Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatii prefera "uratele"?


Recommended Posts

Mi-am adus aminte de un banc (pe scurt):

 

Ion si Gheo, cei 2 ardeleni.. se intalnesc pe ulitza:

Gheo - un` te duci mah Ioane

Ion - la oras sa ma insor

Gheo - bah, vezi sa iei una frumoasa ca altfel o f*** singur.

 

 

Morala: ... nu-mi permit sa o trag ca sunt insurat si unele fete de aici au telefonul nefestei mele (care mai intra si pe forum).

 

 

 

Cu respect,

G.

 

Suntem urate... si ne tarim!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Guestus

"...e chiar urata din punctul meu de vedere,fata lunga,oki infundati in orbite,cocosata,picioare strambe" la niste picoare strimbe parca vezi o forma..ceva la ce sa te uiti......din alea drepte ce intelegi?


id="quote">id="quote">Eh vedeti,gusturi si gusturi!LA unii le pac picioarele drepte,frumoase care"nu spun nimic"la altii strambele,cracanate,dar care spun ceva![:D]"La vita e bella"poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie mi se pare o gluma articolul respectiv.[:-)))][:-)))][:-)))]

a fost tare faza ca "uratele au un gram de creier".

deci, sa ne intelegem: nici macar uratele nu sunt destepte, asa ca frumoasele ... ce sa mai zica.

concluzia pe care o trag eu e ca respectivul doreste o sotie care nu are nici macar "un gram de creier", adica una frumoasa si proasta.

ei, ce sa-i faci fiecare cu limitele lui.

dar, sa nu uitam zicala "spune-mi cu cine te insotesti ca sa iti spun cine esti".

sau la asta mi s-ar raspunde ca e valabil numai pt. prieteni![bang]

era la un moment dat un cantec, parca al formatiei "Pheonix" si refrenul era ceva de genul "Fa, esti frumoasa, esti frumoasa, dar esti proasta, proasta dracului!"

mie atunci mi s-a parut misogin si urat, dar uite ca sunt unii care chiar vor asa ceva[xinpat]

 

morala: uratele cu un gram de creier sunt preferate de unii barbati pt. insuratoare, dar in timp isi dau seama ca mai bine luau o frumoasa, dar proasta.[:-)))]

am subliniat unii pt. ca nu trebuie sa generalizam, vezi cazul celui care a scris articolul.

ma intreb ce s-ar intampla daca dupa un timp o sa considere ca frumoasa e de fapt urata si mai si proasta pe deasupra![bang][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]

 

 

numai bine tuturor![:X]

 

mamitza lui Papitza[baietel]

 

lasand gluma la o parte, frumusetea, adevarul si fericirea sunt notiuni relative.

asa ca bine a zis cine a afirmat ca "nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-mi place mie".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Victoria

naspa..."urata si proasta" nu s-a luat in discutie..eu insa cunosc o astfel de femeie, urata cu spume, proasta si rea...maritata cu un barbat destept, cu 10 ani mai tanar si foarte placut.Ei, aici ce mai e???Vveni, vidi, Victorie!


id="quote">id="quote">vrem poze sa ne dam cu parerea...altfel este greu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guestus, ce sa zic...nu e frumos ce am zis eu mai sus de femeia respectiva, dar nu e numai parerea mea.Cert e ca il tine sub papuc pe barbatu-su, nu misca de acolo."Conaisseur-ii" si-au dat cu parerea ca e "arzoaica". Voila!

 

V

 

veni, vidi, Victorie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...