Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minunatele Scorpiutze ! (40)


Recommended Posts

Buna dimineataaaaaaaaaaaaaa!!! E mama la mine si pot sa-mi permit sa stau pe net, sic!!! Monica imi pare rau pt Ruxi ca a fost bolnavioara, bine ca se simte mai bine pitica acum...Noua pt afte ne-a dat o reteta din maternitate si am luat-o de la farmacie, este ceva tot preparat, o solutie galbena [xx(]Sper sa nu o folosesc niciodata[xx(] Nina2 am vazut si noi pozele cu Renata...alea din cadita parca o vad pe Teo a mea...cu exceptia parului bineinteles, a mea e aproape cheala pe linga Renata ta Sa stii ca si eu am avut in yahoo f multe poze pe care le-am sters pt ca Teo erea dezbracata la baita sau in alte ipostaze... s-a vehiculat pe la clubul scutecelor ca ar putea fi copiate aceste poze de pedofili. Sa nu uitam ca oricine poate accesa acest site.... VA pup pe toate si va doresc o zi frumoasa! Laura si puiuta Teodora (28.04.2006) http://new.photos.yahoo.com/lv_panait/photo/294928804106269152/3
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutari.Sunt la cafea si-s pe fuga ca tre sa plec la scoala. Monica prima zi de scoala...super.imi era dor si de colegi si de copii.Si plus de asta mi-am luat o pauza dupa n zile petrecute non-stop cu Stefania.[pup] la Ruxi si multa sanatate. Laura eu tot nu pot vedea pozele cu Teo [bang].Cat despre tati...si io-s tot pe dinafara [:D].Toata lumea e "uluta" numa ea cu tati sunt "moasa"[:D] Nina LA MULTI ANI CRISTINUCAI!!!Multa sanatate si numai bine va doresc.O sa-ti trimit adresa si tel pe PM dar acum stau prost cu timpul. Va [pup] pe toate cu pitici cu tot.Fug sa fac putina ordine inainte de a ma apuca de imbracat. Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma pricep si gata... ma depaseste yahoo-ul asta, ma intelegeam mai bine cu versiunea veche.. Georgiana pozele se deschid in link-ul de la semnatura. Am mincat mult si acu' imi pare rau...ca cica vreau sa mai slabesc... Am ajuns la kg de dinainte de sarcina, ma incap hainutele mele dar am neste sunci pe burta de nu-i adevarat... [bang] mi-am luat bicicleta pe care am facut fix de 3 ori si devenise cuier de haine...am strins-o frumos si am mutat-o la tara la mama ca numai de bicicleta nu ma impiedicam . AAAA, dar mi-am promis si mi-am jurat ca atunci cind o sa am 2 camere si balcon(acum stau la parter fara balcon) voi monta bicicleta mea si voi pedala pina mi-o ajunge limba pe piept cit cravata !!! pupici muuuuuulti! Laura si puiuta Teodora (28.04.2006) http://new.photos.yahoo.com/lv_panait/photo/294928804106269152/3
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la fete, Monica,ce ma bucur de vestile bune despre Ruxi....bine ca printesica e mai bine si isi revine incet si sigur![^]Partea cu aftele din gurita...pacatoasa treaba si dureroasa!Pupam micuta si ii uram insanatosire grabnica ![pup] Nina 2,uau....!!!! ce frumos povestesti de Renata....imi trezesti amintiri si nostalgie...Frumos![olala]M-am uitat si eu la pozicile Renatei:zau,ca aveam senzatia ca as smotoci si eu olecuta piticutza!tare scumpica si dulcica este si ca Craciunitza si ca mozolici....[:D]hehehhehe...ce i-ai dat sa pape:cioco?Sa fiti sanatosi si Renata sa creasca mare si cuminte![pup] Laura draga....ce aliat in Alexu'????!!![alcool]Ti-ai gasit,ca nu mai e baiatu' lu' mama,deja a intrat in pubertate,a inceput sa-mi cam dea cu flit cand ma apuca pe mine dragaleala cu el....ca e rusine sa il mai pupe mama...Inca mai imi zice ca ma iubeste si se mai alinta el din cand in cand,dar nu mai e ca inaite...asta e!Iaca,in 18 februarie implineste 11 ani...s-a dus baba cu colacii.Asa ca raman in minoritate,aia doi cu gashca lor exclusivista,inca 3-4 ani si pentru Alex gura iubitei va fi mai dulce ca vorba mamei....asa ca o sa mor singura si uitata.....[:D]hahahahahahahaha[:D]....glumesc!Dar na,treaba cu taticii si fetitele lor se cam adevereste! In alta ordine de idei:bey....aveti o fata frumoasaaaaaa....dulce foc si scumpaaaaa....[il]asa Craciunitza sa tot ai la casa omului[olala]....Ah ce as mai smotoci-o si pe ea,ca si fata Ninei 2....si ce as mai tzuca-o pe obrajorii aia grasunei,de Teolina mititica....[pup]Draga mica si scumpa,sa creasca mare si sa fie sanatoasa si sa va bucurati impreuna cu ea!Vorba Monica: ce repede trece timpul asta..... Georgi....spor la treaba!Tu si poezia Otiliei Cazimir:"....si-s grabita,si-s grabita....."[pup] Dragele mele,va doresc o zi cat mai buna si sa auzim de bine!mai vorbim!Pupam toate fetele! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, multumim de urarile de insanatosire, ruxi este mai bine dar tot se plange de "dinti" speram sa-i treaca si stomatita si aftele cat mai repede. eu sunt in "gateli" azi desi ruxi nu papa ii fac totusi supitza si carnitza la cuptor. poate poate o pacalesc. lauriciule ce ma bucur ca intri mai des(mai tine-o pe mama ta pe la tine[:D]) va pup pe toate, sa aveti o zi faina monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut si eu scorpiutzele [hia] Fetelor dragele mele multumim pentru aprecieri la adresa printesei noastre. Nici nu mai stiu ce voiam sa scriu, sunt cam in pom ca am avut o zi de cacao. pe soacra-mea au dus-o azi la urgenta din cauza diabetului. Nu am fost ieri pe la ea si uite ce se intampla. Nu sta singura ci cu fratele sotului dar ala e tunat rau. Nici macar nu ne-a sunat sa ne spuna ca se simte rau. Asa ca imi vine sa-l [haibat]. Si mai sunt si singura pe acasa cu pitica mea ca sotul e cu soacra la spital. Dar hai sa trecem la chestii mai placute... Laura dar tu ce ii dadeai sa pape puiutei tale ca la 3 luni era grasunica bine. Am vazut si eu pozisoarele. Frumusica foc craciunitza ta mica. Sa creasca mare si sanatoasa. Pupici la printesa si la mamica frumoasa [pup] Ana da ti-o trimit cateva zile daca ti-e dor de bebe mic [:D]. Glumeam, evident, ca nu as sta nici o ora fara ea. Apropos, papa mar si era si ea toata mar [:D] Monica Ma bucur ca Ruxi e mai bine. Iar cu dintii sunteti pe la final si cand vor iesi toti cine va fi ca voi. La noi abia incepe problema asta. Cand ma gandesc ce ma asteapta....Pupici si pentru voi [pup] hai ca va pup si eu [pup] We placut sa aveti impreuna cu cei dragi. Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006) [url="http://photos.yahoo.com/ph/vbartan/my_photos"]Poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna.Inceput de week-end...Huh!Ma odihnesc pana marti... Ana tot grabita sunt [:D].Parca nu-mi mai ajunge timpul...la scoala teste de evaluare ca deh! sfarsit de semestru...Stefania prin zona, ce sa mai zic.Aseara am facut proba si am lasat-o prima data la mama.A fost o minune de fata si un monument de cumintenie.Dar mi-a zis la tel sa-i aduc un tren si m-am executat.Asa ca saptamana viitoare voi incerca sa o la 2 seri la rand.Sa vedem ce iese. Va [pup] pe toate si fug la ale mele. Sanatate multa la puiuti Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai georgi sa ai tu posibilitatea sa o duci pe stefi la mama ta si sa nu o duci[:D]bine ca e fetitza cuminte si sta, sunt sigura ca or sa creasca si pretentiile(adica o sa te puna sa-i mai aduci cine stie ce...[:D]) dar merita[:D]... asa am facut si eu ca nu puteam sa fac fatza si ziua si noaptea sa stau cu ei si sa merg si la scoala si la meditatii si sa ma am si timp liber...si apoi sa fiu proaspata si odihnita sa merg si in parc sa ma joc cu ei... bafta multa si we placut monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

netaza. Monica mama nu sta in oras.S-a mutat la tara si sunt vreo 17 km pana acolo.Pana in sarbatori am dus-o dimineatza si am luat-o seara.Acum am zis sa incerc si asa.Vad ca a fost bine.Voi vedea si saptamana viitoare.Sper sa fie OK. Fug sa bag o tura la spalat.[pup] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...