Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balantze (dez)echilibrate - 19


Recommended Posts

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Maria!!!!! Felicitari!!!!

 

Am fost la dr, sintem bine, mai trebuie sa mergem la un control de rutina dupa ce-o sa umble bine singurel. pina atunci trebuie sa ne cumaram ghetutze cu glezna inalta ca sa nu se deformeze piciorusul.

 

 

 

Anca si [copil] Stefan (13.01.2008)

Bebe Stefan

Povestea Nasterii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bum] [bum] Mariaid="red"> [bum] [bum]

FELICITARI!!!id="red">id="size3">

Sa dea Domnu sa fie bine, sa ai o sarcina usoara si fara probleme si un bb sanatos.

 

[bang] [q] din pacate echipa mea nu s-a calificat mai departe. oricum au facut un joc bun. ma bucur mai mutl ca nu au luat bataie cum s-a intamplat cu rapid sau urziceni. asta e. inceputul e bun oricum. trebuie sa fim multumiti si cu asta. in 3 ani de cand am intrat in divizia A sa ajungi in cupa e ceva totusi.

[pup] la fiecare.

chiar asa...cine se ocupa de listuta???

 

poze

Just Me

Poate acum

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor pt urari!!!Sa va auda DD si sa fie bine!!!Eu am greturi...dar nu ma plang,ca e pt bebelacul meu!!![pup][pup][pup]

 

Anca..ma bucur ca ai vesti bune!!!Multa sanatate la pitic!!![pup]

 

Delphinas....macar ramai cu iluzia ca au jucat bine....[pup]

 

Cristina...sa mai treci pe la noi!!![pup]

 

De listuta nu stiu cine se ocupa...dar sa o faca cine se pricepe!!!De ex...Delphinas..pt ca tu ai deschis si subiectul celalalt!!!Daca vrei si nu te deranjeaza !!![pup]

 

Noapte buna

 

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba da...eunumai ca azi am avut multe de facut si mai am enorm de muncit pt la serviciu...de luni incepe la vaslui festivalul de umor "c. tanase" pe care il organizez si sunt in urma tare cu treburile [bang] [bang]noroc ca e sotu la serviciu si pot sta cat pot sa termin.
Citat:
citat din mesajul lui maria_bunica
Buna!!!In week-end nu intra nimeni pe aici????[q]Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/
align="right" id="quote2">pozeJust MePoate acum
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc. [flo]acum 2 ani cand a fost festivalul ii spuneam festivalul omorului, ca biata de mine am alergat ca o iada impaiata pt toate. acum va fi umor pe cinste, ca am oameni la mana si la cheremul meu. sefa a dat aprobare, si eu nu ma bucur deloc [pk]cum mai stai cu greturile?
Citat:
citat din mesajul lui maria_bunica
Delphinas....spor la treaba!!!Sunt sigura ca o sa termini tot si ca va iesi totul perfect!!![pup]Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/
align="right" id="quote2">pozeJust MePoate acum
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna....balantelor!!!

 

Delphinas...sa ne povestesti cum a fost...si cum a iesit totul!!![pup]

Eu sunt la fel,ms de intrebare..nu pot nici sa gatesc ca mi se face rau de la mirosuri...dar asta e,se ocupa sotul!!![:D]Maine merg la medic,daca aflu mai multe va tin la curent!!![:)]

 

 

[pup]la toate si o saptamana minunata

 

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...