Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatii prefera "uratele"?


Recommended Posts

quote:Originally posted by adusca

 

ei, da' cine are creier si cine numa' se lauda, poti stabili.

 

(puahhh, ce exprimare, cre'ca m-am molipsit si-am devenit brusc frumoasa[alcool])

 

fetele de pe DCid="size1"> sexy babuscaid="size1">

 

 

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....id="blue">id="size1">


id="quote">id="quote">

 

 

si cu simtul umorului sau al tragicului la fel, puah[:(],

am devenit si eu brusc insipida, imi vine sa bocesc si n-am batistutza de hartie pe bureau, pot sa-mi suflu nasul in bilanturi?????[:D][recevere]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fiquelle si celelalte - vai de capu vostru. Cu pasarica nu se tine nici un barbat, daca n ai si ceva creier (nu smecherie, creier) si ceva empatie...

 

Semnat: o frumoasa xxxid="red"> care a refuzat mai multi barbati decat se vor uita la tine vreo data.id="size1">Ocazie cu care mai verificam odata filtru :D.

 


Cine pleaca ultimu' sa stinga luminaid="red">id="size1">

[alcool]Scandinavii stiu de ceid="size1">

 

 

nu mere filtru' si nici nume propriu, nu-i!!! [:D]..is vigilenta io, da' nu chiar ca ccc copiloi, ma duc acum s-o indexez si pe ea!!!id="red">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by annie_xtreme

Fiquelle si celelalte - vai de capu vostru. Cu pasarica nu se tine nici un barbat, daca n ai si ceva creier (nu smecherie, creier) si ceva empatie...Semnat: o frumoasa hmhmhmmid="red"> id="size1">care a refuzat mai multi barbati decat se vor uita la tine vreo data.id="size1">Ocazie cu care mai verificam odata filtru :D.


Cine pleaca ultimu' sa stinga luminaid="red">id="size1">[alcool]Scandinavii stiu de ceid="size1">
id="quote">id="quote">[cool]Alina
In der Ruhe liegt die Kraft! - In calm sta puterea! id="Lucida Console"> (proverb german)id="size1">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by annie_xtreme

Fiquelle si celelalte - vai de capu vostru. Cu pasarica nu se tine nici un barbat, daca n ai si ceva creier (nu smecherie, creier) si ceva empatie...Semnat: o frumoasa xxxid="red"> care a refuzat mai multi barbati decat se vor uita la tine vreo data.id="size1">Ocazie cu care mai verificam odata filtru :D.


id="quote">id="quote">Extremo,cre'ca poti sa nu fii de acord intr-un mod mai putin agresiv,no? [8]id="Comic Sans MS">id="maroon">Irina , vevika & "scaly monstel"[hia]id="size2">id="violet">id="Times New Roman">poze1,2,3,4,5,6id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by yank
quote:Originally posted by Deserted

quote:Scuzati-ma,dar ce inseamna arzoaica?
id="quote">id="quote">Fripturista.."Nu rani pe altii cu ceea ce te doare pe tine”.
id="quote">id="quote"> [b]Akuma,explica-mi si ce e aia fripturista? Fripturista de vita sau de pui?[alcool][alcool]Medium,medium well,welldone?[bang]Life`s a bitch and then you die[/b]id="size1">
id="quote">id="quote">Care se frig pina se ard ca o friptura si cind s-a facut scrum o arunci la gunoi.."Nu rani pe altii cu ceea ce te doare pe tine”.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor, doamnelor, vá rog! Daca permiteti si uni barbat sa se bage în discutie:

Din experienta mea din tinerete - am observat ca fetele mai urâtele danseaza mai bine decât cele frumoase (si sárutá mai bine) [;)] Probabil ca cele frumoase investeau mai mult în ceea ce deja aveau si cultivau "fatada" (machiaj, haine), pe când celelalte trebuiau sa-si descopere alte atuuri (facând sport, instruindu-se samd.) Desigur, nu spun ca e o regula generala, doar ca asta a fost experienta mea.

Iar treaba ca o femeie frumoasa e mai predispusa la adulter cred ca e falsá. Dimpotriva, cred cá dupá ce se cásátoreste, o femeie mai urâtá e mai susceptibilá sá cedeze, pentru cá a fi curtata de cineva e într-adevár un lucru care o flateazá (un lucru care pentru o femeie frumoasa nu mai e o noutate).

În fine, o banalitate: frumusetea stá în ochii privitorului. Daca veti arunca o privire pe "literatura de specialitate" (în special pentru bárbati) veti vedea reviste dedicate picioarelor, sânilor (mici, mijlocii si normali)[:p], fundurilor, graselor, femeilor n vârsta samd.

Eu am norocul sa fiu casatorit cu una din cele mai frumoase flori din lume, dar am avut (long time ago) prietene despre care mai toti spuneau ca sunt urâte - lucru care mie nu mi se párea asa evident[:I]

 

Sooo, I see the Internet is on the computer now... (Homer Simpson)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...