Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 50
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Babyblue, esti un exemplu nemaipomenit. Ma bucur sa aud povestea ta si iti doresc tot norocul si fericirea din lume. Si eu cred ca uneori ar trebui sa fim mai egoiste si sa nu uitam de noi insine. SPer ca si alte fete sa vada lucrurile clar, asa cum le-ai vazut tu, si sa aiba curajul sa treaca peste orice greu.

Felicitarile mele !!!

 

Nu uita sa fii o persoana mai buna in fiecare zi !!!

... words are tools...

 

http://community.webshots.com/user/AlexGalu

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eh,uite ca am intalnit si romani fericiti!!!

ma bucur din suflet pt tine si uite ca esti "exceptia" care confirma regula![flo]

ai grija,dar nu prea mare ca nu toti barbatii sunt la fel,

 

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

---------------------------------------------------

Vio

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eh,puiutz,"romani fericiti!'" era doar un fel de-a spune!

ca stiu si eu cum e sa treci prin niste suferinte si apoi printr-un divort......

ma gandeam doar ca ai intalnit pe cineva care sa te sprijine,s-ar putea sa fie de cursa lunga sau nu,important e ca tu sa treci hopul cat mai bine,sa incepi sa te bazezi doar pe tine,sa te iubesti mai inainte de toti pe tine si apoi sa daruiesti iubire..........si sa ai copii,copii sunt cei care ne lumineaza si ne implinesc viata!

eu iti doresc sa fii fericita din ce in ce mai mult si sa inveti sa mentii aceasta fericire,[pup]

 

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]

---------------------------------------------------

Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru curaj! Caci e curajos gestul tau. Ar fi fost mai complicat daca ai fi avut si un copil, pe care inteleg ca nu-l ai ( nucred ca-ti cunosc ppovestea, desi am citit cateva pe forum). ... Si probabil esti si foarte tanara1 Am eu feelingul asta. Nu conteaza oricum, important e ca acum iti este bine. Ma intreb cum gandesc mamici in situatia ta, care nu au curajul asta din multe alte motive.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate la anu' prin noiembrie o sa postez si eu ceva asemanator.Imi doresc din tot sufletul asta si sper sa am puterea sa trec cu bine de hopul asta. TREBUIE, pentru fetita mea. Este singura care ma imbarbateaza si care mai da un sens vietii mele acum.

 

mamica fetitei mele:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-as dori si eu sa fie la fel de firesc si la mine ...desi e tare greu! Nu mi-am imaginat niciodata ca voi ramane singura....nu asa ! Imi pare totusi rau si ma invinovatesc ca am pus capat unei relatii din cauza ca s-au adunat prea multe decat pot duce....chiar daca nu sunt atat de grave!

 

M-am gandit intotdeauna ca lumea se desparte din motive serioase, grave - nu din chestii care se aduna una cate una pana cand nu mai poti sa le numeri....

 

Imi doresc sa nu mai plang si sa nu ma mai doara in piept de cate ori ma gandesc la cei 4 ani care au trecut!

 

Oanaid="navy">id="size3">

Eternaid="navy">id="size2"> optimistaid="red">id="size2">!

[8**]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...