Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Razbunare sau iertare?


Recommended Posts

quote:Originally posted by libelula

Sa stiti ca intru in fiecare zi sa va citesc sfaturile. Toate au fost bine venite. Sunt decisa acum sa privesc doar inainte si sa imi vad doar de viata mea. Am 28 de ani (aproape), nu pot trai toata viata regretand si cautand raspunsuri.Va multumesc tuturor! [flo]


id="quote">id="quote">Daca asa vei proceda cu adevarat, bravo tie! Nu lasa gelozia, invidia sa iti distruga sufletul.[bis]Ninaid="green">id="size2">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Lupu'-si schimba parul, da' naravul ba!id="red">

Ce, ai impresia ca pe sotioara lui nu o va insela cum te-a inselat pe tine? Stai linistita, ca toate vin la timpul lor.

(Sa-l vad cum o sa supravietuiasca fara sex in ultimele luni de sarcina a sotioarei sau dupa ce va naste d-neaei, cand nu mai are chef de sex).

lauraspeedy

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bravo! eram sigura ca asa vei proceda pana la urma, ca dc voiai cu adevarat sa o faci, nu mai stateai cu noi de vorba si trimiteai direct mailurile alea...

dar te-ai descarcat si tu asa si ai trait in imaginatie o razbunare.[bruta] iar asta e normal...:) da' io ma bucur ca a ramas totul in mintea ta si..intre noi aici. ori noi suntem o familie!! nu zicem nimic...shhhh....

 

tu esti o fata buna, nu meritai sa pierzi timpul langa un astfel de tip si nici sa ti se intample ce s-a intamplat. gandeste-te insa ca ce ti-a oferit el tie, ii va oferi si ei, pentru ca barbatii in general ( de fapt si noi femeile) nu schimbam prea mult aria pe care o cantam intr-o relatie...facem tot ce stim...

 

te pup. si te rog eu, pentru tine si pentru noi, traieste-ti viata la maxim si cu multa pasiune...vreau sa cred ca putem fi fericiti chiar si dupa ce viata ne loveste sufletele intr-un mod oribil.

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by libelula

Sa stiti ca intru in fiecare zi sa va citesc sfaturile. Toate au fost bine venite. Sunt decisa acum sa privesc doar inainte si sa imi vad doar de viata mea. Am 28 de ani (aproape), nu pot trai toata viata regretand si cautand raspunsuri.Va multumesc tuturor! [flo]


id="quote">id="quote">Bravo! Nu-i asa ca te simti mai bine, mai eliberata de ura?Kya - viitoare mamica in asteptare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti spun si eu ce am patit in tineretele mele[:D]: Aveam un iubit de care eram indragostita pana peste cap! El nu cred ca ma prea iubea fiindca mereu era cu ochii dupa altele care aratau ca in reviste (eu sunt mai mica:1,62 m, 52-53 kg) si imi tot zicea ca sunt "dodoloata", "dolofana", cu toate ca, fara sa par lipsita de modestie, nu sunt, nici chiar acum dupa ce am nascut am abdomenul plat!). Dupa un an jumate ma paraseste pentru o tipa care locuia in Germania. Cand am aflat i-am spus verde in fata si rece in momentul respectiv ca il urasc. Am fost probabil asa de dura cu privirea ca a inceput sa planga. A plecat dupa cateva luni la ea in Germania si s-a intors fericit ca urma si ea sa vina in tara si urmau sa se casatoreasca, si ca acolo au planuit deja ce vor sa-si cumpere etc. Soseste si tipa si fara nici o explicatie se cazeaza la prietena ei si nu la el si ca nici una nici doua ca se despart, fara nici o explicatie. El vine la mine sa planga pe umarul meu ca uite ce a patit. Cand l-am vazut cat sufera pentru tipa respectiva m-am oferit sa imi organizeze o intalnire cu ea ca sa o lamuresc eu ce fel de om e, ce calitati are, dar nu a vrut el. Inca il mai iubeam atat de mult incat vroiam cu tot didaninsul sa il vad fericit, chiar daca nu alaturi de mine! Si dupa cateva luni de incercari de impacare cu tipa s-a intors tot la mine si m-a parasit iar dupa un an jumate pentru alta care l-a si inselat si el stia tot chiar de la ea si pana la urma ea l-a parasit. Nu zic ca nu sufeream, mai ales ca eu inca nu imi gasisem pe cineva, fiind ferm convinsa ca "nu voi mai iubi niciodata!", dar dupa cum am procedat el mi-a zis o chestie care m-a facut sa uit toata suferinta ce mi-a provocat-o si am putut sa ma detasez de el: "esti un inger si regret ca te-am facut sa suferi".

Asa ca dupa fapta si rasplata. Am avut si eu clipe cand doream razbunare dar ma bucur ca n-am facut-o! Si probabil ca nici tu n-o vei face, asa-i?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SEND !!!!!!!!!!!!!!! ...... bunul simt nu mai impresioneaza pe nimeni in ziua de azi si nu ti-se va ridica o statuie pt. buna purtare .. din contra vei fi ignorata ..... sau poate din nou jignita ca si prima data, de comportamentul dezechilibrat al unor persoane in fata caroara te-ai pus sufletul pe tava ....

 

.... Ioana si al ei STEFAN DIMITRI ....... (de 2.4 anisori)

 

http://share.shutterfly.com/osi.jsp?i=EegNWjFi0btWMa

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bunul simt intr-adevar nu impresioaneaza pe cei care nu stiu ce inseamna sau pe cei care nu au nici un fel de scara de valori in viata! Dar asta nu inseamna ca trebuie sa privim lumea dintr-o astfel de perspectiva - pt ca nu sunt astfel de oameni modelul nostru de viata! Sper sa nu ne educam in asa hal copiii!

 

FATA FANTASTICA

DIEGO

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Fetelor! Doamne, cate dreptate ati avut!

Am aflat ca EL este incurcat cu o colega, inca dinainte de nunta lor, iar acum a aflat si EA si a facut niste crize de isterie de numa-numa!

A inceput sa o insele cu doua luni inainte de nunta! Asta da magarie crasa!

 

Ce sa mai zic... parca mi-e mila de ea acum...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Libelula, cunosc si eu un specimen din asta ( de fapt, doua, ca si ea e la fel ). Mi-am facut zeci de scenarii cum sa ii fac de ras si cum sa ma razbun. N-am pus nici unul in aplicare, desi tare mi-as fi dorit. Insa ma bucur ca pana la urma nu m-am bagat si eu in troaca lor, caci nu as fi fost cu nimic mai buna. Oricum, incet, incet ma convinge viata ca exista un Dumnezeu care le vede pe toate...

 

Ioana & Maria Catalina

 

http://photos.yahoo.com/ioana_sora

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...