Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sa ma pling


Recommended Posts

Ce-i faci, mai, unui sot nesimtit pe care il rogi sa mute musafirii de la 1 noaptea din bucataria despartita de un perete subtire de dormitor in sufragerie si el.... ca de obicei.... UITA. Si tu, cu un copil dupa care alergi toata ziua si cu o durere de cap ingrozitoare, tocmai te-ai impuscat cu doua beri si adormi tun pentru zece minute, ca sa fii trezita brutal de chicoteli... SA NU-TI VINA SA-I ZBORI CREIERII??? [copil] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330"]Smaranda[/url], 03.11.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ii spui ca daca se mai intampla o data sa puna mana sa munceasca pentru o casa cu pereti grosi. Daca e baiat serios, va pricepe ca nu-i de gluma...

 

Acu intelege si tu chicoteau oamenii, deci s-au simtit bine la voi. Atmosfera primitoare.

 

You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.id="green">id="Tahoma">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Initial creeata de Bic

Ce-i faci, mai, unui sot nesimtit pe care il rogi sa mute musafirii de la 1 noaptea din bucataria despartita de un perete subtire de dormitor in sufragerie si el.... ca de obicei.... UITA. Si tu, cu un copil dupa care alergi toata ziua si cu o durere de cap ingrozitoare, tocmai te-ai impuscat cu doua beri si adormi tun pentru zece minute, ca sa fii trezita brutal de chicoteli...SA NU-TI VINA SA-I ZBORI CREIERII???[copil] Smaranda, 03.11.2005


id="quote">id="quote">ii faci scandal pana pricepe...Babyblue va pupa pe toti!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bic, daca n-ash sti problemele cu care te-ai confruntat vizavi de partenerul tau- da, inca tzin minte:), ash zice sa-i explici cu binishorul, dar shtiind prea bine ce-a fost pina la bebe, mai bine faci un scandal [:D]

 

Io shi plozii turbulentziid="Comic Sans MS">id="blue">

 

 

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai stati un pic ca eu inteleg ca msuafirii nu venisera noaptea, ci ramasesera peste noapte. Si ca sotul trebuia sa-i trimita din bucatarie in alta parte.

 

Arboria stiu ca nu-s pereti goi ca sunt toate de carton si tocmai de-aia ziceam, ca decat sa munceasca pentru o casa de ceva solid(la cat sunt de scumpe) mai bine face ca ea.

 

You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.id="green">id="Tahoma">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by pisicuta si matei

data viitoare(cat mai curand) inviti niste prietene si il rogi pe el sa adoarma copilul si il urmaresi.cand vezi ca a adormit dai muzica tare sau tipati.si repeti faza de mai multe ori intr-un interval scurt si sigur data viitoare nu mai uita[:D]Pozici cu noi"Cronometrul" lunilor


id="quote">id="quote">Nooo... de multe ori cand incerci sa dai un exemplu sotului risti foarte tare sa inceapa un concurs in care data viitoare sa faca si mai urat.Bic, inteleg ca erau musafiri cu care nu puteai vorbi direct, eu in locul tau i-as fi dat telefon pe mobil sotului si asa, sotto voce, ii explicam ca l-am rugat o chestie.Si mie mi-ar veni dar nu am arma. Tu ai?J si Carla (05.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca sotul tau e la fel de nesimtit sau ma rog, egoist ca al meu, nu-ti ramane decat sa iesi tu frumos in tinuta in care te afli in pat in dormitor si sa-i poftesti tu politicos in sufragerie spunandu-le explicit ca deranjeaza copilul! Nu mi se pare deloc lipsit de politete un astfel de gest....in fond la voi nu e bar de noapte ci o casa iar voi sunteti gazdele! Frumos, cu zambetul pe buze ii expediezi in sufragerie, dar nu le spui si apoi pleci, ci stai sa te asiguri ca au taiat-o din zona, bineinteles in picioare, pentru ca daca te asezi o sa creada ca vrei sa stai cu ei la o bere.[il]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...