Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

parasita


Recommended Posts

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

 

1) Cat timpa ti fost impreuna? Cat ati locuit impreuna?

2) Cine si-a dorit copilul?

3) De ce v-ati certat?

4) Cine nu e de acord cu relatia voastra? Ce fel de probleme aveati?

 

 

You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.id="green">id="Tahoma">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La alt subiect spui ca nu conteaza parerea barbatilor ca oricum nu e buna. Probabil spui acest lucru din cauza faptul ca ai fost parasita. Realitatea este in opinia mea ca el nu vrea sa-si asume responsabilitatea cresterii fetitei voastre. Voi nu sunteti casatoriti, tu deja ai facut un copil, nu stiu ce varsta are tatal dar tu esti foarte tanara, doar 18 ani am inteles, el poate nu se gandeste la astfel de griji.

 

Nu cred ca il poti responsabiliza si nici nu ii poti cadea in genunchi ca sa se intoarca la tine. Daca a plecat si nu mai vine inseamna ca nu ii pasa. Trist dar adevarat.

 

Instanta il poate obliga sa faca test de paternitate ca apoi sa iti dea pensie alimentara pentru copil.

 

Eu iti doresc sa se intoarca si sa va impacati dar ai mare grija fiindca o astfel de relatie (cu un copil de care el nu se simte legat sau pe care poate nu si l-a dorit) e foarte subreda.

 

Amandoi ati hotarat sa aveti copilul acum?

 


If you don't stand for something, you'll fall for anything. id="size3">id="Courier New">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum au spus si fetele mai sus, probabil ca incearca sa fuga de responsabilitatea cresterii copilului vostru. Iar daca el nu simte nimic fata de acest copil...si a hotarat de plece de langa voi..nu stiu cum te-ai mai putea impaca cu el, in conditiile astea. Nu stiu cat conteaza faptul ca nu sunteti casatoriti (hartia respectiva nu este ...o garantie) conteaza mai mult sentimentele care va leaga. Tu trebuie sa pui in balanta toate aspectele si sa hotaresti. Dar asa cum spunea Jocelyn nu te poti pune in genunchi sa il rogi sa se intoarca la tine. Ai grija de tine si de copilul tau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Deiutza,

stiu ca e foarte greu in aceste momente ...dar daca tu zici ca a plecat fara un motiv anume , cum poti stii care ar fi calea impacarii???

Trebuie sa fie un motiv.

Daca a plecat asa ...ca asta a simtit atunci e clar ca nu vrea , asa cum au spus si fetele sa-si asume o responsabilitate.

Tu stii cel mai bine ce este intre voi.

Pe de alta parte poate trece printr-o pasa proasta...

Incearca sa vorbesti cu el.Stii macar unde este?

Draga de tine ...trebuie sa fii puternica si sa lamuresti aceasta situatie.

Sper din tot sufletul sa va impacati si sa fie bine.

Pupici!!!

 

FATA FANTASTICA

ALEXMONA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

18 ani !!!!!!! esti asa de tinerica e varsta cand te certi si te impaci!

nici nu mi-as face probleme in locul tau.Suntem caposi ,ambitiosi si mandri.Sfat nu iti dau ca stiu ca vine inapoi si nu o sa fie nici prima nici ultima data cand pleaca mai ales daca si el e cam la aceeasi varsta.

Ai grija de tine si sa auzim de bine.

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motiv a avut sigur. Ca ii e frica de responsabilitatile ce implica din cresterea unui copil, ca s-a intragostit de alta, etc.

El mai vrea sa se impace cu tine? Problema voastra trebuie privita nu numai din punctul tau de vedere ci si al lui.

 

WARNING: I have an attitude and I know how to use it!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...