Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Spitalul St. Lukas - Bucuresti????


Recommended Posts

Are cineva vreo informatie despre spitalul Particular (de lux) ST. LUKAS din Bucuresti? Au una dintre cele mai bune maternitati (banuiesc ca la preturi f. mari -doar acolo va naste si Monica Columbeanu)si m-ar interesa ceva preturi, oferte. Oricum bani vor fi dati (ma refer la spagile fara de care niciun medic/asistenta nu se misca)[bang] si la maternitatea de stat, dar am vazut reportaje infioratoare despre bebelusi morti din cauza infectarii cu streptococi sau cu picior amputat din cauza unei injectii incat prefer sa dau multi bani si sa venim sanatosi acasa Va mutlumesc[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

sunt mai multe private:

Medlife

Romar Polizu

Euroclinic

 

si cam la toate sunt conditii de lux, problema este daca si pentru bebei este tot lux. din punctul meu de vedere am ales polizu pentru sectia de neonatologie, este foarte bine dotata si medici buni. uneori chiar nu conteaza camera in care stai tu daca copilul este ingrijit si este supravegheat de medici buni. cred ca de fapt personalul si dotarea fac un spital sau clinica buna si mai putin daca patul este cu butoane sau ai jaluzele, frigider sau tv.

si apoi stai in spital 2-3 zile, daca totul este ok. si sincer eu una nu am avut nici timp si nici chef sa ma uit la tv sau sa ascult radio, nu stiu de ce as fi avut nevoie de frigider. eu stateam si ma uitam la copil ca toanta sau eram cu el in brate, si timpul trece asa repede.......

eu am fost multumita de polizu, adevarul este ca am cea mai frumoasa amintire, am fost tratati foarte bine, as spune excelent. eu am stat intr-o rezerva neplatita dar saloanele sunt cu 2 paturi, unele sunt si cu 3 dar a fost ok.

bafta multa!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...