Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SUNT FERICITA SI IN ACELASI TIMP TRISTA


Recommended Posts

[iartama] se poate sa ai dreptate!

da de ce-si consuma unii oameni energia inventand povesti?!

ar putea sa scrie scenarii si macar ar scoate un ban cinstit!

acu' exista riscul chiar sa fie ceva serios,n-ai cum sa verifici,din pacate!

da voi de unde stiti ca cineva a facu misto?

v-a spus pana la urma....poate nu mintise,dar la final cand s-au rezolvat problemele(sau din pricina ca nu se rezolvase problemele) a inventat o scuza,cum ca ar fi facut glume cu voi.....

urat din partea ei/lui.....uite o bila neagra de la mine[8] ca altceva tot nu-i pot da!

 

 

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]

---------------------------------------------------

Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 67
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Guestusid="blue">,no acu' trebe sa recunosc ca te admir asa din umbra [asia][asia][asia]

eu mi-s mai plangaciosa,ce sa fac?

si n-am avut nici de ales din doi,eventual mai multi,ca poate nu mai plangeam.....

 

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]

---------------------------------------------------

Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Guestus

"Mie mi se intampla altceva..,iubesc si sunt iubita de doi barbati, nu pot trai decat cu unul." Sotu" pare om bun si blind...pretenu" timid....eu as incerca sa-i pun pe amindoi sub acelasi acoperis. La lume zici ca pretenu" sta in gazda la tine...deci solutii sint


id="quote">id="quote">si stii,ma gandisem si eu la chestia asta,versiunea feminina.....da,"sotu'" meu cica nu-i place [:D]*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]---------------------------------------------------Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Fetele, (Guest e exclus) nu are nici un sens sa se duca la biserica, asta cu duhovnicul/spoveditul nu e o solutie. Ce sa ii spuna popa ?

 

Dim, eu as face test de paternitate copilasului si apoi as decide. (e usor de zis).

 

Violeta, situatia ei e infinit mai complicata decit prin ceea ce ai trait tu. [flo]

 

 

Mik.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai, eu am inteles ca nu sunt dubii cu privire la paternitate..

Ca este al prietenului.. ca sotul era plecat/sau ea de 1 luna...

Violeta, ma bucur ca nu te-am suparat... [flo]

Pai, dupa 20 de pagini ne-a spus chiar "autorul" ce parere avea despre noi... parca de tot DC -ul vorbea...

Si cred ca, probabil, cazul acesta nu a fost singurul...

scuze petru off topic....

 

Laura mama lui Dimitrakis

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Mik

Fetele, (Guest e exclus) nu are nici un sens sa se duca la biserica, asta cu duhovnicul/spoveditul nu e o solutie. Ce sa ii spuna popa ?Dim, eu as face test de paternitate copilasului si apoi as decide. (e usor de zis).Violeta, situatia ei e infinit mai complicata decit prin ceea ce ai trait tu. [flo] Mik.


id="quote">id="quote">asa e,macar eu stiu sigur al cui e copilul .........meu,n-am prieteni,adica am,da n-am da'stia de-i primesc si-n pat!si-n plus nu am de ascuns nimic....no' da stii cum e? parca tot paiul din ochiul meu e mai mare!!![:D]*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]---------------------------------------------------Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna [:D], eu o sa te bombardez cu niste intrebari... nu inteleg ceva, din moment ce s-a dedat la atatea meschinarii, mama copilului sotului cum de acum sta in banca ei si te-ar lasa sa traiesti impreuna cu el din nou? Iar prietenul tau la ce ar tanji "mai mult" din moment ce ai spus ca n-ati putea convietui din cauza micilor certuri? El este casatorit? A stat ani de zile langa tine... Iar sotul tau cum a acceptat sa fii cu el, sa faci dragoste cu el? Tu acum cum te simti vis-a-vis de sotul tau, femeie sau prietena?

Eu zic ca sunt doar doua solutii... ori te gandesti bine si vorbesti cu amandoi punand in balanta avantajele si dezavantajele si in final te hotarasti cu cine sa ramai, ori... oricat de hilar ar parea ce spune Guestus, te avanti intr-un open marriage si infrunti opinia celor din jurul tau.. insa in acest caz ceea ce-i vei spune copilului e problema... [fuga]

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa cumparati o casa mare si sa va mutati toti patru in ea! Si poate dupa alte doua luni prietena sotului cu prietenul tau se cupleaza si ei si faceti schimb asa, cind va plictisiti... Dar sa luati casa cu multe camere, poate mai adaugati prieteni intre timp, poate mai faceti alti copii si traiti in trib, cu intelegere si iubire nemarginita si frateasca unul fata de altul!

Ca nu e frumos zau asa ca prietena sotului tau sa fie singurica si tu sa ai doi barbati care roiesc pe capul tau cu dulcegarii... Ce, copilul ei e mai prejos?... Pe bune, acum...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...