Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balantze (dez)echilibrate - 19


Recommended Posts

LA MULTI ANI! dragelor, sper din tot sufletul ca 2008 sa fie un an BUN si pentru noi, din aceasta zodie, sa fim sanatoase si fericite. Eu una,.... imi este mare rusina ca nu am mai scris nimic pe la acest subiect, dat fiind timpul mereu scurt, dar ce sa fac, ma redresez eu!!!!! Sper sa-mi spune-ti voi: CUM VA FII 2008 pentru zodia BALANTZA!?!?!? Pupici tuturor si s-auzim de bine! Omul propune si Dumnezeu dispune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 8 months later...

Buna fetele!!!

 

Eu o sa va las horoscopul pe ziua de azi,daca va intereseaza!!!

30 septembrie 2008

 

In prima parte a zilei, alergati dupa documentele necesare pentru o tranzactie imobiliara. Intampinati mici obstacole, dar reusiti sa va descurcati.

 

Se pare ca sunteti nevoit sa faceti cheltuieli mari, care va cam afecteaza bugetul. Ajutorul financiar primit de la un prieten va scoate din incurcatura.

 

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
[pup] mariasa speram sa nu ramanem doar noi 2. aici nu mai e activitate de aproape un an.in fine...vb ta...totul e bine cand se termina cu bine.pozeJust MePoate acum
align="right" id="quote2">Eu promit ca voi face tot posibilul sa intru aici!!!Sa speram ca se vor anima si fetele si ca acum doar sunt putin ocupate!!!"LA MULTI ANI!",pt cei care isi sarbatoresc azi ziua de nastere,multa sanatate,impliniri si realizari alaturi de familie!!!![pup]Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut

maria, horoscopul tau e bun de tot...tocmai am dat o gaura serioasa in buget...mi-am platit masteru' de dimineata...si a aparut si "prietenu'" cu banii: mi-a zis sotul ca taxa e cadou de ziua mea...asa ca mi-a primit banii inapoi...hihihi...

 

Anca si [copil] Stefan (13.01.2008)

Bebe Stefan

Povestea Nasterii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...