Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suflet prabusit - divort


Recommended Posts

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Androix

Bah, ma tavalesc pe jos de ras. Dar asta cu facutul de kko in fata sefului e cea mai tare. Pe mine m-ar durea la basca sa ma fac cineva de kko in fata sefului, din orice motiv ,iar daca m-as preta la relatii cu barbatii insurati cu atat mai mult! [:-)))]Andreea mamica lui [copil] Filip Stefan


id="quote">id="quote">Ai perfecta dreptate, ar trebui s-o faca de kko in fata sotului ei. Poate ca asta ar durea un pic, nu?Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine hai sa-mi spun parerea si fara sa rad in hohote, sa vad daca imi iese.

Daca as fi in locul lui Luli:

Ar fi deja un efort mult prea mare si mult prea inutil pentru mine numai sa ma gandeasc ce i-as putea face duduitzei pentru ce a facut.

 

Luli, aici toata lumea, mai putin Ellej si Lachi, iti spun acelasi lucru: vinovatul este la tine in ograda. Vinovatul de care te intereseaza pe tine, ala cu care te culci si care iti spune ca te iubeste de moare ca peste juma de zi sa vorbeasca la telefon sau sa-si scrie pe mail cu duduia. Nu zic sa-l duci la poligraf, nici sa-l castrezi eventual in piata publica, dar vorba lu Guestus, impricinatul a scapat prea ieftin. Si asta nu ar insemna neaparat mare lucru daca tu nu ti-ai canaliza atentia asupra ei. Eu sunt sigura ca pana la urma n-ai sa pui in aplicare nici un plan razbunator.

In locul tau i-as spune la acea viitoare intalnire de la firma unde lucreaza ea ca am aflat, ca nu ma intereseaza motivele care au dus la asta, dar sa faca bine sa-si caute alt insuratel. Acum daca al tau vine peste cuvantul tau si zice: "lasa draga ca e nebuna, era langa mine cand ti-am scris mailu', ce vrei sa ma lase in poponetu gol pe drumuri?" Atunci chiar merita castrat [neand][:-)))] Na, ca tot nu m-am putut abtine!

 

Andreea mamica lui [copil] Filip Stefan

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Androix

Bah, ma tavalesc pe jos de ras. Dar asta cu facutul de kko in fata sefului e cea mai tare. Pe mine m-ar durea la basca sa ma faca cineva de kko in fata sefului, din orice motiv ,iar daca m-as preta la relatii cu barbatii insurati cu atat mai mult! [:-)))]PS: [alcool] am uitat ce era mai important: daca as fi sef nu ca m-ar durea la basca, mi s-ar rupe in paispe cu cine schimba mesaje siropoase pe mail subalterna mea!Andreea mamica lui [copil] Filip Stefan


id="quote">id="quote">Daca nu ma insel seful ei e prieten cu Luli, deci n-o sa i se rupa in paispe daca il pune la curent. Iar respectiva inteleg ca e o arivista, deci o sa-i pese daca seful si multi altii din domeniul unde lucreaza afla ce poama e.Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Androixo, mama, ma cam citesti superficial ori mi-ai citit doar ultimele postari... tocmai ca si eu am fost printre cei care i-au spus ca problema este la sot, ca cu el e casatorita nu cu ea si chiar daca o elimina pe ea, daca la el ramane "problema" va gasi o gramada de alte femei!

Este adevarat insa ca datorita firii mele...mi-am exprimat putin si dorinta de razbunare fata de acea femeie. Dar cu siguranta primul care a gresit fata de luli este sotul ei si daca este o problema care sa conteze in tot acest context, acea problema ii include doar pe luli si sot! Acolo e buba si acolo trebuie lucrat. N-are nici un rost sa elimini un efect... atata vreme cat cauza care l-a generat exista inca...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai, m-ati omorat. Auzi, mail, poligraf, kko...hellooooo!!!!

 

Luli, tu-i scormonesti prin telefon iar el nici nu se oboseste sa-si stearga apelurile alea. Macar din respect pentru tine si ca sa nu te mai supere.

Ma indoiesc ca o femeie refuzata si pusa la punct mai face un alt pas. Buba e in alta parte.

 

 

Iar de mail, amenintari, suturi in fund...ce pot sa spun??? Pastreaza-ti demnitatea! Altfel, se va barfi copios la el la serviciu si ar fi urat.

Sfatul meu e sa te faci frumoasa, sa fii infloritoare, iar ceilalte da-i "ignore".

 

[flo]

 

 

 

anca...SIGUR intr-o zi[gravi]

[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...