Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suflet prabusit - divort


Recommended Posts

si intrusa de ce sa scape atit de iefitn?femei de genul acesta ar trebui puse la zid ca sa nu se mai amestece in alte familii...si mai este si o vorba..."daca cateaua nu-si ridica coada..." ea cred ca si-a facut si niste vise murdare, gen...barbat cu situatie materiala buna,fara copii...si continua....eu cred ca ea a fost aceea care l-a ademenit,si ar trebui cumva, metaforic vorbind,sa i se dea peste bot...dar pentru a simti bine "lovitura" este nevoie de mult tact si intelepciune...iar despre sot,eu sint aproape sigura ca s-a cait si regreta,fapt pentru care nu raspunde la apeluri...dar ar trebui sa-si faca curaj si sa puna delete si ignore la adresa intrusei...luli nu dispera, totul se v-a rezolva si fi alaturi de sotul tau,pt ca asa cum a mai spus cineva mai sus,este un timp de cumpana in viata voastra,iar in asa momente tu trebuie sa lupti ,sa-l readuci pe calea cea buna...acesta este de fapt si un act de iubire pe care el il v-a aprecia toata viata....sa fii diplomata,sa ai tact si intelepciune...[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am "rupt pisica in doua".

I-a dat mail de la servici in care ii spunea ca vrea sa o termine si printre altele i-a spus asa intreacat ca e casatorit. Pe mine m-a pus la bcc. Dupa care mi-a dat tel. vesel si vb ca si cum nu s-a intamplat nimic niciodata.

Asta mi-a dovedit ca nu si-a dat seama ca stiu tot.

Insa l-a masa i-am spus TOT ce stiu, pe cel mai calm ton posibil.

In viata mea nu am vazut un om mai uimit, perplex!

A inceput sa transpire abundent, si nu a mai avut cuvinte.

Mi-a spus ca am tot dreptul sa-l dau afara din casa fara nimic.

Iar eu i-am spus ca inainte de toate am dreptul sa aflul cum si cine a inceput,toata povestea de la a la z - FARA OMISIUNI.

Ea a inceput de fapt totul iar el pur si simplu pe fondul pb noastre a a cazut ca musca...

 

zouzounaki - si eu am banuit ca astea sunt motivele si mi s-au confirmat in mom in care mi-a spus ca a luat-o si cu masina pe duduie.

 

Da, a vb cu ea inainte de a da mail-ul. Mi-a spu ca am tot dreptul sa o sun si pe ea si pe sotul ei si pe totata lumea.

 

E inutil sa mai spun ca in continuare isi doreste sa fie langa mine, ea a fost o atractie.

 

INSA peste toate astea mi-am mentinut calmul si i-am spus sa se gandeasca bine ce vrea si sa aleaga.

 

EA pentru mine e un ZERO si o voi trata ca atare.

 

Nu mai pot scrie - s-a trezit.

 

Behind every love is a great story

 

Luli

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang]

ceva nu se leaga, adica sunt colegi, te stie pe tine foarte bine si abia acum a anuntat-o ca e casatorit?????

saracu, normal ca mereu cealata e de vina, lui i se vede si hublou' deasupra capului, straluceste asa de frumos..........

asa, gasiti-le scuze si gasiti mereu alti vinovati, si daca se poate mai si pedepsiti-i crunt, sa se lecuiasca sa mai ademeneasca soti nevinovati.

 

Iuli, nu te imbata cu apa rece ca doar ea e vinovata. de fapt nici nu conteaza, a fost un flirt, a trecut, uita.

 

daca voi sunteti fericiti impreuna lasa sa cada asa, o vb din batrani spune sa nu zgandarasti gunoiu' ca incepe sa miroasa.

 

fetele de pe DCid="size1"> sexy babuscaid="size1">

 

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....id="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

zouzounaki si ce vrei, sa o paruiasca in piata publica, in adevrata spirit crestin? Cum mai ramane cu rugaciunile alea si cu postul?[:D]

Eu sunt sigura ca, chiar daca se ocupa de ea, "respectiva" nu-si va schimba naravul. Nu are rost sa-ti consumi energia cu ea.

 

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea de Stan-patitu' este ca individei tb. sa-i spuna cam cum stau lucrurile.......eu am fost o doamna si am ramas asa.........amanta a fost ce stie ea mai bine si a avut de castigat........

viata nu e o doamna,viata e o jungla si daca lasi lucrurile sa degenereze,doar ca nu vrei sa te paruiesti cu aia in piata publica,jungla te cuprinde.......

nu spune nimeni sa tipi,sa dai cu pumnii,sa injuri,ci sa transezi lucrurile ca sa se stie fiecare pe ce pozitii "danseaza vals.....sau tango".....

 

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

---------------------------------------------------

Vio

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by luli

I-a dat mail de la servici in care ii spunea ca vrea sa o termine si printre altele i-a spus asa intreacat ca e casatorit.


id="quote">id="quote">Pai daca i-a spus abia acum ca e casatorit inseamna ca ea nu e vinovata deloc fata de tine (poate doar fata de sotul ei).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by zizica
quote:Originally posted by luli

I-a dat mail de la servici in care ii spunea ca vrea sa o termine si printre altele i-a spus asa intreacat ca e casatorit.


id="quote">id="quote">Pai daca i-a spus abia acum ca e casatorit inseamna ca ea nu e vinovata deloc fata de tine (poate doar fata de sotul ei).
id="quote">id="quote">daaaaaaaa,asa nevinovate sunt astea ....cum se numesc?!.....saracele!!!ele sunt ca niste sfinte,nu stiu nimic afla odata, peste cativa ani, din intamplare ca barbatul acela mergea si el intr-o casa,era spalat, calcat ete,etc......de cineva!!!de mama,scuze......si intr-adevar poateid="red"> e de vina fata de barbasu.....aici ai dreptate,s-o fi gandit ca e nefericita..............*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*---------------------------------------------------Vio
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Individa stia de la inceput ca e casatorit. a incercat si ea marea cu degetul.

 

Sincera sa fiu deja am obosit. Sunt la capatul puterilor.

 

Recunosc ca inca il iubesc foarte mult. Poate de asta am si fost calma (nu resemnata) si nu isterica.

 

I-am spus care e treaba, i-am dat termen AZI, sa se gandeasca bine ce vrea dupa care nu mai fac nici o concesie.

 

In rest nu ma mai intereseaza nimic.

 

Pe ea nu vreau sa o vadnu dau nici m...cii pe ea, e zero barat.

 

Si o voi reduce la adevaratul zero si in viata de zi cu zi. Nici macar nu va sti cine a lucrat-o.

 

In viata si domnia si prostia se platesc.

 

 

Behind every love is a great story

 

Luli

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...