Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balantze (dez)echilibrate - 19


Recommended Posts

Salutare!

sotul imi hraneste copilul si eu mai citesc pe aici.

 

Maria, imi pare rau ca ai greturi...trec toate in doua-trei luni...cel putin asa se zice, ca eu n-am avut parte de ele (din fericire).

 

Delphinas, cum a iesit festivalul? te-ai distrat si tu un pic?

 

eu am fost ieri la gine, abia saptamina viitoare merg dupa rezultate...sper sa fie bine...

 

miine ies cu sotul in oras, implinim 3 ani de la casatorie si ne petrecem un piculetz. am gasit si bona pt bebe : sta mama cu el citeva ore, asa ca avem liber la distractie...wow...abia astept...

 

mai ziceti cite ceva de voi, sa ne cunoastem mai bine!

 

pupici la toate!

 

 

Anca si [copil] Stefan (13.01.2008)

Bebe Stefan

Povestea Nasterii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anca...pai asa cica,trec greturile cand misca bebe!!!Asta e...nu mai am pretentii acum!!![:D]Pt maine va urez :O casnicie fericita in continuare si la cati mai multi ani impreuna.....realizari si impliniri alaturi de bebe...multa sanatate si noroc!!!Distractie placuta...super ca puteti iesi un pic amandoi!!!

 

 

Despre mine sa va zic cate ceva...Ma numesc Maria,sunt aici in Spania de aproape 3 ani,nunta am facut-o anul trecut in august...suntem impreuna de 4 ani jumate...deocamdata nu lucrez nicaieri,dar am lucrat intr-un bar un an...m-am acomodat aici,imi place,dar imi lipsesc mult parintii si sora,care sunt in tara!!!Aici sunt si cu fratele meu...si am un nepotel de 3 ani..care este iubirea mea mica...[olala]Cam atat ca nu stiu ce sa mai zic,daca aveti intrebari astept si va raspund cu cea mai mare placere

 

O seara linistita la toate[pup]

 

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am reusit sa intru si eu pic...

maria pt bb suntem in stare sa induram orice. greturi si toate cele.

anca la multi ani pt cei 3 ani de casatorie. si eu am facut pe 29 sept doar 1 an.

eu ma distrez pe cinste la festival....mai ales ca am oameni care se ocupa de multe treburi...eu cu fusele cum se zice. mai pe ici, mai pe colo, imi caut cate o treaba mai usoara...ca acum 2 ani(festivalul este din 2 in 2 ani) am dus in spate tot.

pana acum au fost piese bune...sanziana si pepelea, piesa jucata de mari actori ai teatrului national din bucuresti, iar aseara a fost un teatru din chisinau, doctor fara voie...super frumos..

in seara asta o sa am parte de 2 spectacole....blocati in dormitor cu dan tudor, emil hossu si luminita erga parca(mama gemenilor din filmu de pe protv de pe la 22.30 parca) si............zaruri si carti cu florin piersic jr si petre fumuru.

frumusel fumuru asta in realitate. aseara cand am plecat eu acasa nu ajunsese piersic jr.

si mai pana duminica, cand o sa ma delectez cu cei de la teatru de revista din ploiesti.

cam atat...

[pup] si multe [flo] la fiecare

 

 

ps. am uitat...eu sunt veronica

 

poze

Just Me

Poate acum

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna!!

 

Veronica...ce super te distrezi tu...si ma bucur ca anul asta nu muncesti numai tu....[pup]

 

Anca...sa ne povestesti maine cum v-ati distrat!!![pup]

 

Eu sunt bine...azi am reusit si sa gatesc ceva...si faptul asta mi-a mai ridicat un pic moralul...parca ma simt mai normala!!!E cam greu cu schimbarea asta dupa o zi pe alta...dar ma acomodez!!!

 

Noapte buna si pe maine

 

 

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

intru si eu ijn fuga sa va salut si sa urez la multi ani tuturor balantelor care isi serbeaza ziua de nastere azi.

de luni o sa-mi reiau activitaile "forumurale" si o sa va pun poze cu artistii de la teatrele care au fost.

mi-am facut poza cu piersic jr...cam inganfat baiatu...dar merge...

[pup] si multe [flo]

 

poze

Just Me

Poate acum

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"La Multi Ani"balantelor care isi sarbatoresc azi ziua de nastere,numai impliniri,multa sanatate si fericire...o familie frumoasa si armonioasa!!!![flo][flo][flo][pup][pup][pup]

 

Delphinas ....abia astept sa vad pozele!!!

 

 

O zi buna la toate si [pup]

 

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani balantelor ce va sarbatoriti zilele astea

valabil si pt mine....doar maine e ziua mea

maria in noaptea asta descarc aparatul foto si maine ma apuc de postat poze...

nu mai pot de picioare...[bang] [bang]

aseara am mai fost si la o nunta, dar m-am delectat cu un spectacol pt copii, un muzical foarte frumos pus in scena de artistii teatrului toma caragiu din ploiesti.

[pup] la toate fetele si multe [flo]

 

poze

Just Me

Poate acum

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!!!

 

 

"LA MULTI ANI"!...Delphinas....multa sanatate,impliniri,fericire si multa rabdare in asteptarea lui bb!!!O familie frumoasa si armnonioasa...si numai realizari iti doresc din suflet!!![pup][flo][pup][pup][pup]

 

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maria multumesc din suflet pt urari.

am petrecut frumos ieri cu sotu, parintii mei si cumnatele mele. nu am avut timp sa fac mas afastuoasa ca duminica am ajuns acasa pe la ora 23 si a doua zi la munca, cand frate??? ca nu sunt de fier.

numai ca ieri trebuiau sa vina rusii, dar nimic...am zis bine....e totusi ceva. fac test....[q] negativ curat, mai mult decat clar. repet testu azi, la fel...asta e.

nu a vrut Doamen Doamne sa fie acum. ar fi fost cel mai frumos cadou de ziua mea, dar...alta data.

oricum deluni ma apuc de cura sa slabire ca nu se mai poate. am si zis ca daca nu vine bb luna asta ma apuc de slabit. nu ma mai simt deloc bine in pielea mea si cum arat sa nu mai vorbesc...am inceput sa am iarasi depresii legat de aspectul meu exterior.

imi pare rau pt sotul meu si sper sa ma inteleaga, dar proiectul bb cade pe locul 2 acum.

nu i-am spus de rezultatele la test, cred ca va fi dezamagit, dar ce pot face eu???

asta e, asta e voia Domnului.

[pup] dulce tuturor

 

poze

Just Me

Poate acum

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...