Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suflet prabusit - divort


Recommended Posts

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Avalon - incerc sa ma conving de lucrul asta sar mi-e greu inca ... eu am avut mai multa presiune asupra mea + hormoni la greu la purtator si nu am mai luat-o pe aratura.

 

Oricum se simte destul de vinovat.

 

Nici nu m-a intrebat amanunte, a luat-o ca atare.

 

Deocamdata tin garda sus in continuare.

 

Behind every love is a great story

 

Luli

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Pana una alta am la dispozitie oarece parghii sa o mazilesc destul de rau. O zbor si din servici (e suficient sa vb cu Presedintele firmei care are un respect deosebit pentru mine) si apoi mai vedem cui mai punem o vorba buna, poate mai ia si vreo amenda...


id="quote">id="quote">

 

io zic s-o omori direct, ce sens mai are sa umbli cu fineturi?

 

oameni buni, poate io-s tampita si cretina, da' daca io mi-as prinde barbatu' cu alta, pe ea as invita-o la o cafea si lui i-as crapa capu', ca doar el mi-a facut mie anumite juraminte, ce datorie are fata de mine dansa?

 

Iuli, daca tot ai fost fata desteapta pana acum, fii pana la capat si uita povestea.

 

 

fetele de pe DCid="size1"> sexy babuscaid="size1">

 

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....id="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sigur nu as invita-o la o cafea, in sufletul meu cu siguranta as uri-o, dar de aici si pana la a incerca sa o dau afara din serviciu, amenzi etc mi se pare mult prea mult. Prin asta te cobori...la urma urmei fata de tine sotul tau e vinovat, nu ea. In plus, asta ar trebui sa ramana in familia voastra, nu sa se afle la el la serviciu, la directorul firmei.

 

Ma bucur oricum ca incercati sa rezolvati problema.[:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by adusca

 

 

oameni buni, poate io-s tampita si cretina, da' daca io mi-as prinde barbatu' cu alta, pe ea as invita-o la o cafea si lui i-as crapa capu', ca doar el mi-a facut mie anumite juraminte, ce datorie are fata de mine dansa?

 

Iuli, daca tot ai fost fata desteapta pana acum, fii pana la capat si uita povestea.

 

 

 


id="quote">id="quote">

[:D] s-o invite la cafea, mda...cum sa nu! [xx(]

eu cred k si ideea de a-i micsora aleia sansele de a-i intalni sotul e ok...

luliid="red">[flo]

 

 

Nunta noastra - 3 Iunie 2006

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Eseea

Sigur nu as invita-o la o cafea, in sufletul meu cu siguranta as uri-o, dar de aici si pana la a incerca sa o dau afara din serviciu, amenzi etc mi se pare mult prea mult. Prin asta te cobori...la urma urmei fata de tine sotul tau e vinovat, nu ea. In plus, asta ar trebui sa ramana in familia voastra, nu sa se afle la el la serviciu, la directorul firmei.Ma bucur oricum ca incercati sa rezolvati problema.[:)]


id="quote">id="quote">Draga mea, eu de felul meu am un princiu dupa care ma ghidez in viata: daca poti sa faci un bine fa-l daca nu, mai bine oprestete. Eu o gasesc si pe ea la fel de vinovata deoarece stia foarte bine ca e casatorit. In alta ordine de iedei ai dreptate, rufele se spala in familie insa daca ea nu va vrea sa inteleaga atunci pentru prima data cu buna intentie voi face rau si o voi desfiinta nu alta. Variante sunt multe.Behind every love is a great storyLuli
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luli, imi pare rau da ce s-a intamplat, dar imi pare bine ca ai descoperit la timp.

Te admir pentru rabdarea pe care ai avbut-o, eu cred ca urlam la el in secunda 2 si nu garantez ce-mi iesea pe gura.Asa, ai avut timp sa cumpanesti mai mult situatia.

 

Pe de alta parte, eu inclin sa le dau dreptate Aduscai si lui Eseea. EL ti-a jurat credinta, respect, etc, nu ea.Cu el stai in casa si se uita in ochii tai si spune ca te iubeste, nu ea.Nu zic s-o inviti la cafea.Eu m-as intalni cu ea( chiar m-as duce la ea la birou) si i-as marai printre dinti ce am aflat, ca sa stie.O poti mazili pe ea, dar nu il poti pazi de toate fatucile zglobii din lumea asta, numai de el depinde sa nu se repete cu alta, si de data asta sa fie mai grijuliu cu urmele lasate.

 

V

 

veni, vidi, Victorie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

victoria - de acord cu tine cu "fatucile" - insa eu sper sa fie un caz singular si gata.

 

Asa este el mi-a jurat credinta, no comment, insa si ea e la fel de vinovata in ochii mei. Nu-mi doresc sa ma intalnesc cu ea, sincer, in ochii mei e un zero barat.

 

Behind every love is a great story

 

Luli

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luli, sunt de acord cu fetele. Nu-ti pierde timpul cu ea, nu-ti consuma energia cu ea.

Importanta e atitudinea sotului fata de provovari, iar tipe care sa incerce sa intervina in casnicia voastra vor mai fi probabil.

Important este ca sotul tau sa fie ferm si sa fi invatat ceva din experienta asta.

 

Crinuta si [bonjovi] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo luli!!! Bine ca ai luat taurul de coarne! Normal ca el e primul vinovat si ca daca la el ramane "problema" femei va tot gasi pe toate drumurile. Insa si ea este vinovata pentru ca nici o femeie normala la cap nu se incurca sub nici un fel cu un barbat insurat. Eu una nu stiu, nu cred ca i-as face belele la serviciu, dar doi pumni in gura tot i-as da! Indiferent ca eu direct, ori "prin reprezentant". Daca prin reprezentant, as avea grija sa afle de ce a fost "trimisa la stomatolog"!

Eu nu stiu, femeile astea nu se gandesc ca le vine si lor randul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...