Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Imi place un coleg ... :)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns

In primul rad vad ca te da-i la pustani........glumesc foarte bine pt tine oricum asa se poarta in zilele de astazi si eu am zis daca o sa divortez vreodata imi iau 2 de vre-o 19 ani sa faca varsta egala cu mine.Acum sa lasam gluma eu nu cred ca un barbat sa vorbesca cu un coleg despre fosta mai ales ca si tu lucrezi in aceeasi companie.Din ce scri tu esti inca in relatie cat de cat buna cu fostul asa ca eu nu mi-as face probleme.Varianta ca fostul sa fi mirosit si sa-i spuna ca vrea sa se impace nu o cred prea tare, sigur vorbeau ceva de servici.

In locul tau as astepta sa il cunosc ceva mai bine si as astepta sa vad ce iese din asta.

Sa auzim de bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Claudelu
quote:Originally posted by adi_dalma

Cred ca nu e o idee stralucita sa ai relatii cu cineva de la serv...de cele mai multe ori se termina nu prost ci f prost.


id="quote">id="quote">GRESIT!La noi s-a incheiat printr-o casnicie frumoasa [hot]id="navy">id="Comic Sans MS">
id="quote">id="quote">Felicitari... poate fi exceptia ce confirma regula.Cunosc si eu cazuri fericite. Cazuri .. si atat,In general la serviciu e bine sa te duci, sa muncesti, sa iei bani si prietenii sa i intalnesti dupa program (ma refer la prieteni de tot felul nu doar iubiti).Nu am avut ocazia sa am vre un iubit la serviciu dar am fost 'faultata' incercand sa mi gasesc prieteni acolo unde nu e cazul sa cauti: la locul de munca. Nu suntem la liceu sau facultate. la serv exista o ierarhie, o competitie etc etc etc.Dar asa vad eu lucruriele..Si de intalnirea celor 2... poate 'colegul' l a intalnit intamplator si (simtindu se putin vinovat ) i a oferit o cafea. Mare scofala. Noi femeile de multe ori vedem barbatii mai altfel decat sunt. Ei nu se confeseaza (ca noi) nu vorbesc de femeile lor cu necunoscuti si chestii de astea...Asa cred eu...ag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iac!

 

Ieri am avut parte de o faza chiar urata.

M-am dus sa mananc la pranz si fostu' sot ... a venit si el prin zona cu cine credeti??? [bang]

a-ti ghicit cu dragutul de coleg ...

Au venit impreuna si am mancat toti trei [consti]

Nu stiu ce naiba i-a apucat prietenia ...

sa va zic cu ce pofta am mancat??

IAC! IAC!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici mie nu-mi place situatia ta! Mai bine ti-ai lua gandul, o perioada macar; nu e un mediu bun! Ar fi mai linistitor pentru tine un barbat dintr-un mediu total diferit, sa aveti ce povesti, sa-ti asculte prb de peste zi... sa te rupi intru-totul de servici. Sa fiti din lumi diferite.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca fostul sotz s-a prins de faza, si, ca sa-ti puna bete in roate, s-a imprietenit cu omu'..asa, afla si ce face, si e clar ca daca ei doi sunt prieteni voi doi nu mai aveti sanse..

 

V

 

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Perfect de acord cu Crixia. Lt mediu, alte preocupari, alte subiect de discutie. Normal ca stie ca ati fost sot si sotie, dc e destept nici nu s-ar baga, parerea mea, chiar dc este tentat.

Eu am avut o relatie cu un coleg de job, si a iesit neplacut pt. mine. Au fost pb. la firma respectiva, nici macar nu mair :P, el a fost dintre cei care au aruncat in colegi cu acuzatii, deci fte direct si in mine. Eu oricum voiam sa ma car, asa ca in final ii multumesc ca m-a ajutat sa iau decizia sa demisionez si mi-a demonstrat ce lipsit de caracter este.

 

 

Ripley si Ana Ecaterina(10.11.2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...