Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Steamer / dispozitiv de fiert la abur


Winnie

Recommended Posts

  • Răspunsuri 72
  • Creat
  • Ultimul răspuns

eu am Steam Gourmet de la Quelle .ESTE EXACT LA FEL CA CEL DIN RECLAMA.Problema este ca nu poti sa faci supa in el.De aceea eu mi-am achizitionat oala Zepter (sotul nu stie cat am dat pe ea) si in ea poti sa faci si la abur si supa (tb sa-i dai si lichide la copil).Avantajul este ca nu se evapora nimic, deci nu se pierd prea multe vitamine.de asemenea mi-am luat pompa de vidat zepter si videz supa, astfel ca rezista mai multe zile fara sa piarda vitaminele si gustul ramane la fel ca in prima zi.

Daca vrei sa-ti iei ceva sa te tina o viata ia-ti Zepter, daca vrei sa te tina juma de an ia-ti Steam (la al meu a inceput sa curga apa din el)

 

cris

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by cristicross

eu am Steam Gourmet de la Quelle .ESTE EXACT LA FEL CA CEL DIN RECLAMA.Problema este ca nu poti sa faci supa in el.De aceea eu mi-am achizitionat oala Zepter (sotul nu stie cat am dat pe ea) si in ea poti sa faci si la abur si supa (tb sa-i dai si lichide la copil).Avantajul este ca nu se evapora nimic, deci nu se pierd prea multe vitamine.de asemenea mi-am luat pompa de vidat zepter si videz supa, astfel ca rezista mai multe zile fara sa piarda vitaminele si gustul ramane la fel ca in prima zi.Daca vrei sa-ti iei ceva sa te tina o viata ia-ti Zepter, daca vrei sa te tina juma de an ia-ti Steam (la al meu a inceput sa curga apa din el)cris


id="quote">id="quote">Eu il am pe acesta,poti sa fac si supa adica are Saftauffangschale ,un vas unde se pastreaza sucul legumelor "aburite"[:D].Sunt f multumita de el.Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am un aburitor de la KENWOOD, recunosc ca nu l-am mai folosit de ceva timp dar 'abureste' legumele si carnea foarte bine. Carnea iese suculenta' si legumele pastreaza o aroma foarte puternica. Seamana cu cel de la tefal si cu cel de la Teleshopping ca sistem.

 

Eu ti-as recomanda sa dai o raita pe la Carrefour sau alt hipermarket similar si sat-ti faci o idee despre diferitele marci si preturi.

 

[gravi] 12s + [fetita] Sophia 80%

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...