Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Imi place un coleg ... :)


Recommended Posts

quote:Originally posted by Ana68

Turttle....cu rabdarea treci marea![:D]Mai asteapta putin si nu-ti forta norocul...ramai la relatia de colegialitate si timpul le va rezolva pe toate.Parerea mea!


id="quote">id="quote">

 

NU ma gandesc sa fac nimic... doar sa ne mai vedem din cand in cand si il astept pe el sa faca ceva.

Cred ca nu-mi sta in fire sa ma arunc intr-o relatie.

Trebuie sa ajung sa il cunosc mult mai bine ... sa stiu ce fel de om este. ce vad eu acum, imi place, dar poate ca nu o sa ne potrivim.

Poate sa aiba un alt stil de viata, alte conceptii, mai stiu eu ce ...

care sa imi placa sau nu!

 

In legatura cu discutia celor doi ... nimeni nu s-a gandit ca s-ar putea ca ex-ul meu sot sa fi mirosit ceva si sa-l fi luat deoparte sa-i spuna ca el vrea sa se impace cu mine ...

Dar sa lasam supozitiile ... asteptam actiunile reale!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Mik

[

Adica mai clar, daca incepe Guestus sa se intereze de fosta ta, atunci incepi sa-i dai detalii de pozitii si alea-alea.

[cafea]

 

 

Ca sa fiu on topic.

turttle, eu ma intreb daca tu iesi destul (din casa) ca sa intilnesti lumea, caci mi se pare teribila coincidenta cu tine, sotzul si amorashul la acelasi loc de munca.

 

Bafta in orice caz !

 

Mik.


id="quote">id="quote">

 

Tu ai ceva probleme de ai inteles ca trebuie detaliate pozitiile si alea alea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"In legatura cu discutia celor doi ... nimeni nu s-a gandit ca s-ar putea ca ex-ul meu sot sa fi mirosit ceva si sa-l fi luat deoparte sa-i spuna ca el vrea sa se impace cu mine ... "

 

[:D].....nu cred....cf statisticii un ex spune "bine doamne ca am scapat"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Guestus

"In legatura cu discutia celor doi ... nimeni nu s-a gandit ca s-ar putea ca ex-ul meu sot sa fi mirosit ceva si sa-l fi luat deoparte sa-i spuna ca el vrea sa se impace cu mine ... " [:D].....nu cred....cf statisticii un ex spune "bine doamne ca am scapat"


id="quote">id="quote">[:D] Guestus, treaba cu statisticile nu tine ... ca eu am fost ceea care a renuntat la el!El si-a exprimat dorinta de a mai continua casnicia!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unii dintre fostii soti, mai ales cei parasiti, au tendinta de a vorbi de rau ex-ele. Astfel incat s-ar putea ca acest coleg sa fi auzit lucruri nu tocmai placute de spre tine, fara sa fi intrebat ceva macar.

Si eu iti spun sa ai rabdare, sa raspunzi invitatiilor lui, daca ti le face, sa stati de vorba din cand in cand, fara ca tu sa initiezi pasul catre el, insa, la momentul potrivit, sa arati disponibilitatea de a continua ceea ce el incepe. Astfel vei incepe sa-l cunosti si sa te cunoasca.

 

 

poze de la mare

 

poze de la munte

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Mik

Adica mai clar, daca incepe Guestus sa se intereze de fosta ta, atunci incepi sa-i dai detalii de pozitii si alea-alea.

[cafea]

 


id="quote">id="quote">

 

Daca Guestus s-ar interesa de fosta mea, nu cred ca l-ar interesa de pozitii. Ar trebui sa fi invatat pana acum ca unui barbat nu-i pica bine sa afle in detaliu modul in care se zbenguie prin alte paturi femeia pe care a pus ochii.

Si apoi nici eu nu i-as povesti asa ceva; de altfel, as spune numai de bine, precizand ca eu nu m-am potrivit cu adevarat cu ea. Numai daca as sti un lucru grav despre ea si cineva mi-ar cere sfatul, atunci as spune ce stiu.

 

poze multe cu noi

 

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca nu e o idee stralucita sa ai relatii cu cineva de la serv...de cele mai multe ori se termina nu prost ci f prost.

Si chiar daca ar iesi bine ... unul din voi tot va trebui sa si gaseasca alt loc de munca.. doar nu vrei sa l vezi toata ziua buna ziua si nici nu vreti (financiar) sa tineti ouale in acela cos, nu??

Parerea mea .. flirtreaza cat vrei dar pt mom nu te lega de cineva

 

ag

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...