. Mie nu-mi place sa-mi umble in geanta si culmea nici lui! Asa ca nu ne cautam unul pe altul si avem incerdere unul in altul. Cat despre mail chiar daca ii stiu parola nu ma intereseaza si nu intru decat daca mi-ar cere-o expres sa o fac sa rezolv ceva. La mine am asa de multe ca nici nu si-ar complica minetea sa caute peste tot.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La computere - avem 2- eu sunt sef[:D], dar nu am pus parole, nu mi s-a parut necesar. La mailurile lui ii stiu parolele, ca eu i-am facut casutele si i-am mai gestionat posta cand era plecat. Eu sunt banca de parole a familiei, am facut casutele tuturor - socri, matusi, cumnata...nu stiu daca si le-or fi schimbat intre timp. Parolele mele de mail si YM nu le stie, pentru ca le schimb des si le uita...si eu le mai uit, e adevarat! Nu mi se pare cine stie ce secret mailul, daca unul dintre noi ar avea ganduri "zglobii" ar putea foarte bine sa-si faca un cont de care sa nu stie celalalt...asa ca nu am tinut mortis sa-i stiu parolele, dar asa s-a intamplat. Oricum nu-i explorez casuta postala decat la cerere! Aaa, avem setat YM sa pastreze mesajele in memorie. Nu scotocesc pe acolo, nu ma intereseaza...numai la discutiile cu sora lui ma uit, si stie ca citesc, ma amuza barfele lor...si el imi citeste discutiile cu mama, din acelasi motiv. Contul de pe DC nu-l stie, nu il intereseaza. "Daca pamantul pe care il cauti nu exista, Dumnezeu il va crea pentru a-ti rasplati indrazneala" - Isabela de Castilla catre Cristofor Columb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic: Apropo de ce a scris Guestus despre gestionarea parolelor...eu daca le stiu pe ale celor din famile+ pe a sefului (ca o uita[bang])+pe a unui coleg de la munca (ca pleaca des departe de civilizatie[:D]) oare m-as putea imbogati[hot]??!![:D] "Daca pamantul pe care il cauti nu exista, Dumnezeu il va crea pentru a-ti rasplati indrazneala" - Isabela de Castilla catre Cristofor Columb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by Annnca
Imi stie parola de la anumite forumuri doar.. Cu unul din forumuri,mai deochiat asa ..m-a batut la cap pana i-am zis id-ul si parola ca mai apoi dornic sa ma prinda cu ceva a cautat ...dar s-a plictisit repede cand a vazut ca nu gaseste nimic interzis[:D] Eu in schimb nu-i stiu parolele de pe forumuri...cei drept..nu prea intra.Si nici nu-s curioasa de parolele alea. In schimb la mess eu ii stiu parola,el nu o stie pe a mea[:D] Motivul ? Sta la taifas cu gagicile din lista mea cand nu-s eu acasa..in numele meu [:D]si imi mai da ignore la cate un baiat.. Never say never !
uite cine a venit [:D] acum 1 luna erai singura...e ceva ce noi nu stim?
Nu e nimic din ce trebuie sa afli tu [mariaj] Te pomenesti ca ti s-o fi facut dor de mine...ai numarat zilele ? Nu stiam ca a trecut o luna [:D] Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da , ii stiu parolele , el stie parolele mele de pe mess, hi5 , dar habar n-are cu ce intru pe forumuri . Le considera o prostie[:D] N-avem secrete ca daca unul din noi vrea sa o ia pe alta cale virtual isi face alt cont , iar in viata de zi cu zi isi alege alt partener indiferent de cat stim unul despre celalalt[:D] http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...