Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatii prefera "uratele"?


Recommended Posts

Nu cred ca frumusetea inseamna si prostie, desi exista o balanta in toate. Asa ca nu m-am dat in laturi de la cate o "jumara", visand sa am copii cu ea.

Dragostea insa este ciudata si-ti joaca feste, iar exemple cu fete adevarate maritate cu barbati urati sunt multe (si aici nu ma refer la Monica cu Irinel, sau altii ca ei).

Si, desi suna a "reclama", sunt insurat cu o femeie frumoasa, care nu-i proasta deloc.

PS: chestia cu picioarele cracanate nu-i poveste. Am mai auzit pareri (la care ma alatur si eu) conform carora picioarele usor curbate sunt mai sexi decat cele perfecte. La gambe sau coapse, fiecare pereche de picioare are semnificatia sa. Oricum, nu ma astept ca toate femeile sa inteleaga acest aspect.

 

poze multe cu noi

 

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Rufus

La gambe sau coapse, fiecare pereche de picioare are semnificatia sa. Oricum, nu ma astept ca toate femeile sa inteleaga acest aspect.


id="quote">id="quote">[alcool] admit ca nu inteleg, dar ce-ar fi sa ne explici mai in detaliu ?
No, vidiazni!id="green">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by roxana1974
quote:Originally posted by Rufus

La gambe sau coapse, fiecare pereche de picioare are semnificatia sa. Oricum, nu ma astept ca toate femeile sa inteleaga acest aspect.


id="quote">id="quote">[alcool] admit ca nu inteleg, dar ce-ar fi sa ne explici mai in detaliu ?
No, vidiazni!id="green">id="size1">
id="quote">id="quote">trimite-i o poza cu parantezele si-ti face o schema
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei cu imaginatie, dar si pentru cei fara... va recomand sa cititi ce zice Emil Brumaru despre LOLO. (cautare google: "emil brumaru lolo")

 

unde esti tu descintec, spirit liber...

 

Cu respect,

G.

 

Suntem urate... si ne tarim!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by roxana1974
quote:Originally posted by Rufus

La gambe sau coapse, fiecare pereche de picioare are semnificatia sa. Oricum, nu ma astept ca toate femeile sa inteleaga acest aspect.


id="quote">id="quote">[alcool] admit ca nu inteleg, dar ce-ar fi sa ne explici mai in detaliu ?
No, vidiazni!id="green">id="size1">
id="quote">id="quote">De ce? Este ca si cum eu as putea pricepe de ce vi se pare sexi un fund de barbat ( am dat si eu un exemplu, or mai fi si altele).Si apoi nici nu prea stiu cum sa explic, pentru ca nu toate cracanatele sunt atragatoare...doar anumite paranteze...[:)]poze multe cu noi"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Victoria

vaaai...Rufus...cum sa nu intelegi...un fund de barbat...musculos si bombat....mmmmmptiu, io-st fomee serioasa si uite la ce ma pui sa ma gandesc, ptiuVveni, vidi, Victorie!


id="quote">id="quote">Sint convins ca ai vrut sa spui "musculos si bombat si paros...mmmm"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Victoria

Guestus, ce sa zic...nu e frumos ce am zis eu mai sus de femeia respectiva, dar nu e numai parerea mea.Cert e ca il tine sub papuc pe barbatu-su, nu misca de acolo."Conaisseur-ii" si-au dat cu parerea ca e "arzoaica". Voila!Vveni, vidi, Victorie!


id="quote">id="quote"> Scuzati-ma,dar ce inseamna arzoaica?Life`s a bitch and then you dieid="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by yank
quote:Originally posted by Victoria

Guestus, ce sa zic...nu e frumos ce am zis eu mai sus de femeia respectiva, dar nu e numai parerea mea.Cert e ca il tine sub papuc pe barbatu-su, nu misca de acolo."Conaisseur-ii" si-au dat cu parerea ca e "arzoaica". Voila!Vveni, vidi, Victorie!


id="quote">id="quote"> Scuzati-ma,dar ce inseamna arzoaica?Life`s a bitch and then you dieid="size1">
id="quote">id="quote">Vezi subiectul cu hotelul...aia ce da foc la camera
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...