Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotul va cunoaste parola de la computer?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 59
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

binenteles ca le stie: parole la inbox, forumuri, conturi, etc...nu stiu ca farmec ar avea sa le ascund; citind topicul asta realizez ca desi stiu parolele lui de mail n-am deschis de ani de zile mesaje ce-i apartin (el nu-mi deschide nici scrisorile cind sunt pe numele meu, eu le deschid pe toate:)) http://www.floriinro.ro/ Loue à bon prix cet espace de signature, merci de me contacter en MP.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Le stie pe toate (inclusiv pe cele de pe DC unde nu intra ca nu-i curios ) si eu pe ale lui .Si eu mai intru pe idul lui si el pe al meu si nu ma deranjeaza ...nici pe el.Inainte de toate , sotul meu e cel mai bun prieten al meu si doar lui ii spun absolut totul .As ni se pare noua normal , nu sustin ca asa e corect , fiecare gandeste si isi organizeaza viata cum crede de cuviinta .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu stie parolele de la computer si cateodata sta cu mine cand scriu pe forum si dicutam ce sa scriem. ii spun ce mai citesc pe aici ce raspund. Eu stiu parola lui pot sa ii citesc e-maiul si cateodata ma si roaga sa ii citesc e-mailurile ca sa mai scape de alea care nu sunt asa importante pentru slujba lui sau poate pot sa ii raspund la unele legate de serviciu. Nu avem nici un secret si e fain deoarece avem incredere totala unul in altul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu le stiu pe ale lui si mai prestez si servicii: fac curat in inbox, sterg spamuri, ii pun highlight la ce-i musai sa citeasca, i le ordonez in foldere... Eu i le-am spus pe ale mele, dar sint convinsa ca nu le stie. Stie si de forum (ar fi si greu sa nu stie [:D]), imi stie si ID-ul, dar daca il iei repede, habar n-are. Am avut un episod neplacut la inceputurile relatiei cu mailu' si de atunci nu mai avem secrete.
Toate lucrurile se intampla cu un scop | [url="http://www.flickr.com/photos/9380750@N02"]Alé[/url] |
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...