Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suflet prabusit - divort


Recommended Posts

Sa stii ca este f important sa iti pastrezi calmul si sa vezi cum reactioneaza el.Daca te enervezi o sa fii tentata sa il faci albie de porci, nici el nu va avea cuvinte frumoase de spus , discutia voastra va degenera in cearta si nu rezolvi nimic.Iti sugerez sa iei in calcul si varianta ca el poate fi nevinovat, de aceea cand deschizi discutia trebuie sa ai banuiala si nu certitudinea ca el a gresit. Asta te va ajuta sa iti pastrezi calmul.

 

mamica fetitei mele:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Va multumesc din tot sufletul pentru faptul ca-mi sunteti alaturi.

Conteaza enorm de mult pentru mine asta si fara voi sigur as fi fost mai impulsiva si poate ca as fi fost tentata sa procedez altfel[box].

 

Va voi spune ce am facut.

 

Tineti-mi pumnii!! (sa nu dau [:D])

 

PS: si totusi el vrea sa avem un [copil] impreuna; ma rugat sa fac programare la doctor pentru luna viitoare. Mi-e si teama sa ma gandesc. Am facut programarea dar daca vom discuta sambata... cu cine mai merg eu la doctor ?!?!?

 

Behind every love is a great story

 

Luli

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate totusi are o explicatie logica si care il va disculpa. Nu stiu...un sot care te inseala, iubeste pe alta nu te roaga sa te programezi la dr si nu te adoarme mangaindu-ti parul. Sper din tot sufletul pentru tine, pentru voi ca discutia voastra sa scoata la iveala faptul ca te-ai inselat si ca de fapt nu e nimic intre el si tipa aia... [flo]

 

Cristina si ghighiloi [foto] id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aissa - asta-mi doresc (cu toate ca mesajele il inculpa nu il disculpa: adresa de mail special pentru ea, mesaje pe furis cu aluzii desuete in ziua cand noi am plecat la Bucuresti la doctor si chiar si a doua zi, felicitari [vom] de dulci ce sunt....)

Numeroase telefoane zilnic...

 

Si peste toate astea multa dragoste pentru mine. Asta noapte cand ma perpeleam pe hol in casa ma mai uitam la el si imi venea sa-l iau la[haibat]. Ieseam la geam luam o gura de aer dupa care iar imi reluam traseul...pana s-a trezit si el ingrijorat ca nu ma gaseste iar dimineata era pas, pas sa nu ma trezeasca pentru ca am avut noapte alba.

 

Am uitat sa spun ca a inceput sa fie mult mai cochet decat era...

 

In tot cazul mi-am listat probele si mi le iau acasa apoi astept momentul prielnic al adevarului.

 

 

 

Behind every love is a great story

 

Luli

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea ca el sa se fi prins deja ca l-ai "descoperit" si se poarta acum f frumos pt a intarzia si indulci cat mai mult momentul unei discutii sincere. Fii pe faza ! Inregistreaza acele emailuri si pe o adresa de-a ta, secreta, ca sa nu le pierzi.

 

Ai grija de tine si fa in asa fel incat sa-ti fie TIE bine !

 

Sibylle id="green">[gravi] saptamâna 29

Pozele mele id="green"> Poze noi id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luli, imi pare rau ca treci prin asa ceva. Eu vreau sa-ti spun sa fii pregatita ca o sa nege tot, chiar daca ii arati mailuri sau alte dovezi. Asa sint unii, nu recunosc nici in fata marii adunari nationale[:D]. Fii tare, si nu te lasa pina nu obtii niste explicatii - mailurile siropoase si telefoanele sint suficiente dovezi ca nu e "usa de biserica". Iti tin pumnii, sa iesi (cit se poate de) bine din aceasta situatie.

 

Ioana, mama Miruneiid="red"> (25.08.05)id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai Luli deschide odata discutia asta. Cum poti tine in tine? Eu as exploda nu alta.

 

Sper sa nu-ti vina cu texte de genul " stii, va iubesc pe amandoua"[bang][bang][bang]

Oricum, noi suntem alaturi de tine si orice ar fi pastreaza-ti demintatea.

 

pupici

 

Crinuta si [bonjovi] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...