Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minunatele Scorpiutze ! (40)


Recommended Posts

Doarme puitza si io imi fac de cap[:D] stau pe net[:D] GEORGI cred ca ii place Stefaniei la bunica...dak nu ii placea protesta fata din prima seara nu? Este bine dak poti sa o tii la tara la parinti pt ca aerul este mult mai curat decit in oras NINA2 pai fatuca mea a fost grasa rau in primele luni ... papa sin si milumil completare... Pina pe la 5 luni asa a fost ca un purcel...ii multumesc lui Dumnezeu ca si-a revenit!!! Multumim pt aprecieri [pup] acu' intre noi fie vorba, nici voi nu sunteti mai prejos[olala] MONICA ce face copilitza ta ? e mai bine, i-au trecut aftele? Gata pauza a luat sfirsit....s-a trezit! Paaaaaa Laura si puiuta Teodora (28.04.2006) http://new.photos.yahoo.com/lv_panait/photo/294928804106269152/3
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor, georgi[pup] 17 km sunt o nimika toata, in buc poti face tot cam atat din rahova pana-n balta alba sa zicem(desi exagerez un picutz)[:D] si pe un trafic infernal[bang]asa ca pana la tara macar o fii drumul mai liber si ajungi mai repede[:D]dar te-ai gandit bine sa o lasi 2 zile acolo, insa ce faceti cu gradi? sau o duci in we? eu am avut un noroc chior cu mama care sta la 5 min de mine, e o zona mai ciudatica(ca vroiam si noi mai in centru, mai intr-un cartier select[:D]dar acolo n-avea cine sa ne ajute[bang] dory[pup], multumim...suntem bine, saraca a ramas cu stres inainte sa bage orice in guritza zice...dintii???adica nu ma doare???? si eu ii zic...gata, nu mai ai nimic nu te mai doare si ea atunci papa[:D]...insa se mai vad gingiile rosii, luam in continuare antibiotic... va pup pe toate[pup] we fain in continuare monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Am avut azi o zi pliiiina.Acum am facut baitza la bebelina si am bagat-o la nani si trec si eu pe-aici. Monica ai dreptate.Drumu-i liber slava Domnului.Ma intrebi de gradi?Pai nu am mai dus-o din noiembrie de cand mi-a facut amigdalita.Si acum mi-e teama sa o duc din cauza virozelor care bantuie pe-aci.E o nebunie.Asa ca Stef merge la tara de miercuri pana vineri seara.Pana acum v-am zis imi era teama sa nu urle pe-acolo dar uite ca a fost OK.O duceam dimineatza si o luam seara.dar si sotul e tare ocupat in ultimul timp si am zis sa incercam si varianta asta. Laura ai dreptate.Aerul nu se compara mai ales ca la noi in oras e si vestita fabrica de aluminiu daci la capitolul poluare...stam "bine" de tot[bang].Plus de asta la tara e rasfatzata de ai mei cum nici nu-ti inchipui.de fapt stii tu cum sunt bunicii[:D]. Hai va [pup] pe toate cu puiuti cu tot.Fug si eu sa pap ca mi-e o foameeee..... Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor, Monica,iaca dau si eu un pupicel la Ruxi,sa n-o mai doara gingiutele! Nina2,hehehehehe....lasa-ma si nu speria,ca chiar daca suntem la o varsta cand nu mai e cazul sa mai facem vreun bebic,Marius ma mai tachineaza cateodata,ca parca ar mai vrea un copilut...de imi trece orice sentiment de dragoste vis-a-vis de el[:D]...Pupam pe Reanata cea dulce si cu fetisoara plina de merisor! Georgi...uau! Stati la tara?Of,cat imi doresc si eu sa reusesc sa imi iau o casuta undeva la periferie sau chiar la tara....Bravo pentru Stefi ca-i fetita cuminte si tie bafta cu experimentul de a lasa fata la bunica!Si odihna placuta pana marti-sau spor la treaba![:D] Laura...Teolina stie ca tu te dai pe net cand ea doarme?Heheheheheh[:D]....ca asa faceam si io,cand era Luana mititica si,ca un facut...cand ma puneam la comp,fix atunci se trezea,indiferent cat dormise inainte....Pupam grasunelu' frumos de puiuta frumoasa! Fetele,sa aveti o saptamana cu realizari si o zi cat mai buna!Va pup pe toate si sa auzim numai de bine! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Inceput de saptamana...si iar muuulte trebi... Vad ca in week-end toata lumea-i ocupata [:D] Monica cum stati cu dintzosii? [:D] Ana eu nu stau mey la tara.Ai mei parinti stau.io-s la oras, la bulevard [:D].Si pe mine ma tachineaza sotul sa mai facem un copil dar sincer nu ma simt in stare acum[:D].Poate pe la anul [:D] La noi e soare de zici ca-i primavara.Si vad ca asa s-a anuntat toata saptamana.Unde-i iarna aia pe care o anuntau astia de la 15 ianuarie?Vreau frig si ger sa mai moara virusii astia.[bang] hai pupi.Sa aveti o saptamana faina Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare scorpiute, multumim de grija, suntem bine, nu o mai doare nimik, papa de toate dar inca continuam cu tratamentul cu antibiotic pana la terminarea celor 10 zile[bang]si apoi din nou control sa vedem ce mai fac "galcile"[:D] fetelor peste tot citesc de conceperea bb2, mai sa ma gandesc si eu la bb3-4[:D]ca io vreau gemeni[:D]daca mai e sa fie[:D] va pup pe toate si ma bucur ca sunteti bine gravidutele ce mai fac?nu mai ziceti nimic?[pup]si sper ca sunteti bine si voi si burticile monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut scorpiutzele [hia] iaca vin si eu dupa un weekend super agitat. Pana la urma soacra mea are meningita de la raceala netratata. Asa ca am stat si stau cu morcovu` .... desi doctorii zic ca nu e contagioasa. Una peste alta m-a apucat si pe mine o durere de gat de ieri de imi vine sa o iau pe campii...[bang] Peste toate am mai fost si singura pe acasa ca sotul a fost pe la spital, a stat numai o noapte acasa de vineri. Miercuri ma duc la urolog ca ma dor rinichii de numa` si nu mai e de gluma si de amanat... ce sa va mai zic... cred ca ajunge din baiurile mele....[alcool] Monica ce mai face puiuta Ruxi. Cum este acum? Ana trimitem si noi niste pupici inspre Timisoara [pup] Pup scorpiutzele dragele [pup] si va doresc o saptamana minunata Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006) [url="http://photos.yahoo.com/ph/vbartan/my_photos"]Poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...