Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dificila problema - va rog un sfat !!!


Recommended Posts

Urmaresc aproape in fiecare zi povestile voastre, mi se par foarte interesante. De fapt imi place foarte mult forum-ul.

Dar sa revin la subiect. Si eu cred ca Androix are dreptate, adica cred ca este tot siriana cu un alt ID. Nu mi se pare corect dupa zile intregi cand a primit foarte multe mesaje la care nu a dat nici un raspuns (asa macar din respect pt cei care s-au gandit la ea)sa posteze cu aceiasi poveste dar cu alt ID. oricum tot ce crede ea de cuviinta va face si cred (in cazul in care e intradevar aceeiasi persoana)ca nu merita sfaturile noastre.

 

Scuze cris tiana daca gresesc, dar povestile sunt prea asemanatoare si a ta a venit dupa ce nu am mai auzit nimic de siriana.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Deci eu nu am pus la indoiala veridicitatea istoriei tale. Nu ma intereseaza prea tare... Dar sunt ferm convinsa ca esti Siriana. [bang] Te strigam pe nume de la inceput dar uitasem id-ul asta, siriana... Si daca ma gandesc mai bine cred ca esti si Deiutza in acelasi timp... Pfuuuu unii chiar nu au ce face [alcool][alcool][alcool]

 

 

Andreea mamica lui [copil] Filip Stefan

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cum as putea dovedi ca nu am nici o legatura cu acea persoana de care vorbiti. am cautat si eu dupa numele pe care l-ati amintit si am gasit. povestile sunt asemanatoare, dar eu nu sunt acea persoana. am facut greseli in viata mea.. dar nerecunoscatoare nu sunt,le multumesc mereu celor ce ma ajuta si eu chiar m-am straduit sa mentin un dialog cu voi, ptr ca intre timp merg si la psiholog si m-a sfatuit sa gasesc o modalitate de a ma descarca prin orice mijloace posibile. eu am aflat de existenta acestui forum in momentul in care am cautat pe google " mostenire genetica" chiar in momentul in care am banuit ca sunt insarcinata( facusem doar un test), nici nu aflasem cu certitudine ca sunt. confirmarea sarcinii a venit in momentul in care subiectul era deja postat, si v-am anuntat ca am hotarat sa pastrez copilul. sincer imi pare rau ca cineva care a postat o poveste asemanatoare va determina sa credeti ca eu mint...sau ca va fac sa pierdeti timpul inutil. ne mai auzim... eu nu renunt.. ma simt bine discutand chiar daca nu mereu e ce mi-as dori sa aud.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Observ cu regret ca e suficient ca o persoana sa fie de parere ca sunt o mincinoasa , ptr ca toate celelate sa fie de aceeasi parere. Imi pare nespus de rau ca v-am tradat increderea fara sa am vreo vina si ca nu va mai merit atentia. povestea mea poate e asemanatoare cu o alta poveste, id="red">dar aceea nu e povestea mea. va asigur de sinceritatea mea, va multumesc ptr timpul acordat, cu tot respectul, acum chiar cred ca e momentul sa fie inchis subiectul. ne intalnim cu alte subiecte, ale mele sau ale altora (imi cer scuze dar pana acum am fost preocupata exclusiv de problema mea, dar am si eu ganduri ptr unele din problemele voastre). Daca imi va mai raspunde cineva[?].

va doresc un weekend linistit !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...