Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dragoste cu sila... presupun


Recommended Posts

Fetelor,

in weekend mi-am luat inima in dinti si am sunat la numarul de telefon de pe care primeste mesajele. Recunosc, nu a fost ideea mea...

 

Nu pot spune ca a fost o idee prea inspirata, dar... nici ca imi pare rau.

Tipa care mi-a raspuns a incercat sa fie fair-play, daca poate fi cazul in asemenea situatii. La un moment dat mi-a zis ca ea considera ca eu si prietenul meu ar trebui sa avem o discutie, dupa care a dat-o in chestii de genul "eu sunt nimeni", "de unde stii tu ca asta e numarul meu de telefon sau nu e al alteia", chestii din astea. [vom][vom]

O concluzie? Nimic concret. Dupa felul in care mi-a vorbit am inteles ca se cunosc, destul de bine asa adauga eu, desi... ma asteptam la o reactie din partea lui. El? Nu i-am zis. Nu am zis ca am sunat, nu i-am zis ca am vorbit cu "nimeni"... Si nici el nu mi-a zis nimic. Nu stiu daca "nimeni" i-a mai trimis mesaje sau nu...

 

Asa, in aparare: nu prea sunt eu posesiva... dar imi plac lucrurile clare si de la incercarile mele de a comunica cu el, mi se pare mie ca devin cicalitoare... Este totusi imposibil sa nu observi cand persoana de langa tine se poarta mult mai rece cu tine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Lolly [flo] dupa parerea mea ai procedat bine sunand-o. Dar nu-i spune inca nimic lui. Daca pastreaza legatura cu ea si se vad cat de cat des fii sigura ca ea il va instiinta ca ai sunat si atunci... va fi nevoit sa poarte o discutie cu tine. Acum nu se stie cat de sincera. Totusi parerea mea este sa reflectezi foarte bine. Poate chiar nu se merita sa suferi.. poate chiar nu te merita.

Te inteleg ce simti.. am trecut si eu prin asta si e cumplit de dureros! Eu am ales sa lupt (e drept nu avea pe nimeni doar ca asa este firea lui) si sa incerc sa ma schimb. Ne-am mutat impreuna ceea ce a ajutat foarte mult relatia noastra iar acum suntem casatoriti.

Tu stii in sufletul tau daca el te iubeste sau nu! De asta depinde totul!

 

Iti doresc sa iei decizia cea buna si sa fii fericita! [flo]

 


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

id="red">

Biby [floare3]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok! M-am linistit! Nu de alta dar multi vorbeau de casatorie, si cnd am vazut varsta scrisa in profilul tau...[alcool][:D]

 

[cit]Lumyid="red">- mamica lui [bibe]David Andréi[bonjovi] id="blue">id="Book Antiqua">(11 Martie 2004)


Poti da fara iubire, dar nu poti iubi fara daruire.

id="right"> id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...