Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

de ce insala barbatii?


Recommended Posts

quote:Originally posted by joxy

Nu stiu care mai este raportul barbati/femei pe glob, dar acum cativa ani era 1:5Deci probabilitatea ca un barbat sa gaseasca mai multe femei cu care sa aiba relatii este mult mai mare decat a femeilor.E pur matematica, nu o kestie genetica :PCu respect, G.Suntem urate... si ne tarim!id="size1">


id="quote">id="quote">Asa raport 1:5 male la female sa tot fie. In Afganistan poate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 104
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Initial creeata de ariana31

conform sondajelor unul din sase barbati implicati intr-o relatie stabila isi insala partenera!!

 

va sperie stirea asta ?


id="quote">id="quote">

Ah ce speriat sunt [hopsieu]... cred ca asta se vede de oricine [alcool] !

 

Intrebare ajutatoare pentru cei interesati de subiect: oare toate femeile cu care barbateii acestia simpatici inseala prietenele / sotiile / amantele sau soacrele, deci cele cu care se culca sunt pre si imaculate – nu au si ele acolo undeva ascuns, un prieten / sot / amant...... ?

 

Eeee [alcool] ????

 

In rest...... sa fiti iubite [amoras] si sa aveti parte de orgasme multiple [bis] – atunci sigur nu o sa mai aveti timp de clicarit la asemenea subiecte....... parerea mea [^]

 

Adrian

My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Guestus

Asa raport 1:5 male la female sa tot fie.

In Afganistan poate.


id="quote">id="quote">

Acum inteleg de ce si rusii si ami apoi americanii au vrut cu tot dinadinsul sa ajuga in Afganistan..... cine nu vrea sa aibe propriul harem [:-)))] [:-)))] [:-)))] ????

 

Oricum, cel mai tare raport e aici pe DC:

 

100 barbati : 20.000 pofticioase [huta]

 

Asa sa tot traiesti, nenicule [alcool] !

 

Adrian

My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca barbatii insala din acelasi motiv ca si femeile: fiindca este vorba de nevoia de noutate, de experimentare, de depasirea unor complexe. De speriat nu ma sperie ideea fiindca nu ma ghidez dupa statistici.

Darael, nu vad legatura dintre orgasmul multiplu si clicarit pe acilea [il] Sau iti pare rau ca nu poti avea si tu? [fuga]

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, acum trebuie sa se sacrifice si cineva sa potoleasca hormonii, nu? [hot]

Avand in vedere ca suntem de 7 ori mai numeroase decat barbatii, si daca toti ar fi fideli, nu va dati seama ce ar iesi?... [box]

Iar apropo de faza cu speriatul - atata timp cat al meu e unul din cei 5 ramasi, nu - nu ma sperie studiul. Ma linisteste.[:D]

 

[cit]Lumyid="red">- mamica lui [bibe]David Andréi[bonjovi] id="blue">id="Book Antiqua">(11 Martie 2004)


Poti da fara iubire, dar nu poti iubi fara daruire.

id="right"> id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by DARAEL

 

100 barbati : 20.000 pofticioase [huta]

 

Asa sa tot traiesti, nenicule [alcool] !

 

Adrian

My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic


id="quote">id="quote">

 

Da, singura problema este faptul ca aproape (zic "aproape", sa nu se spuna pe urma ca generalizez [:D]) nici una din cele 20.000 nu pofteste la vreunul din aia 100 [^]

 

Sau tu detii sondaje secrete?

 


If you don't stand for something, you'll fall for anything.

id="size3">id="Courier New">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare cu adevarat irelevanta proportia intre nr barbatilor si cel al femeilor. Eu zic ca barbatii insala pt a-si demonstra lor si/sau celorlalti barbati cat de "macho" sunt sau pot sa fie.

 

Daniella id="teal"> si [copil] Alexisid="red"> 18 nov 2004

 

"Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...