Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suflet prabusit - divort


Recommended Posts

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai "zapaceala cronica" (a se citi Guestus)[:D] o vezi pe luli ca si-a mai revenit si te-ai gandit sa-ti exerciti umorul pe aici? Nu-l incita mai nimic la aia in afara faptului ca e alta femeie! Punct. Las-o in pace pe luli n-o mai enerva, ca sa stii ca nu te mai iube![il]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Guestus

Sint ciudos....prea a scapat sotul simplu [:D]


id="quote">id="quote">Nu am incheiat inca episodul. Si ii e teama daca ii voi scoate ochii toata viata pentru asta.Cat despre..." Daca sotul tau a deschis ochii la aceea femeie inseamna ca are ea ceva special ce il incita....daca era o simpla aventura doar (banalul) se culca cu ea si gata. Ma aprobi?"inca nu pot sa-mi explic de ce? ??? NU e genul lui. Intotdeauna i-au placut pers cu care sa aiba ce discuta nu tute modeste. Partea a doua pica!! L-am obosit eu suficient[:D] si are "perioade de pauza impuse" pentru analize [:D].Nu stiu ce a fost in mintea lui dar voi afla - mai mult ca sigur!!!!Behind every love is a great storyLuli
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu vreau sa o enervez pe Luli....doar ma gindeam cu voce tare...[:D]

 

Acum spune si tu...un exemplu pe viu...daca tie iti plac masinile Ferrari nu poti sa-mi spui ca-ti place si Trabantul. Deci este clar ca femeia aia are ceva special..la fel cum are si Luli.. [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma amestec si eu...na, ce sa fac?

Guestus, de ce esti pricinos? luli s-a amarat destul, las-o sa fie fericita si linistita... cealalta o sa-si gaseasca ea o consolare....

cealalta este pur si simplu... cealalta!!!!!! Altceva nu merita retinut despre ea, plus ca, daca ne gandim ca in viata, tot raul si tot binele facut il platim, s-ar putea sa vina si pentru ea un moment de scadenta..... asa ca, s-o lasam in plata Domnului!

 

 

madalina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by lachione

are, mey, are ceva special...la fel cum are si luli..doar ca acel "ceva special" e detinut de alta posesoare! Nu ma mai sacai...ca stii tu bine ce vreau sa spun, doar esti berbant, nu?


id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))]Mey ce m-ai inveselit. Acum imi da mana.Si nici macar nu i-a vazut partea speciala!!![vrajitor]Lasa ca eu tot ii fac un "bine" legat de scara sociala. O "ajut" sa urce in sens invers spre origini. S-a pus cu cine nu trebuia. Vorba unei colege care o banuia pe una ca se da la sotul ei - mare sef in politie - o fac de pleaca din oras, sa ma tina minte toata viata (neagra in cerul gurii).Behind every love is a great storyLuli
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luli, faci cum crezi ca e mai bine, dar esti absolut sigura ca domnitza e singura vinovata care merita pedepsita? Nu de alta, dar barbatii spun o mie de chestii despre neveste ca sa le suceasca gitu' la gasculitze. N-are rost sa resuscitam subiectul "amanta", dar poti sa ramai socata de cit de deformata este realitatea pe care o prezinta barbatii "celorlalte".

Si chiar daca ea e maritata si o avea o casnicie ca vai de ea, probabil nici nu-si mai pune intrebari in ceea ce te priveste, cum esti, ce ai, ce l-a impins pe sotu tau sa calce (chiar si atit de putin) strimb. Sint amindoi majori si vaccinati, isi inchipuie ca daca ea e dispusa la o dulcegarie, si isi cunoaste propriile motivele, isi imagineaza ca daca sotul tau a optat pt acelasi lucru, si le cunoaste si el pe ale lui.

 

Sper sa fi inteles ceva din ce am scris, ca tare pe dos suna...

 

Cam ce vreau io sa zic este sa-ti reconsideri un pic opinia in ceea ce priveste intentiile ei. Pina la urma au fost doi in mailurile alea...

 

____________________________________________________________________

Toate lucrurile se intampla cu un scop | Aléid="purple">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...