Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iubire pe net - am crezut ca-i gluma...


Recommended Posts

Eu sunt de acord cu ce spui tu. Si prima parte a mesajului este ceea ce imi doresc pt casnicia mea. In acelasi timp, avand in vedere faptul ca in familia mea cea mare toata lumea a cam esuat in dragoste, incerc sa fiu realista si sa nu zic HOP pana nu am sarit gardul. Dar e clar ca e ceea ce imi doresc ... :-)

 

Nici mie nu mi se pare ca sotzul ei s-ar cai ... el isi traieste iubirea lui nebuna si ar vrea ca nimic sa nu-i stea in cale. E trist, dar nu stiu ce ar putea rezolva ea asteptandu-l ani de zile ... viata e prea scurta din pacate. Trebuie sa fie curajoasa, sa-si caute un job si sa nu mai astepte mila lui. Poate daca el ar vedea o femeie puternica si sigura pe ea si-ar schimba atitudinea ... sau poate nu ... insa ea cu siguranta ar avea de castigat din asta. Deci, capul sus si la lupta !

 

Sibylle id="green">[gravi] 32 +

Pozele mele id="green"> Poze noi id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Axxa, lasa-l cu nebunia lui si fugi...ai viata inainte, de ce sa fii mereu pe locul 2 sau 3 in viata lui? Ia-ti destinul in miini si nu mai accepta umilirea! De ce sa tragi mereu de un om care nu te vrea 100%? cat va sta cuminte? 1 luna? 2 luni? si apoi? NU SE MERITA...

CUM SPUNEA CINEVA: "VIATA E O CURVA SI APOI MORI!"("Life-s a bitch and then you die")

 

_______________________

IUBESC VIATA!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]

Incerc sa iau viata de la capat, imi refuz orice gand legat de ce s-a intamplat, ma abtin sa il intreb...incerc sa facem cat mai multe impreuna, toti 3, poate asa o sa fie bine...renovam casa de luni...

 

mama lui Alex iubit

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

axxa,

va doresc sa va renovati nu doar casa, ci si familiuta voastra [flo]

 

incearca sa fii putin mai egoista, sa te pui mai mult in valoare, sa faci ceva pentru tine astfel incit sa cresti tu in ochii tai (gym, job bunisor, orice care sa te faca sa te simti bine si sa-ti dea un pic de independenta)

orice s-ar intimpla, daca faci asta, iti va fi mult mai usor in viitor.

tine-l ocupat, da-i de treaba a.i. sa nu mai aiba prea mult timp de net, lasa-l cu copilul si gaseste-ti de lucru prin oras.

rupe putin ritmul intr-un mod care sa te avantajeze

 

succes!

 

 

[hop]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu e la Timisoara, e aici, s-a intors a doua zi, dupa episodul "Timisoara" a mai fost si un alt episod numit "Bucuresti", eu l-am amintit pe acela doar pentru ca a fost un punct de cotitura, daca pot sa i spun asa...S-a intors ca sa lamureasca cred ceva, sa isi rezolve treburile, el are o afacere aici, in fine...Incerc sa il "tin ocupat" si sa nu amintesc nimic, m-a rugat sa il inteleg ca nu stie ce a fost cu el (chiar asa se exprima), si ma fac ca il inteleg, alta solutie nu am acum...

 

mama lui Alex iubit

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Macar nu lasa garda jos. Oricind se poate intimpla la fel. Nu ati rezolvat de fapt nimic evitind discutiile.

Asta e ca atunci cind vopsesti peste rugina si iar sare vopseaua...

Eu sper sa se rezolve cu bine lucrurile, dar cred ca mai e pina atunci... Aveti de discutat serios.

 

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Nu stie ce a fost cu el..." - voodoo curat.

 

In caz ca ramine in pana de inspiratie, poate invoca si: soarta asta injusta, criza varstei, psihologia masculina, fluxu' hormonal, a fost bolnav cind era mic...

 

Nu ca ar avea el vreo vina.

Saracu'.

 

[alcool]

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Axxa si fetele care propovaduiti iertarea si trecutul cu vederea, explicati-mi si mie ce va spuneti voi voua insiva cand puneti capul pe perna langa respectivul ? Ce resurse interne folositi ca sa nu va fie sila si de voi si de el ?

Eu imi iubesc sotul enorm, dar daca s-ar intampla asa ceva, cred ca iubirea s-ar prabusi pur si simplu. N-as mai suporta sa stau sub acelasi acoperis cu el......ce sa mai zic sa faci dragoste .....

Nu vreau sa atac pe nimeni, chiar intreb de curiozitate. M-am intrebat de multe ori, ce resorturi te pot face sa accepti tradarea si sa mergi mai departe.

In viata mea nu am iertat tradarea unor prietene, a tatalui meu sau a unor oameni de la care aveam pretentii, daramite de la omul cu care am jurat sa impart viata cu bune si rele......

Iar in cazul asta particular, Axxa, iarta-ma dar tradarea este premeditata - el a intrat pe net, si-a facut profil, a cautat dupa niste criterii de cautare, a flirtat, a adulmecat si apoi "s-a indragostit". Nu unul din cazurile alea cand a intalnit-o intamplator si l-a lovit iubirea aia mare si n-a avut ce face.

 

Parerea mea.....

In final, este alegerea ta, iar eu iti doresc putere sa poti sa traiesti cu ea.

Numai bine !

 

Andreea, mama lu' Tiberiuid="blue">id="Comic Sans MS">id="size3"> [avion]

Micul Print

Uita-ti intotdeauna dusmanii - Nimic nu-i enerveaza mai mult.id="Comic Sans MS">id="size3">id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...