Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minunatele Scorpiutze ! (40)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor Azi am fost la eco,bebe e f bine,dar nu au vrut sa-mi spuna sex-ul cica e prea devreme.Si cat mai am de asteptat,cica pe la 20 de saptamani la viitoarea eco,dar nu cred ca stau pana atunci... Eu joi de ziua mea m-am enervat iar pe sotul meu care e cel putin din TOPOR si nu s-a simit.Pana la urma mi-am cumparat eu cadou si el mi-a dta banii [bang].No comment! Sambata am aniversat cu cativa invitati si cu ocazia asta am dat si de baut de casa noua [cheers].A fost frumos. La multi ani Yrys (nu mai treci pe la noi?) si celorlalti sarbatoriti de azi! Elena,desi te inteleg ca esti cu treburi si cu bebe in burtica,trebuie sa-ti spun ca sunt un pic suparata pe tine [:(],ai uitata sa-mi spui si mie la multi ani,tocmai tu..[q].Dar te iert [flo] Si Adrina m-a uitat,Ana...[q] Sanatate la bolnaviori O saptamna usoara [pup] [url="http://community.webshots.com/user/piticasigogosica"]poze[/url] Iri +13 si Iris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut dragelor.... In sfarsit libera....dupa un weekend plin,plin,plin... Inainte de toate...
LA MULTI ANI!!!!....Nina(vbartan),Daria-princess de Mira si Dana-danitin!!!!Sa aveti parte numai de bine si de o zi de nastere minunata!!!![bis]
Si....[V]imi pare tare rau sa citesc ca sunt atatia bolnaviori aici la noi...Insanatosire grabnica tuturor! Gaby,pai tre' sa faci si tu investigatii?![V]Nu am stiut!!!Pai sa dea Dumnezeu sa fie bine si sa sti ca ma bucur mult ca tatal tau se simte excelent.Si nu mai fi suparata...toate-s trecatoare in viata![^] Nina(Anina),multam' inca o data...[:D] Cuscrissima....cum fu la doftor?Cum te mai simti?Mie mi-a dat doctora,pentru Luana,Rhinathiol(carbocisteina) pentru tuse....Are efect,ca si la nor-ta Mucosolvanul e vax albina...Pup la ginerelu' scump![:D] Monica,sanatate la puiuti!In grupa Luanei sunt deja vreo 3 copilasi care i-au medicamente pentru alergie...tot din cauza tusei si a racelilor capatate acum,cu incepera gradinitei.sa dea Dumnezeu sa fie bine,pana la urma,pentru Alex si sa nu fie problema mare! Georgi,insanatosire grabnica pentru Stefi!Face injectii sau ii dai "soripel"?(adica siropel) Lory,si Alinushu' e cu muci?Multa sanatate micutului!Si tie spor la treaba,mereu ocupata,ca o adevarata scorpiuta! Lauriciule....pupam grasunelu' Teolina...si sa se faca bine mai repejor!Cred ca esti tare necajita pe chestia de raceala micutei...dar la faze d-astea,ca sa ma mai imbarbatez singura,imi zic ca asa capata copiii imunitatea.... Iri,tu cum te mai simti?Iris e la gradi sau sta acasa cu cineva? Fetelor,sa va spun: examenul a fost ok,in sensul ca am avut cursurile la vedere si l-am facut la comun.Asa ca testele sunt aproape identice,cu mici nuante de exprimare personala...Acum ramane de vazut cat de corect au fost rezolvate intrebarile si problemele si sper sa nu existe vreo obiectie din partea profilor sau a conducerii institutiei noastre.Una peste alta a fost in regula.Inca nu stiu rezultatul si nici nu stiu cand il voi afla. Sambata a venit si masina...[bis]Daca l-ati fi vazut pe Marius cum s-a perpelit vineri noaptea si cate planuri si socoteli a facut...terorist,pe bune,mi-a mancat si asta vreo 100 de neuroni...In mod normal,sambata trebuia sa mergem la firma intre 12 si 13 sa ridicam masina...Cum a trebuit sa iesim sa platim curentul si sa scoatem bani sa platim si numerele provizorii...drumul nostru era pe langa firma.Mai,nu va spun ca s-a uitat ca uliul sa vada daca e masina acolo si ne-am si dus s-o luam si era abia ora 11...Ce sa mai zic?Cand l-au vazut aia de acolo...zambeau...Erau venite si o Toyota Yaris si o Toyota RAV4....iar cei de acolo,care erau de servici sambata,(o tipa si doi tipi) erau afara,cu cheile in maini,se pregateau sa mearga sa le spele...Eheheheeeiii,pai credeti ca a noastra a mai ajuns la spalatorie?Pai nu,evident,ca Marius intrase in delirum tembelus...atata l-a grabit pe unul din tipii aia,de a gresit bietul om de doua ori hartia de inventar...Sa va mai descriu in ce hal de agitatie am fost si eu?Cum a reusit Marius sa bage tot familionul in priza cu emotiile lui si agitaia lui?Pai numai asa...ca chestie...vreau sa va zic ca de sambata pe la ora 13 pana aseara,duminica,la ora 18 aveam facuti deja 70km...Va dati seama cat am bantuit pe strazile Timisoarei si prin marginile ei,gen Selgros,Metro si altele...Pai sambata dimineata,nici nu era venita masina,ca era abia 9 ceasul,dimineata si noi am intrat in magazin la Ciclop sa cumpere Marius stingatorul si vestele reflectorizante...Asa ca,intelegeti voi....L-am rugat pe Marius sa faca ceva poze,sa pun in album....si evident ca a uitat...dar o sa il bazai pana imi face si va arat.... Au fost si surorile mele la mine,cu nepotelul-cel mai terorist copilas din Romania-si cumnatul meu,italianu'...Doua zile full...intre urlete,proteste si idei contradictorii,cu fiecare cu parerea lui si doi copiluti tembeli,unul de 2 ani si 8 luni si Luana...Aaaaaaa,daca e sa adaug si pe Alex... Asa ca azi am venit doar eu si Luana cu masina ...Ma descurc bine,chit ca nu am mai sofat de 6 ani...mai am ceva lipsuri cu apreciatul distantelor,dar in rest e ok...Chiar i-am intrebat pe ai mei daca le-a fost frica cu mine si am primit numai aprecieri bune din partea lor... Na,cam atat fetele....ca deja m-am intins la greu cu scrisu'.Va pup si va doresc o saptamana minunata si cu realizari! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Ana .Sa o stapaniti sanatosi. Fetele am o intrebare.Pot sa o scot pe Stef afara daca are amigdalita asta tampita???Pliiiiz spuneti-mi...Ma bazaie sa mearga afara si nush ce sa fac... [url="http://www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png"]Christmas[/url][*] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georgi...pai eu zic ca ar trebui s-o scoti afara...Eu una asa fac,exceptie facand cazul in care exista febra,adica peste 38 grade temperatura...Daca e foarte frig,poti pune un fularas peste gurita,dar nasucul lasa-l in aer...Va pup! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iri, imi pare rau ca nu mi-a mers netul de marti pana sambata, am incercat pe mess sa iti trimit un mesaj, dar nu stiu daca a mers. Deci nu ai de ce sa fii suparata, pentru ca si eu am pazit muncitorii si netul pe care l-am platit degeaba. Sincer imi pare rau! Chiar nu am chef sa vad ca se supara careva de pe aici pe mine! O zi buna ca eu deja m-am suparat! Mami [gravi]"[url="http://www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC"]de George"[/url] (6.09.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mimitete, Daria (fata lui Miraklucker), ghinetz, danitin, Amo2004, La multi ani! [s][s][s][floare3][floare3][floare3] Ana68 [pup] multumesc si felicitari pentru masina noua pup scorpiutzele dragele [pup] Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006) pozici cu noi http://pg.photos.yahoo.com/ph/vbartan/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

piticasigogosica ma bucur sa aud ca sunteti bine si tu si bebe, cat despre sot trimite-l si tu la reciclare la sotul meu [:D] ca el saracu se da peste cap cu o luna inainte de ziua mea si de obicei imi face niste surprize... placute evident. Sexul bebeului l-am aflat in saptamana 17 asa ca nu cred ca trebuie sa astepti chiar pana in saptamana 20 [pup] Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006) pozici cu noi http://pg.photos.yahoo.com/ph/vbartan/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare scorpiute la multi ani! Daria[pup]sa cresti mare, sanatoasa si sa aduci numai bucurii parintilor tai. sa-ti dea Dumnezeu tot ce-ti doresti in viatza. la multi ani! si celorlalte scorpiute aniversate astazi, multa sanatate si tot ce va doriti! elena si irina, gravidutele frumoasele, nah...ca acum sunteti suparatele amandoua...dar e normal...deh asa-s femeile[gravi]...hai nu ma luati la [haibat][neand]...pliiizzzz...am vrut doar sa va mai inveselesc un picutz[zz][:D] anutzo[pup]...sa stapaniti masinuta sanatosi! bravo, ma bucur tare mult ca a venit si ca deja ati plimbat-o georgi[pup]bolnavioara mica...eu zic ca o poti scoate macar asa...pentru jumate de ora, dar sa nu alerge si sa traga aer rece in piept....sanatate multa gabi[pup]bafta la dr si tinem pumnii tatalui tau la scos firele nina[pup]imi pare rau ca eu nu te pot ajuta cu dr in oradea...oare nu exista subiect cu fetele din oradea? intra si vezic e zic ele pe-acolo. adriana[pup]si tie si micutului razvanel[pup] dolce[pup]ce mai face teo, cum se mai simte[pup] nina[pup]pe unde-mi umblasi azi?[:D] gabik, multumim[pup]la multi ani! si tie noi suntem mai bine, ruxi nu mai are mucisori delok, azi am sunat doctorita pentru alex sa mergem sa vada rezultatele...dar nu era acolo asa ca mai dureaza...pana ajungem la ea ne tratam tot cu siropel pentru alergii ca vad ca tine[:D]chiar daca nu e alergic[:D] va pup pe toate numai bine monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...