Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 30


Recommended Posts

Fanna,cum mai arata Bacaul?Craiova s-a modernizat,a facut dom' primar o investitie de miliarde,cu o fantana arteziana muzicala...Iarna,langa fantana a fost un patinoar...A fost super,nu mai patinasem de 15-20 de ani ,a fost pentru prima data cand am pus piciorul pe un patinuar adevarat..In copilarie patinam pe trotuar,in jurul blocului...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am revenit si eu.am terminat de facut mancarica si i-am dat printesei sa manance si acum iar este la somnic.A mancat iaurt cu cereale,ii place asa de mult,mai mult decat laptele,supa sau pireul.Am lasat-o sa isi bage si ea manuta in castronel.Ea baga cu manuta eu cu lingurita si la sfarsit va dati seama cum arata.dar pe mine ma bucura ca mananca. Eu chiar daca am fetita cateodata am impresia ca am un baietel.are extrem de multa energie,trebuie sa o mai pun ziua in premergator ca ma cocosez daca stau sa o tin numai eu de manute ca sa mearga.Nici nu are 7 luni si deja trage de gratiile de la patut sa se ridice.Merge si deabuselea dar foarte putin,nu prea ii place,vrea mai mult in picioare.
"Cand vrei sa lauzi un copil lauda-i faptele, nu-l lauda pe el. Facand astfel vei incuraja comportamentul, nu mandria."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai acum 20 de ani era frumos...de-abia terminam scoala...eram f tanara deci totul era roz acum pe bune...multe s-au schimbat parerea mea e ca in bine...speram la mai bine dar toatte la timpul lor...vor veniie frumos orasul...nu- ca-i al meu dar fantana ca a voastra nu avem beau [cafea] in cea mai tare cafenea alaturi de zuzele mele Reteta zilei:trotil sub acoperire=[cafea]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...