Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clipe din trairile sufletelor noastre...(10)


Recommended Posts

se pare ca da :) daca e frumos afara, daca nu, inseamna ca am pus adresa gresit da' imi repar repede greseala :)

 

aici o sa ploua in week-end, dar cum eu nu am nici un plan nu ma supar. voi sa aveti fun :)

 

ieri am avut o zi tare productiva. mi-am dus odrasla la dentist ca sa-i incerce aparatul. ieri a fost numai un test sa vada daca masura care au luat-o la inceput mai e valabila si acum trebuie sa-l comande din State (sper sa-mi acope asigurarea macar o parte din cost). mi-am spalat masina si pe dinafara si pe dinauntru ca aveam numai biscuiti si pufuletzi pe jos....mi-am curatzat si bucataria si mi-am scos si copilele afara cu bicicletele....

 

Alma, mi-ai luat-o inainte cu plingerea despre lipsa cafelei :) pai se poate Ril? ne-ai uitat ???

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ril,pai zi mama cind nu poti,si iti tin eu locul.....ma multumesc si cu postul de secund,nu-s pretentioasa....

 

danim,biscuiti si pufuleti tot o sa mai ai,asa ca fa-ti o zi de spalat masina,ca sa stii o treaba.Vad ca avusesi grija sa fie frumos de simbata incolo,fac cinste pe chestia asta!

 

Alma,pai doua zile ar trebui! Daca-i bal,bal sa fie!

 

BRENDA

 

Cu dedicatie:

"E o mare nenorocire de a nu avea destul spirit pentru a vorbi ce trebuie si nici destula minte pentru a tacea.Iata principiul impertinentei." (la Bruyere)

http://community.webshots.com/user/brendamitran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok,ok! Numai sa ajungi mai repede,ca n-am rabdare....

Io acu' venii de la croitoreasa,incepe sa-mi placa chestia asta,mi-e drag sa-mi vad printzesa imbracata in rochitzele alea superbe....fac poze si vi le arat imediat ce e gata asta la care muncim acum.

Mai am putin si termin de pus paietele pe fusta,dupa care urmeaza bustiera,unde o sa am mai mult de lucru....dar o sa iasa super!

Gata,fug la nani!

Noapte buna copii!(valabil si pt danim,mai peste citeva ore incolo)

 

BRENDA

 

Cu dedicatie:

"E o mare nenorocire de a nu avea destul spirit pentru a vorbi ce trebuie si nici destula minte pentru a tacea.Iata principiul impertinentei." (la Bruyere)

http://community.webshots.com/user/brendamitran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatzaaaaa,neatzaaaa!

Cine a spus vorba aia,"dupa sufletul omului...",stia ce zice.

Vremea va fi super la munte! Au anuntat pt.Nehoiu-Siriu 25-27 de grade si soareeeee!

Si-mi spuse Alma acum,ca si la radio se anunta vremea in incalzire!

Stiam eu,Nenea acela de sus,de acolo,ma iubeste,mi-a dovedit-o mereu!

Asa ca,goooooooo!

Alma,venim!

 

BRENDA

 

Cu dedicatie:

"E o mare nenorocire de a nu avea destul spirit pentru a vorbi ce trebuie si nici destula minte pentru a tacea.Iata principiul impertinentei." (la Bruyere)

http://community.webshots.com/user/brendamitran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...