Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Femeile prefera "uritii"


Recommended Posts

quote:Originally posted by Guestus

Dau 1 bere la prima care recunoaste ca are un sot urit!


id="quote">id="quote">mai Guestus, poate vreo forumista foarte curioasa o sa "recunoasca" numai ca sa te cunoasca [:D]sau dai berea pe mail?
Everyone is entitled to be stupid, but some abuse the privilege.id="size2">id="Courier New">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by dulcetica

Mie imi plac barbatii adevarati,adica inalti,frumosiid="red"> si cu bani.Daca indeplineste aceste conditii poate fi si uritid="red">, ca nu mai conteaza![:D]dulcetica


id="quote">id="quote">e cam greu sa gasesti o asemenea combinatie. [:D]La subiect: pina in 20 de ani iubim cu ochii, pina in 30 contribuie si inima, dupa 30 de ani iubim si cu capul. Adica: stim ca frumosetea vizibila nu e de ajuns. In plus, femeile cauta siguranta financiara, prestigiu social, comprehensiune si un barbat prezentabil, sarmant si cu bun simt. Eu prefer unul asa decit un Fat Frumos narcisist.Iar baza unei relatii solide consta din: schimb intelectual, apropiere emotiva si sexualitate. Restul e garnitura. Ce ne facem daca frumosul intr-o zi are un accident si nu mai e atragator dpv fizic? Cu ce ramânem? Cu pozele lui?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by blue eyes
quote:Originally posted by dulcetica

Mie imi plac barbatii adevarati,adica inalti,frumosiid="red"> si cu bani.Daca indeplineste aceste conditii poate fi si uritid="red">, ca nu mai conteaza![:D]dulcetica


id="quote">id="quote">e cam greu sa gasesti o asemenea combinatie. [:D]La subiect: pina in 20 de ani iubim cu ochii, pina in 30 contribuie si inima, dupa 30 de ani iubim si cu capul. Adica: stim ca frumosetea vizibila nu e de ajuns. In plus, femeile cauta siguranta financiara, prestigiu social, comprehensiune si un barbat prezentabil, sarmant si cu bun simt. Eu prefer unul asa decit un Fat Frumos narcisist.Iar baza unei relatii solide consta din: schimb intelectual, apropiere emotiva si sexualitate. Restul e garnitura. Ce ne facem daca frumosul intr-o zi are un accident si nu mai e atragator dpv fizic? Cu ce ramânem? Cu pozele lui?
id="quote">id="quote">De acord cu tine Blue eyesAnca,Bianca 02.02.03si Cris 12.05.05
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu raspund on topic cu o traducere simplista ( la nivelul meu de intelegere[:D]) a unei invataturi chinezesti ( cine stie chineza, are noroc, o poate citi in original) care zice cam asa: " sa nu-ti faci niciodata probleme inainte ca ele sa apara DAR mai ales nu vorbi mult despre ele, asta o sa-ti economiseasca o gramada de timp"[:)]

 

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e vb mai mult de faptul ca nu frumusetea conteaza la un barbat. Alte calitati sunt mai importante si primeaza de cele mai multe ori. Daca e un "papusa" care te ignora, nu te respecta, se duce cu toate "pitzipoancele" are aere de mare macho mai bine pas [xx(] Asta nu inseamna ca trebuie sa ai langa tine unul cu dintii negri si urati, ochelari gen lupa, gras si hidos etc. Un barbat trebuie in primul rand sa fie ingrijit.

 

ankyid="red"> Nu imi place de nci o culoare Brad Pit, George Clooney e preferatul meu [il]

 

blue eyesid="red"> ai fost tare cu pozele [:D]

 

[gravi] 35 + id="red"> [baietel]

[foto] pozele noastreid="purple">

[bebic] bebeid="red">

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frumusetea fizica e trecatoare la...60 de ani+.Sigur ca exista niste specimene umane care arata super si la virsta asta darnu stiu daca se pot considera "frumoase"[:D][:D]

 

Imi pare rau sa-l dezamagesc pe Guestus,nu-mi place defel berea si nici nu consider ca am un sot "urit".In fond nici nu stiu cu exactitate ce inseamna notiunea de urit.[:D]

 

Sabinaid="green"> [gravi]17+

mamica lui Aleksi Joel id="blue">[copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mariussimiuc

Eu recunosc ca nu am nici un interes la Guestus,ca am barbat urat(el) si ca-mi place Al Pacino! [:D]Mihaid="purple"> [recevere]Miha, si mie imi place Al Pacino. A filmat o data in Manhattan pe strada unde lucram eu si l-am vazut. Stii cit de micut e? As zice ca nu mult peste 1,60.

Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">
id="quote">id="quote">The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

toata facultatea am fost impreuna cu "baiatul anului"

eu era cam prin aceeasi categorie(scuze pt lipsa de modestie ) asa ca ma trata toata lumea cu chestii de genul "ce ti-ai mai dorii de la viata alina"

aratam perfect impreuna pe strada,la cursuri,la petreceri.dar ne certam ca orbii cand eram amandoi.cred ca scoteam tot ce e mai rau unul din celalat.provenea dintr-o fam buna,super cocolosit si ca urmare nu avea nici o ambitie!eu eram cea care trageam de el ,de noi inainte.dar ce m-a deranjat era gelozia!si din gelozie dupa 5 ani mi-a tras o palma.degeaba a dormit pe pres,in fata usii nu l-am iertat.au trecut 6 ani de atunci si m-am casatorit acum in iulie cu iubirea vietii mele care e cu 7 ani mai mare,aproape cat mine la inaltime,cu putina burticutza dar un om extraordinar!niciodata nu am simtit ca ma completez atat de bine cu cineva nici macar in propria-mi familie.il iubesc si ma simt cea mai iubita si dorita femeie din lume si cred ca e tot ce conteaza.suntem de 5 ani impreuna si sper sa avem de zece ori mai multi de casnicie.

 

psid="red"> bunica mea avea o vorba "frumosu rupe osu".a avut dreptate

[floare3].

 

 

alina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...