Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatii prefera "uratele"?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Porumbel30

" Femeia frumoasa si fara minte e ca un inel de aur pus in ratul unui porc " (Biblia , Cartea proverbelor , cap. 11, versetul 22) [:D]" Curajul nu inseamna absenta fricii , ci victoria impotriva ei "


id="quote">id="quote">e cumva obligatorie alaturarea?????[alcool]sau e o scuza pentru femeile hade, cu i din a[:D], ca vezi doamne, astea frumoase-s niste proaste[:D]cred ca uratele se-mbata cu apa rece.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ca de obicei...pina la urma...tot femeile se insulta una pe alta. Era de asteptat!!!!

 

Cum ne pot respecta barbatii pe noi cind noi ne scoatem okii una alteia??????????

 

Nu pot intelege fenomenul asta si pace[bang][bang][bang] Tot noi ne tragem in jos si apoi dam vina pe barbati[alcool]

 

Anamaria mama la Nick (8)& Alex (5)

 

I used to be indecisive, but now I'm not sure.id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by nepotzica

sau e o scuza pentru femeile hade, cu i din a[:D], ca vezi doamne, astea frumoase-s niste proaste[:D]cred ca uratele se-mbata cu apa rece.[:D]


id="quote">id="quote">in gluma: aha...deci nu te uiti pe discovery...[:D]in serios: ce inseamna ( mai specific): "cred ca uratele se-mbata cu apa rece", m-ar ajuta mult ca tu sa explici si eu sa inteleg din explicatia ta.Precizare: eu sint una de aia urita.[:)] De aia am nevoie de explicatii suplimentare.Edit 1: urita adica hida ( hada). Edit 2: usor cu pianul pe scari![:D]Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by daniela_b
quote:Originally posted by nepotzica

sau e o scuza pentru femeile hade, cu i din a[:D], ca vezi doamne, astea frumoase-s niste proaste[:D]cred ca uratele se-mbata cu apa rece.[:D]


id="quote">id="quote">Precizare: eu sint una de aia urita.[:)]
id="quote">id="quote">tot in gluma: si care-i problema mea??? eu nu sunt.[:D]se discuta daca barbatii prefera urateleeu am spus ca nu cred, cred ca nu sunt mai avantajoase la casa omuluimi s-a adus un argument (biblic) ca frumoasele-s cam proaste, ceva care suna cam ca ratul unui porcsi eu am spus ca-n cazul asta uratele respective se-mbata cu apa rece, ca nu vaz alaturarea.e greu?[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aham! Deci [:D], io iubesc pe: Porumbel 30 [flo], Ocebine [flo] si daniela b [flo].

Am si o intrebare, naiva si tampitica, recunosc: cam ce vina au, dupa parerea voastra, oamenii care nu sunt tocmai de pus pe coperta la Vanity fair? Si, derivata din asta [alcool], ce sieshi-contributii demne de lauda au cei care ajung acolo?

 

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitzã" :)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by denizel

Aham! Deci [:D], io iubesc pe: Porumbel 30 [flo], Ocebine [flo] si daniela b [flo].Am si o intrebare, naiva si tampitica, recunosc: cam ce vina au, dupa parerea voastra, oamenii care nu sunt tocmai de pus pe coperta la Vanity fair? Si, derivata din asta [alcool], ce sieshi-contributii demne de lauda au cei care ajung acolo?" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitzã" :)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.


id="quote">id="quote">[pai ce contributii sa aiba, o sa-ti raspunda iubitele tale: alea de pe coperta sunt ca ratul unui porc[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si pana la urma urmei, poetzii, prozatorii, pictorii, sculptorii si restul omenirii au proslavit dintotdeauna frumusetzea[bis]

n-o sa ma apuc eu acum sa laud opusul, daca asta asteptati.[:D]Tzeapa!

 

e de datoria fiecaruia sa-si rezolve intr-un fel complexele, daca le are.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...