Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea (20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'neatza!! Simina-daca tu astepti fulgii, io am inca pantalonii scurti la vedere, pe motiv de neadaptare la vremea asta[:D] Daria-ai vazut filmul? ce a fost asa important?[:D]vreun bradpitt intristing? zi-ne si noua....[olala]ca si noi l-am viziona... Gabici-sa fii cuminte la scoala[:D]! Gabi, Ally, Mercedes ?? ce faceeeeti?? ce fac copilasiiiiii???? gata scrisorile catre Mosuuu'?? Noi vom da o fuga pana in hu! Un we frumos, chiar daca friguros!!! cristina si nazdravanul Andrei (22.11.2002)[auto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! Ce vreme ... de sooomn, pacat ca pe fi1mea n-a interesat-o acest capitol si de la 6 e in plina forta ... Siminel - vine zapadaaa ??? Cris - nu l-am vazut, am sa-l inchiriez daca ajung pe 6 martie ... sa vedem. Auziti, n-aveti careva cunostinta un NOTAR ??? Na, tot pe voi va intreb ... steti familia mea DC ... Voi fi prin zona azi, k facem curat ... WE frumos tuturor !!! ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Semnez si eu condica ! Am aflat ieri ca marti si miercuri trebuie sa fiu la Bucuresti pentru testare psihologica si medicala.(Mi-am depus in vara dosarul pentru o schimbare in locul de munca - de fapt in acelasi loc,dar pe alta pozitie...)Nici nu m-am gandit ca ma mai cheama.Sunt cam 8 cereri pentru un singur post.Si e cu interviu,nu cu concurs,asa ca subiectivitatea e la putere ! Merg fara nici o speranta,dar daca nu m-as duce,mi-as reprosa apoi ca n-am facut-o... Mi-e groaza sa merg singura,mi-e groaza c-o sa-mi fie dor de fete,n-am inca unde dormi...Da' bilet de tren am ! Mamagiuliei,si eu stiu notari; sa stii ca si la ei e cam ca la piata :mergi pe la 2-3 si intrebi de pret,ca nu-i la fel.In zona Tribunalului sunt cei mai multi,dar sunt si prin cartiere. Fetele mele sunt bine,se joaca frumos impreuna. De cand am luat "NU te supara frate", trebuie sa ma joc zilnic si mi se pare un joc interminabil.Nu tin minte sa-l fi perceput asa in copilarie. Nu mai stiu daca am zis ca pe Alexia am dat-o la "dans" , adica gimnastica de copii,la "ArsNova",in spate la AURA.Am fost de doua ori pana acum si i-a placut.Fac gimnastica pe fond muzical.Sper sa-i mai corecteze mersul,ca se cam impiedica,merge cu varfurile inauntru. Va doresc o duminica frumoasa ! Sanatate !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ally, s-ar putea sa mergi in acelasi loc cu frate-meu. Dar el a avut examenele inaintea ta cu cateva zile. Mai are luni si marti. Cat despre cazare, i-am cautat pe net saptamana asta si e multumit. Am gasit camera, la 7 min de mers pe jos de la gara cu 120lei/noapte. (camera cu un pat). Ah...du-te pregatita pentru mai multe zile, pentru ca s-ar putea ca interviul sa fie imediat dupa si sa trebuiasca sa mai stai. Si nu-ti lua bilete dus intors, ca vezi ca acolo nimic nu e cert. Bafta! Revin cu o poza: soarele la [url="http://i34.photobucket.com/albums/d148/siminel/Oradea/Apus%20de%20soare/10nov2007.jpg"]apus[/url] - 10 noiembrie 2007...ne asteptam la noapte si maine la primii fulgi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Superba poza, Siminel ! Nu ma intrebati dc bantui pe net la ora asta, intrebati-o pe fi`mea :-) Tre` sa dau o tura pe net si tv sa pot adormi la loc ... ea poate instantaneu :-))) Multumesc pt raspunsurile ref. la notar, mie imi tre` unu` rapid-rapid ... Duminica frumoasa sa aveti ! Noi semnam prezenta la teatru, apoi tre` sa merg la lucru o juma` de ora cu cupil cu tot, apoi dupa`masa mergem la fete la papat de prajituri :-))) Si gata we-ul. ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da' nici noi nu dormim la ora asta!! nu stiu ce au copiii astia??!! Si noi ne-am propus sa merge la teatru, dar ne-a chemat profesorul la tenis. Ally-ce frumos ca printesele sunt de varste apropiate!! Fetelor, cred ca ieri toata Oradea, cumpara jucarii din Ungaria[alcool]...atatia romani erau la magazinul acela de jucarii de langa Metro! cristina si nazdravanul Andrei (22.11.2002)[auto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ally, am uitat. Ne dai detalii despre dans ??? Cris, pupici la voi si spor la sport azi :-) Btw, ai gasit jucarii faine pe acolo ??? Eu nu am fost never dupa cumparaturi in Hu, poate ajung :-) EDIT: va rog sa-mi ziceti daca ati vazut jucariile si jocurile ce sunt prezentate in publicitati pe Minimax ... as vrea sa cumpar din ele, sunt chiar faine, mai ales jocurile din gama Epee. ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...