Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cine canta la voi in casa: cocoshul sau gaina?


Recommended Posts

La noi fiecare acuza ca celalalt canta.

 

Daca ma intrebati pe mine, cocosul canta.

 

You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.id="green">id="Tahoma">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Creat
  • Ultimul răspuns

In ograda noastra e "cantare cu cantec". Dupa nevoi si idei....ies pe rand o voce baritonala, una sopranica, un latrat blanicios si, de cele mai multe ori, un trio fabulos![:D]

 

O incantare pentru suflete....[:)]

 

The future belongs to those who believe in their dreams. id="size2">id="blue">id="Tahoma">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haha,fain subiect!

Ar trebui sa-l pun pe cocos sa raspunda,macar aici sa-si cinte si el oful!!![:D]

Din puctul lui de vedere ,categoric gaina!Din al meu,noooo.Eu sunt mic,nu stiu nimic![:D]

Bineinteles inocent si nevinovat ca un ingeras(asa ma simt)[:D]dar el ma percepe ca pe un [}:)]

 

Se mai intimpla[:D]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ar placea sa spun ca amindoi sau macar ca pe rand... dar nu prea e asa. mai mult eu... si nu cant, uneori mai si zbier (ca nu am voce).

Iar cocosul ... cind mai prinde si el... desi citindu-va pe voi realizez ca frumos ar fi sa cantam pe rand, sau macar in cor.

 

 

 

"O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]

 

Hai ca m-am distrat,Tzuni!...ce idee ai avut cu subietul asta...Si daca tot am scris,sa zic si eu:si la noi tot in cor sau pe 4 voci,cum doriti...Ca toti suntem caposi si fiecare are cate ceva de spus....[:-)))][:-)))][:-)))]

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...