Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ati vrea sa stiti?


Recommended Posts

NU POTI SA FI ACUZATA DE IPOCRIZIE CAND INCERCI SA FII SIGURA CA ESTE ADEVARAT!Nu poti sa iei o decizie de acest fel cand nu stii ce reactie ar avea prietena ta care vede in sotul ei TOTUL!Numitima cum vreti dar nu puteam sa fiu cea care stiind ca e labila psihic, cu medicamente depresive luate in scoala, din cauza unor examene de care ii era frica dar pe care le-a luat cu brio, sa-i dau o veste strong, pana nu eram 100%de ceea ce spuneam!in mine s-a dat o "lupta"nu stiu daca puteti sa o intelegeti:o prietena la care tii mult banuiesti ca e inselata,nu doar ca sotul ia masa cu altcineva, ca acea "cineva"si el isi ascund fetele.De ce?nu v-ati intreba?un copil bolnav!al meu!in cate sa te imparti? sa faci pe detectivul? am dreptul asta?pot?am timp?sa-i spun ce cred?pot sa-i spun ce am vazut?

Eu am cerut un sfat pe forum...timpul de cand am vazut, am crezut...era scurt.Cand faci niste afirmatii trebuie sa fii sigura de ele...nu pot sa ma bag asa pur si simplu ca mi s-a parut mie...dar nu mi s-a parut, ati vazut,nu ma simt vinovata ca nu am spus din prima...si nici acum caci s-a petrecut fulgerator tocmai cand voiam sa mi se confirme,nemernicul o avea pe doamna de la restaurant in pat, goala...doar nu citisera ziarul...incercati sa va puneti pentru o zi in locul meu...nu pentru 12 zile caci atat a durat de cand am vazut si pana s-a confirmat...ia faceti psihologia inversa!!!

 

bita doina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns

lachioneid="red">in cazul asta e cu totul altceva.

e bine cand totul se termina cu bine.

 

[flo]

cum e sa ai o relatie cu un barbat mai in varsta, cu aproape 20 de ani, decat tine?

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Initial creeata de Victoria

Citeam la un alt subiect, dilema cuiva: sa-i spuna prietenei daca sotul o inseala, sau nu? Mie mi s-a parut mai tragica pozitia sotiei nestiutoare, si m-am gandit ca, daca Doamne fereste s-ar intampla, ce as alege? Sa stiu, sau nu?Offff...as alege sa stiu, ca sa vad ce nu merge, ce scartzie, daca vreau sa lupt, sau nu...Si daca as afla ca prietena a stiut si nu mi-a spus, m-as supara tare pe ea..caci mi-ar rapi posibilitatea sa actionez in functie de noua situatie.Politica strutului nu foloseste nimanui la nimic.V“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu


id="quote">id="quote">dar de ce a trebuit sa mai deschizi tu un subiect pe aceeasi tema,cind puteai sa raspunzi si sa-ti spui parerea la subiectul respectiv?BRENDA"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"http://community.webshots.com/user/brendamitran
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by brendamitran
quote:Initial creeata de Victoria

Citeam la un alt subiect, dilema cuiva: sa-i spuna prietenei daca sotul o inseala, sau nu? Mie mi s-a parut mai tragica pozitia sotiei nestiutoare, si m-am gandit ca, daca Doamne fereste s-ar intampla, ce as alege? Sa stiu, sau nu?Offff...as alege sa stiu, ca sa vad ce nu merge, ce scartzie, daca vreau sa lupt, sau nu...Si daca as afla ca prietena a stiut si nu mi-a spus, m-as supara tare pe ea..caci mi-ar rapi posibilitatea sa actionez in functie de noua situatie.Politica strutului nu foloseste nimanui la nimic.V“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu


id="quote">id="quote">dar de ce a trebuit sa mai deschizi tu un subiect pe aceeasi tema,cind puteai sa raspunzi si sa-ti spui parerea la subiectul respectiv?BRENDA"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"http://community.webshots.com/user/brendamitran
id="quote">id="quote">Brenda, subiectul respectiv era o dilema a prietenei care stie, si nu stie ce sa faca si cum sa procedeze - ingrata postura.Eu am pus intrebarea din puntul de vedere al sotiei inselate.Am spus ca eu, personal, daca Doamne fereste s-ar intampla, as vrea sa stiu.care e problema?V“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by babyblue

cum e sa ai o relatie cu un barbat mai in varsta, cu aproape 20 de ani, decat tine?

 


id="quote">id="quote">

din punctul meu de vedere e OK...cred ca si din al lui![:D] ma simt "for ever young" ...l-am cunoscut la 30 de ani. atunci mi se parea cam maricica diferenta...acum cand eu am 37 nu mi se mai pare atat de simtzitoare diferenta dintre noi; pe masura ce trece timpul devenim tot mai compatibili. Pana in 30 de ani nu m-as fi uitat la cineva cu atatia ani mai mare ca mine nici in ruptul capului. Nici la 30 nu eram convinsa...dar incet, incet m-a convins el! Nu l-as da pe nici un altul mai tanar! e super OK din toate punctele de vedere...iar de ala "mai delicat" am eu grija urmand sfatul cuiva "functia intretine organul". Oricum cred ca cu cineva mai tanar nu m-as intelege atat de bine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...