Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatii prefera "uratele"?


Recommended Posts

quote:Originally posted by yank
quote:Originally posted by Victoria

Guestus, ce sa zic...nu e frumos ce am zis eu mai sus de femeia respectiva, dar nu e numai parerea mea.Cert e ca il tine sub papuc pe barbatu-su, nu misca de acolo."Conaisseur-ii" si-au dat cu parerea ca e "arzoaica". Voila!Vveni, vidi, Victorie!


id="quote">id="quote">care te "arde" bine.Ufff, bine ca reveniram on-topic.[:D]V Scuzati-ma,dar ce inseamna arzoaica?Life`s a bitch and then you dieid="size1">
id="quote">id="quote">veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Guestus

Acum trebuie sa vina Marius sa ne expliceo femeie nimfo si neatractiva ochiului este > sau < femeie ce atrage ochiul dar lenesa


id="quote">id="quote">Pana vine Marius sa explice, ma incumet eu la un mesaj, ca neuronul meu este incitat de cele de mai sus!Se spunea ca nevasta trebuie sa fie gospodina buna, mama buna si amanta grozava! In zilele noastre, familia s-a "marit" cu ajutoare platite la facut curat in casa, gatit, luam bone pentru crescut copiii in locul mamei, nevestei nu-i mai ramane decat sa fie buna la pat! Deci, punct in favoarea superficialului care a scris articolul! Noi am ramas in urma, crezand ca barbatii cauta in femeie ceva mai mult... Cand te gandesti insa ca pana si sexul poate fi cumparat si nu trebuie neaparat oferit de nevasta, parca te gandesti ce rost mai are casatoria, la urma urmei?! Ce ramane sa oferi barbatului, in calitate de sotie?! Mai bine alegi sa-i fii una din cele trei... platite!Si sa zic cate ceva despre mine, ca tot m-am stranit: am grija singura de copilul meu, fac curatenie in casa, gatesc, cred si sper ca sunt singura femeie cu care barbatul meu isi ocupa instrumentul. Proasta nu-s, desi probabil ca asta este relativ... am picioarele strambe, cu gambe si coapse care (inca) mai spun ceva, si zau ca sunt si blonda (naturala!) cu ochi albastri. Unde ma inscriu in tot tabloul descris de domnul de la revista?! Mai, si n-oi fi singura de genul asta care traieste pe planeta asta! Indraznesc sa sper ca mai sunt si altele. Si am un barbat cu un fund super bombat, musculos, destept (el, nu fundul), brunet si focos!Bineinteles, toate astea sunt relative, neverificabile de catre voi si pot face obiectul unei telenovele... dar zau ca nu mint!Gandacel si Bogdanel (14.11.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Victoria

vaaai...Rufus...cum sa nu intelegi...un fund de barbat...musculos si bombat....mmmmmptiu, io-st fomee serioasa si uite la ce ma pui sa ma gandesc, ptiuVveni, vidi, Victorie!


id="quote">id="quote">Te rog...te rog...nu insista...fundurile de barbati nu-mi spun nimic[vom]. Mie. Dar tu daca vrei sa te gandesti, e ok. Tot serioasa poti ramane...Mai bine vorbim de picioare de femeie...Sau nu, ca deviem de la subiect.poze multe cu noi"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Victoria

Pe mine ma macina remarca lu' guestusu..cu fundu' paros... brr... propun un poll" cum va plac barbatii, cu par pe fund au ba?" eu subscriu la ba.Vveni, vidi, Victorie!


id="quote">id="quote">par pe fund...pe umeri...omoplati...mai sint unii care au par pe tot teritoriul piept si fara oprire fata. ce zici?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Victoria

Pe mine ma macina remarca lu' guestusu..cu fundu' paros... brr... propun un poll" cum va plac barbatii, cu par pe fund au ba?" eu subscriu la ba.Vveni, vidi, Victorie!


id="quote">id="quote">e tare propunereasi dupa aia facem un articol si zicem ca femeile se marita numai cu spani sau numai cu parosisi asa, articolul din revista si-ar gasi pereche, ca altfel e greu [xx(][hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buli, corect, si al nostru ar avea totusi motive obiective.

 

Guestus, no problem , recently vazui filmuletzu ala cu "virgin la 40 de ani" .Filmu nerelevant in sine, dar descrie cum se scapa de par pe zonele mentionate de tine anterior. Dupe care s-a gasit cineva sa-l bage in randu nevirginilor si pe baiatu cela.

 

V

 

veni, vidi, Victorie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by marius

E complicat ceea ce am scris?


id="quote">id="quote">Deloc. E chiar ca un eseu pe care-l intelegi daca il citesti cu mare atentie, rand cu rand. Mi-a placut comparatia cu ploaia de toamna ce cade pe o umbrela deschisa si bineinteles acest paragraf: "De aceea un barbat zic eu nu prefera o femeie frumoasa sau urata ci o simte frumoasa sau mai putin frumoasa dupa cum sufletul lui este in acord sau nu cu sufletul ei."id="blue">Florile mele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...