Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oltencele, poftiti la povesti! (21)


Recommended Posts

Pai tu cu bata aia vrei sa-mi dai la fund? [fuga] Io v-am tot cetei mey dar nu prea ati avut activitate.Io cum sunt mai zvapaiata....Si nici noutati nu prea am.Stefi e bine, io cu scoala, tati cu scarbiciul lui. Nah...acu ne luptam cu ceva mucisori.E sezonul lor. Va [pup] pe toate. Hai la barfe si glume si nebunii bey oltence.... Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 306
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna oltencelor! Noi, deja am facut 4 saptamani de imobilizare ... Sper sa fie bine, peste o sapt ne ducem la control Micutza e vesela, deseneaza, decupeaza, coloreaza, se joaca la calculator, se uita la desene...si cam atit.Cu noi nu prea vrea sa se joace... Irinuca e in cantonament la mama, ca nu am fi facut fatza.... Eu am avut o oaza de relaxare de 8 martie, cind efectiv, m-au tirit prietenele la circiuma...si pt citeva ore am reusit sa ma detasez, sa-mi incarc bateriile! va pupicesc cu drag..multa fericire va doresc EU cu doua minuni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris, sanatate multa micutei! Si tie multa putere! Imi inchipui ca de multe ori ai fost cu nervii la pamant. Darius e racit de 5 zile si m-a terminat cu nervii si rasfatul. Ce sa mai zic de un picior in ghips...[:(] Cand ai timp si chef, poate ne spui si cum s-a intamplat.[pup]

 

Georgi, deci ti-a fost frica de bata mea![:D] Asa e, cam slaba activitatea, dar trebuie sa dam drumul pana la urma, nu?! Sa stii ca si noi suntem cu mucisori, chiar ca e sezonul.

 

Liana, nu mai merge laptopul de ai disparut iar?[pup]

 

De 8 Martie am fost la rest. cu colegele, a fost f frumos, dar a trebuit sa plec cam repede, adica pe la 9. Ele au stat pana la 12, da' ce sa-i faci daca au copii care vor sa doarma cu bunicii?! Al meu nu doarme niciunde altundeva decat acasa.

 

Pupici!

 

PS Asdtept mai multe povesti![;)]

 

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)

 

 

pozeid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, oltence!

 

[pup] si s-aveti o primavara frumoasa!

 

Andreea, ati scapat de raceala?

 

Doris, gata cu ghipsul?

 

Liana, ce mai faceti?[:D]Nici tu, nici Doina nu mai dati pe-aici?

 

Camelia, ce-ti mai fac puiutii?

 

Lorena, iar ai disparut?

 

Eu nu prea mai am timp sa scriu, cu serviciu asta..., ca acasa nu prea am loc la calculator[:D]. S-acum o sa am si mai putin , ca-l aduc si pe Tudor de la tara. Acum sunt un pic turtita, ca aseara am avut chef la serviciu. A fost super, ne-am distrat, da' o noapte pierduta, la varsta mea...[:D]

 

[pup] si sanatate multa la mamici si pitici ca s-o punem de-o intalnire, ca de cand ne laudam...

 

mami de Tudor(02.12.2003) si Ioana(17.11.1998)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ileanastama/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup si eu fetelor! Da, iar am disparut... am avut niste saptamani groaznice si nici in we nu am putut respira.

 

Avem si un proces in Ro, de fapt un recurs la un proces si ne omoara cu cheltuieli (avocat, drumuri in Ro)... asa ca presimt ca ne lingem pe bot de vacanta in Ro toti 3 anu' asta... Sunt asa nervoasa...

 

Va doresc un we deosebit! Si mai scriu cu vesti.

 

 

Mami-Mitza si Miron Radu (06 oct. 2004)

 

Copilasii sept-oct 2004 (1)

Copilasii sept-oct 2004 (2)

 

Nazdravanii de sept-oct 2004 la 2 ani

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, David-Andrei! Sa fii sanatos si sa ai parte de bucurii si impliniri! [s][s][s] Mihaela, sa-ti traisca puiutul! Te asteptam din nou printre noi! Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cuc0204/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...