Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cine a nascut la maternitatea privata CMU-Elias?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui gologanii
Stiti ceva de CMU Baneasa? Au maternitate acolo? Eu astept sa nasc si abia am aflat ca maternitatea Elias e inchisa saptamana asta, va dati seama ce emotii am... Stie cineva mai multe? sandra
Sandra, eu am primit o invitatie la inaugurarea Spitalului de Obstetrica si Ginecologie pe 21 noiembrie, insa sincer nu am sunat pentru confirmare si nici nu m-am interesat mai mult de atat - voi intreba maine sa vad ce s-a intamplat, dar presupun ca s-a deschis. oricum, ce stiu ca e fff tare acolo este sala pentru nasteri in apa!!!! tare mult mi-as dori sa nasc in apa deci voi face niste investigatii [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 85
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutari proaspete si viitoare mamici, am si eu o problema ca ar trebui sa nasc la elias pana pe 6 decembrie.. bine, de fapt ar fi trebuit sa nasc zilele astea prin cezariana.. dar, avand in vedere ca e un pic inchisa maternitatea... Are cineva idee ce s-a intamplat de au inchis asa brusc maternitatea? Am citit mai devreme un articol despre igienizarea maternitatii de anul trecut, care m-a oripilat.. (http://www.urbannews.ro/forum/lofiversion/index.php/t23204.html) nu vreau sa va sperii.. doar ca imi place sa fiu foarte bine informata.. Daca aveti ceva informatii despre, chiar mi-as dori sa le discutam.. Pupam mamici si burtici [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-a deschis maternitatea CMU, ieri a fost prima mastere. Ca si preturi: 1880 euro - nasterea naturala 2280 euro - cezariana In pretul asta intra 3 nopti si tot ceea ce inseamna o nastere fara probleme, inclusiv vaccinurile ptr bebe. Nu intra aici vaccinuri ptr mama sau terapia daca apar complicatii. Iti asigura insa transferul la un spital de stat daca nu iti permiti costurile suplimentare, Doamne fereste sa ai nevoie de asa ceva! La internare nu trebuie sa ia decat cardul:) Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...