Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Imi place un coleg ... :)


Recommended Posts

quote:Originally posted by Guestus

hehehe...iti dai seama ca barbatii intre ei discuta despre cit de scorpie a fost ex....ce viata chinuita a dus...cum a facut el pe misionaru" atita timp.....chestii de genul asta.


id="quote">id="quote">WHAT???[zz]Cred ca glumesti Guestus!!!Prin absurd ... te intreb ... ai face asa ceva???Eu cred ca nu incape vorba de asa ceva!Oricum, daca e barbat adevarat, si stie ce vrea, nu cred ca s-ar apuca sa discute cu ex-ul meu despre mine.Daca face asa ceva, nu cred ca merita efortul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Guestus

Daca pleci intr-o excursie ceri referinte despre hotel....la o angajare la fel....de ce sa nu ceri referinte si despre o cucoana? ce este asa de mirare?


id="quote">id="quote">Ceri referinte... dar nu de la inamici! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Guestus

Da ce putea sa auda colegu" despre tine de la sot...ca esti gospodina...ca faci mincare...ca ai imaginatie bogata...pasionala ...intelegatoare...nu?


id="quote">id="quote">Hai ca esti tare!Chiar ma gandeam ca nu are rost sa-mi fac probleme in legatura cu discutiile lor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Personal sunt extrem de rezervat ca un barbat sa ceara parerea fostului sot despre fosta sotie. Sunt extrem de rezervat. Pe de alta parte sunt de asemenea rezervat ca un barbat sa se gandeasca dupa o perioada atat de scurta de timp si fara ca relatia se se maturizese (eu din ce am citit nici macar nu se poate spune ca ar exista propriu zis) la ceva de lunga durata. Mai mult chiar sunt convins ca intre cei doi se va instala in mod inerent o oarecare raceala daca tu ai fi la mijloc. Este destul de stanjenitor sa ajungi sa discuti sau sa stai in preajma fostului sot al unei actuale partenere (asta daca ar exista o relatie ceea ce nu exista in fapt).

La final am lasat opinia mea.

 

Daca iti place si mai ales daca te place este una, e un inceput posibil dar drumul e lung de tot. Timpul va raspunde intr-un fel sau altul. Eu consider ca o relatie esuata poarta vina amandorora acum nu mai conteaza ceea ce a fost dar poate conta in viitor de ce s-a ajuns unde s-a ajuns. Nu de alta dar pe undeva fiecare din noi purtam o vina pentru esecul trecut si depinde doar de noi sa nu ajungem sa repetam greselile in viitor.

Desigur ca ceea ce am scris reflecta doar modul meu de gandire.

 

Marius Pernes

www.marius.rdsor.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu, nu exista nimic intre noi pana la momentul asta ... mi-ar place [cool]

de asta m-i se pare imposibil sa discute despre mine.

 

Si, da, imi pare stupid sa intrebe de mine pe ex-ul sot. ce ar putea sa afle? Poate se gandeste si el ca e putin probabil sa afle ceva real despre mine.

 

Va tin la curent!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se poate intampla ca Guestus sa aiba dreptate. Barfa este omeneasca (desi prosteasca) si nu este legata numai de femei, cum se spune.

Si daca cere referinte, ce? Daca-i destept, ia ce-i trebuie. Daca nu-i, nu pierzi nimic cu el.

 

poze multe cu noi

 

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus,daca ar gandi toti barbatii ca tine....ar fi un fel de perpetum mobile relatia femeie-barbat....sau poate nu![:D]

Turttle....cu rabdarea treci marea![:D]Mai asteapta putin si nu-ti forta norocul...ramai la relatia de colegialitate si timpul le va rezolva pe toate.Parerea mea!

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Rufus

Se poate intampla ca Guestus sa aiba dreptate. Barfa este omeneasca (desi prosteasca) si nu este legata numai de femei, cum se spune.Si daca cere referinte, ce? Daca-i destept, ia ce-i trebuie. Daca nu-i, nu pierzi nimic cu el.poze multe cu noi"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


id="quote">id="quote">Adica mai clar, daca incepe Guestus sa se intereze de fosta ta, atunci incepi sa-i dai detalii de pozitii si alea-alea. [cafea]Ca sa fiu on topic. turttle, eu ma intreb daca tu iesi destul (din casa) ca sa intilnesti lumea, caci mi se pare teribila coincidenta cu tine, sotzul si amorashul la acelasi loc de munca. Bafta in orice caz !Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...