Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Femeile prefera "uritii"


Recommended Posts

Daca tot sa scris despre barbati ca ar prefera uritele,sint curioasa ce gindesc femeile despre barbatii 'uriti'?...Ce inseamna un barbat urit?. Anca,[url="http://community.webshots.com/user/anky2100"]Bianca 02.02.03[/url]si [url="http://community.webshots.com/user/cristil102"]Cris 12.05.05[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Anky interesant subiect [cool]

Eu una prefer barbatii interesanti, adik preferam inainte [;)] Un barbat interesant adik unul care fara sa deschida gura spune multe prin gesturi priviri...care artage ca un magnet prin ceva anume. Barbatii gen "papusha" nu mi-au placut niciodata. Nu cred ca am avut vre-un iubit deosebit de frumos, i-am ales dupa alte criterii, prestat [xinpat] de exemplu [:I] Si de cele mai multe ori cei mai urati erau si buni [;)]

 

[gravi] 34 + id="red"> [baietel]

[foto] pozele noastreid="purple">

[bebic] bebeid="red">

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-a invatat mama mare ca, barbatul tre sa fie o tzara mai frumos ca dracu[}:)]id="red">

Si io am crezut-o,am cautat ( ce e drept, nu prea mult, de fapt el m-a cautat pe mine),

mi-am gasit unu' in concordanta cu acest criteriu', unu' care s-a dovedit a fi un mare c----r, hai sa-l numesc "plimbaret"[cusca]

 

Asa ca...

mai astept pareri[^]

 

P.S. Noroc ca a facut copii frumosi si destepti[:)]

 

__________________

Maktub!id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-a interesat frumusetea exterioara,cit ce-a interioara.Eu,sunt de parere ca fiecare are ceva frumos in el..........Orice barbat ,trebuie sa stie sa vrajeasca o femeie si sa o faca fericita,ca in rest nu mai conteaza[^]

 

ada

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La cit de minunati sint barbatii romani nici nu ai de unde sa alegi.[:D]Barbatii de pe forum se exclud.

Eu prefer aratosii si daca mai au si ceva in cap e bine(astia care au prea mult se cred prea destepti si nu e bine).

Acum mis maritata nu mai conteaza.[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Interesant ca s-a gindit cineva si la asta.

Nici eu nu m-am simtit vreodata atrasa de barbatii papusa. E vorba de mai mult decit "looks", un "je ne sais quoi" (poliglota, nu?).

Conteaza aspectul exterior intr-o oarecare masura, sigur daca e ingrijit dar cred ca e important ce zice cind deschide gura.

Vorbind de urit, parca mai interesata sint de trup decit de fata. Eu nu mai sint o subtirica, dar nu ma vad cu un barbat grasut, cu burta. Yuck!

 

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de om.

 

Exista si urati indiferent cum ai incerca sa-i privesti si cat i-ai intoarce cu susu-n jos, dar si frumosi care iti lasa o impresie buna .

 

Oricum, cred ca cei care arata bine (si sunt constienti de asta) devin mai increzuti,ceea ce nu e tocmai bine .

De "plimbareti" nici nu mai spun.

 

*grupul fetelor fantastice *

noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Mia.

Sa nu fie nici prea urit, ca faci copii cu el si daca faci o fata care semana cu taticul..ce te faci?...


id="quote">id="quote">Spui “Doamne ajuta” caci sigur o sa aibe succes la barbati si toate frumoasele o vor invidia la greu....... asta dupa cum a reiesit la topicul celalalt cu “barbatii prefera uratele” [alcool] Si-am incalecat pe-o sa si plec [testoasa]... sa ma gandesc la urata mea [floare3] !id="teal">AdrianMy page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...