Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatii prefera "uratele"?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:coraly

membru junior

 

 

Membru din:20/05/2004

 

 

A, si sa nu uitam ca uratele sunt mai smechere si mai dibace in pus mana pe barbati (fiindca nu au atuul frumusetii, si-au dezvoltat altele)

 

Coraly si Sergiu

 


id="quote">id="quote">

 

Foarte adevarat....si in plus sunt genul: daca se da la mine nu refuz[xinpat] ba fac tot ce stiu/ tot ce pot....ca nu se stie cand vine iar ...[alcool] Asta este atuul celor mai putin curtate...cand stai pe margine de 2 luni, nu refuzi nimic!

 

_______________________

IUBESC VIATA!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Fiquelle

.......uratele sunt mai smechere si mai dibace in pus mana pe barbati ......

Foarte adevarat....si in plus sunt genul: daca se da la mine nu refuz[xinpat] ba fac tot ce stiu/ tot ce pot....ca nu se stie cand vine iar ...[alcool] Asta este atuul celor mai putin curtate...cand stai pe margine de 2 luni, nu refuzi nimic!


id="quote">id="quote">

Unde sunt dom’le pofticioasele [amoras] aistea care nu refuza nimik [alcool] ?

Ne poate spune cineva un telefon, un mail, o adresa de mess macar.... [:-)))] [:-)))] [:-)))] ?

 

Adrian

My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Auziti ce-mi s-a spus mie, de ce barbatii prefera uratele. Un barbat prefera o urata pentru ca e sigur ca-n seara aia are si el ceva in pat.

De ce se prefera uratele pentru casatorie???

O femeie urata e ca o vioara, cinta cum vrea Maestrul...

O femeie urata e ca o paine uscata, maninci doar cind nu ai una proaspata..

O femeie urata e ca un animal de casa, o dreseaza cum vrea stapanul..

 

quote:Scuzati-ma,dar ce inseamna arzoaica?
id="quote">id="quote">

 

Fripturista..

 

"Nu rani pe altii cu ceea ce te doare pe tine”.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Deserted

quote:Scuzati-ma,dar ce inseamna arzoaica?
id="quote">id="quote">Fripturista.."Nu rani pe altii cu ceea ce te doare pe tine”.
id="quote">id="quote"> [b]Akuma[/b],explica-mi si ce e aia fripturista? Fripturista de vita sau de pui?[alcool][alcool]Medium,medium well,welldone?[bang]Life`s a bitch and then you dieid="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Fiquelle
quote:coralymembru juniorMembru din:20/05/2004A, si sa nu uitam ca uratele sunt mai smechere si mai dibace in pus mana pe barbati (fiindca nu au atuul frumusetii, si-au dezvoltat altele)Coraly si Sergiu
id="quote">id="quote">Foarte adevarat....si in plus sunt genul: daca se da la mine nu refuz[xinpat] ba fac tot ce stiu/ tot ce pot....ca nu se stie cand vine iar ...[alcool] Asta este atuul celor mai putin curtate...cand stai pe margine de 2 luni, nu refuzi nimic!_______________________IUBESC VIATA!
id="quote">id="quote">iote, tocmai cand era sa abandonez sobectul am avut brusc explicatia in fatza ochilor.Fiquelle[flo]ma'c sa-l sun p-al meu sa-i zic de ce prefera barbatzii uratele, ca omu' si-a pierdut vremea fro 3 ani sa-mi faca curte, uite domne, zau asa, altii rezolva imediat!!!![:D][:D][:D] si fara pre multa bataie de cap!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

citind unele raspunsuri de aici mi-e limpede de ce se crede ca frumoasele n-au creier.

pentru ca unora li se pare suficienta frumusetea si deci este inutil sa-si dezvolte alte atuuri (ca si cum asta ar fi o rusine)

desi eu in continuare sint convinsa ca se poate si frumoasa si desteapta si proasta si urita.

asa cum ... mai mult decit evident se poate si frumoasa si proasta si insipida, dar si urita si desteapta si cu farmec

 

 

[hop]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by buli

citind unele raspunsuri de aici mi-e limpede de ce se crede ca frumoasele n-au creier. [hop]


id="quote">id="quote">[bonjovi]intrebare de baraj: cum poti dovedi de pe net ca frumaosele-s frumoase iar uratele urate??? daca-i o cacealma?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:intrebare de baraj: cum poti dovedi de pe net ca frumaosele-s frumoase iar uratele urate??? daca-i o cacealma?
id="quote">id="quote">

 

ei, da' cine are creier si cine numa' se lauda, poti stabili.

 

(puahhh, ce exprimare, cre'ca m-am molipsit si-am devenit brusc frumoasa[alcool])

 

fetele de pe DCid="size1"> sexy babuscaid="size1">

 

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....id="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...