Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Imi place un coleg ... :)


Recommended Posts

quote:Originally posted by CRIXIA

Turttle, sper ca nu te-ai suparat pe noi!!!Fruntea sus... curaj!


id="quote">id="quote">Hei! Cum sa ma supar! Pentru ce??Nu am mai scris pentru ca nu mai am ce ... pentru ca dupa situatia in care am fost pusa la masa atunci intre "cei doi" ... m-i s-a taiat tot elanul. Mi-a pierit pofta si de coleg si de .... orice!Dar tot raul spre bine, ma bucur ca s-a intamplat asta acum.Mi-am dat seama ca, oricat de mult mi-ar place respectivul, sau oricare altul, oricat de curtenitor, frumusel, simpatic ... etc.e bine sa pastrez aceeasi distanta fata de toti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns

"Dar tot raul spre bine, ma bucur ca s-a intamplat asta acum.Mi-am dat seama ca, oricat de mult mi-ar place respectivul, sau oricare altul, oricat de curtenitor, frumusel, simpatic ... etc."

 

sper ca nu vrei sa zici ca te-ai indragostit de sefa ta....

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Turttle

S-ar putea ca fostul tau sa initieze intalniri cu acel coleg, pentru ca poate si-a dat seama de ceva, si la celalalt ai e rusine sa refuze, sau o face din politetze. Daca as fi in locul tau, i-as spune colegului ca nu ma dau in vant sa mai iau pranzul cu x-ul,...cel putin i-ai da de gandit ca nu mai sunt sanse de reconciliere. De multe ori barbatii pandesc din umbra reactia sa vada daca mai sunt sanse ca tu sa te intorci la x, si atunci ei nu se mai implica.

Mult succes, dar nu renuntza la ceea ce simti doar pentru un pranz care poate a fost o pura coincidentza.

 

 

Sa nu avem nazuinte prea mari pentru ca prabusirea sa nu fie prea dureroasa.

 

[gravi]31+ Gogosica Mathea [fetita] si

Lucas 04-05-2000

POZE

 

http://tickers.baby-gaga.com/p/fly291ps___.png

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...