Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balantze (dez)echilibrate - 19


Recommended Posts

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Gasit un horoscop de stil [hippi]

 

Balanta – Ai tendinta sa iei totul literal si acest lucru te face sa fii excesiv de circumspecta in unele situatii, ceea ce, in termeni de stil, inseamna ca nu te aventurezi prea departe in privinta asortarii pieselor de imbracaminte. Preferi o linie minimalista in vestimentatie, la care asortezi accesorii inspirat alese si care te avantajeaza. 2007 este anul in care iti vei consolida brand-ul personal si o strategie de a-l promova in ochii celor din jur.

 

Accesoriul tau norocos : lentilele de contact colorate

 

 

Ce ziceti?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Mai balantelor voi ......voi munciti din greu sau sunteti in vacanta de iarna la schii cu toatele de mai scriserati nimic.Noi am revenit din Romania,am fost bolnavi toata vacanta,stiti ca in 25 decembrie eu am ajuns cu pruncul la urgenta.....si din spital plecaram si cu o enterocolita virala de la vecinul de salon......boala pe care a luat-o intraga familie,fetele sora-mii,cumnatul,sora,maica-mea si inclusiv eu........daca nu stiti asta se manifesta cu varsaturi ,diaree i lipsa poftei de mancare.Asa a facut rudy si o saptamana de injectii,......deci avuram o vacanta si niste sarbatori de pomina,dar totu-i bine cand se termina cu bine.Acum suntem acasa si asteptam ca toate sa revina la normal.....inclusiv ceasul intern caci deocamdata inca functionam dupa ora romaniei,noroc ca nu lucrez deocamdata ca nu stiu ce m-as face.Va pup. noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...