Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suflet prabusit - divort


Recommended Posts

quote:Originally posted by spic de grau

Eu propun comercializarea acestor aparate, si punerea lor in vanzare, la casele de casatorii. Ptr cuplurile cu "experienta", adica cele care nu se afla la prima casatorie, li se poate face o reducere si de ce nu, un cadou din partea "casei


id="quote">id="quote">[:D]da, si sa-i faca proba pe loc cand viitorii soti spun "da"bobi si andisunt confuza... sau poate nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Guestus

Decit zgarda or sac in cap mai bine ii face o frezura pubiana rusinoasa.


id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] vai Guestus! Sa se faca de ras "prin deplasari"?[:-)))][:-)))][:-)))] te pandesc de dimineata ca am avut o super zi de kko si aveam nevoie de o singura postare de-a ta sa-mi incarc bateriile cu umor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luli, tu faci aici terapie. Daca pe dansa o consideri O barat, nu inteleg de ce atata atentie si de ce, pana la urma, ti-e atat de teama de ea. Te contrazici in multe: ba ii faci bagajele, ba ii cauti scuze, ba ea stie de tine, ba ii scrie in treacat ca e casatorit. Se intelege asta pentru ca situatia nu e tocmai usoara si esti bulversata.

Fa-ti ordine in ganduri, evalueaza situatia corect...si mergi mai departe.

Un alt sfat, inchide subiectul asta, pentru ca nu-i mai vad rostul. Oricum a ajuns o parodie trista.

 

O zi buna tuturor!

 

 

 

anca...SIGUR intr-o zi[gravi]

[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum daca ar fi sa potrivim primului impuls ar trebui

1.pentru el-detector de minciuni,zgarda,botnita,poate kiar trimis pe vreo insula pustie fara apa si haleala sa vada domnul cum e sa suferi cu adevarat.

2.pentru ''doamna'' o paruiala zdravana cat sa necesite purtarea unei peruci o buna bucata de vreme de acum incolo, parata la barbat, poate se lasa cu un divort si o placuta la purtator cu niscaiva cuvinte obscene sa defileze mandra cu ea prin firma cu pricina.

Asta asa... in linii mari si sa nu ocup mult spatiu:).

Avand insa in vdr ca suntem oameni si se presupune ca mai si gandim (e drept ca unii rar spre deloc)sa o imbarbatam pe luli, ca n-o fi dracul kiar asa negru, si zic asta bazandu-ma pe faptul ca ei sunt impreuna de 13 ani si ea nu a avut nici un dubiu in privinta lui pana acum.

Si inca ceva...desi ma dor chisioarele, eu ma ridic totusi:P.

 

mamica fetitei mele:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...